Poprzedni temat «» Następny temat
blok 6 - zaniedbania
Autor Wiadomość
asia
Gość
Wysłany: 02-06-2009, 09:23   blok 6 - zaniedbania

3 tyg temu zglaszalam administracji trzaskajace drzwi do klatki schodowej B, do dnia dzisiejszego nie naprawione
ponadto drzwi nie zatrzaskuja sie i do klatki moze wejsc kazdy (nieuprawniony)

czy tylko mnie to przeszkadza? czy administracja nie jest zobowiazana naprawic tego?
 
     
TM
Gość
Wysłany: 08-06-2009, 21:31   

ASIA!!

czy administracja usuneła w końcu usterkę drzwi ?? czy jesteście zadowoleni z nowego "administratora"???a co z krzewami o których była mowa na ostatnim zebraniu? :?:
a kosz skąd się "wziął"??

pozdrawiam...
 
     
anka
Gość
Wysłany: 09-06-2009, 12:01   

Ustawienie kosza zostało ustalone na ostatnim zebraniu wspólnoty
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 09-06-2009, 21:26   

w Krakowie masz sporo bloków z podobną sytuacją :) Wieliczka i tak chce się jak najbardziej upodobnić do krk :P
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
asia
Gość
Wysłany: 12-06-2009, 23:42   

oseczka nie wiem co chcesz powiedziec, blok jest taki jak chca mieszkancy, mieszkancy placa- mieszkancy wymagaja ... albo nie, administracja dązy do tego aby miec swiety spokoj, mieszkancy godza sie na "syf "- administracja sie cieszy, bo kasa jest a roboty malo... nigdy nie udalo mi sie polaczyc tel. z administratorem (gosc nieosiagalny w biurze, nr komorki nie podadza - dziwne), na pisma brak odpowiedzi - ja zadowolona nie jestem ...
 
     
Tomek73 
Mina



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1407
Skąd: Niewielka Wioska
Wysłany: 13-06-2009, 12:30   

To czas zmienic administrację. Przecież jest w okolicach kilka kilka firm zarzadzających na które nikt nie narzeka.
 
 
     
anka
Gość
Wysłany: 13-06-2009, 15:33   

asia napisał/a:
oseczka nie wiem co chcesz powiedziec, blok jest taki jak chca mieszkancy, mieszkancy placa- mieszkancy wymagaja ... albo nie, administracja dązy do tego aby miec swiety spokoj, mieszkancy godza sie na "syf "- administracja sie cieszy, bo kasa jest a roboty malo... nigdy nie udalo mi sie polaczyc tel. z administratorem (gosc nieosiagalny w biurze, nr komorki nie podadza - dziwne), na pisma brak odpowiedzi - ja zadowolona nie jestem ...

Nie zgodzę się z tym, bo kilka razy dzwoniłam do administracji i zawsze można było porozmawiać z osobą, która bezpośrednio zajmuje sie naszym blokiem. A z syfem to chyba przesada?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16