Poprzedni temat «» Następny temat
Budowa koło bloku nr 10
Autor Wiadomość
Juzo 
Skrzat



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 42
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 35
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-11-2011, 14:43   Budowa koło bloku nr 10

Witam,

Koło 10tki powstaje "coś". Wykopy trochę za płytkie jak na blok. Ktoś coś wie?
 
 
     
Abrakadabra 
Zawalisko



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 45
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 891
Skąd: Przemyśl / Wieliczka
Wysłany: 12-11-2011, 19:39   

To coś to z pewnością to: http://www.wieliczka24.in...4,780.htm#73261
_________________
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
 
     
radiik
Kopacz


Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 5
Wysłany: 14-03-2012, 15:00   

Witam,

jestem zainteresowany zakupem mieszkania w tej inwestycji stąd pytania do wszystkich potencjalnych sąsiadów czy przykre zapachy z śmietniska bardzo utrudniają życie i mieszkanie w Wieliczce, jak często to występuje w jakich porach roku ile trwa?

Czy jest coś o czym powinienem wiedzieć decydując się na zamieszkanie w tej okolicy?

Czy jest sens pakować się w taką lokalizację???
 
     
woykr 
Żupnik


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 71
Wysłany: 29-03-2012, 14:32   

Mam znajomych ktorzy mieszkaja na Szymanowskiego i nie narzekają ;)
Budowane osiedle jest zaraz obok POELCAM podjechać w okolice popytać się mieszkańców sasiadujących bloków, domów. Myślę że ten sposób zdecydowanie uświadomi ci czy warto tam kupowac mieszkanie.
 
     
Halina 
Groty kryształowe
Mąciwoda


Osiedle: osiedle Zielone
Dołączyła: 27 Mar 2011
Posty: 103
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 15-08-2012, 20:31   

Nie jestem mieszkanką os. Szymanowskiego, ale otrzymuję telefony od ludzi z tego osiedla skarżących się na budzący ich w środku nocy bardzo ostry fetor (przypominajacy spalany plastik).Podobno wydobywa się z hali produkcyjnej spółki ProDeck ( produkują deski kompozytowe tzn mieszają drewniane wióra z polimerami- plastik). ProDeck zajmuje halę produkcyjną obok Salonu Skody,dawniej była tam fabryczka worków plastikowych. A więc zamieniono produkcję worków na deski podłogowe, ale dla mieszkańców nic się nie zmieniło smrodek jest ten sam! Czy ktoś został zbudzony w nocy tym smrodem i był zmuszony zamknąć okna? Proszę o komentarze.
_________________
2011
  cukiereczek
     
Abrakadabra 
Zawalisko



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 45
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 891
Skąd: Przemyśl / Wieliczka
Wysłany: 16-08-2012, 22:14   

Raz miałem taką sytuację mniej więcej w połowie lipca. W nocy był tak intensywny smród, że myślałem, że jakiś pożar. Ale nie wiem czy to możliwe, żeby było smród z fabryczki dotarł aż do bloku nr 4?

A tak przy okazji - mam wrażenie, że oni pracują tylko w nocy...
_________________
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
 
     
atam 
Mina


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Lis 2008
Posty: 1021
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 17-08-2012, 14:10   

Abrakadabra napisał/a:
oni pracują tylko w nocy...

może w nocy wietrzą...
 
     
kszpakik
Solanka


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 45
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 17-08-2012, 14:50   SMRÓD i ZŁOMOWISKO

radiik napisał/a:
Witam,

Czy jest sens pakować się w taką lokalizację???


tam okropnie smierdzi z baryczy, w tych okolicach jest raczej trudno spokojnie oddychac. ale sam smród nie jest takim problemem jak poziom hałasu kolo Skody/zakładów.
W tym przypadku to jednak te NOWE BLOKI wybudowano kolo zakladów (jakas cwana Irlandzka firma), ale Wieliczka to ciekawe miejsce bo na druugim koncu miasta
na pętli 204 z kolei UMiG Wieliczka wydzial srodowiska ZEZWALA na to by SKLADOWANO ODPADY ZŁOMOWISKOWE tuż pod naszymi klatkami i blokiem. UMiG udaje że może tak byc. ZŁOMOWISKO W SRODKU OSIEDLA juz kilka lat zatruwa a UMiG udaje że nie ma problemu.

Zdecydowanie wolę okolice basenu niż okolice ul Piłusdzkiego/W.Pola/petli autobusowej
mimo tego smordu bo barycz jest daleko, na W . Pola macie złomowisko i utylizacje azbestu w srodku osiedla, skutki zdrowotne sa po czasie.
 
     
Tomek73 
Mina



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1407
Skąd: Niewielka Wioska
Wysłany: 17-08-2012, 20:14   

kszpakik napisał/a:
utylizacje azbestu w srodku osiedla

W którym miescu w okolicach osiedla Pola jest utylizacja azbestu? Czegoś takiego jeszcze tam nie widzialem.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17