Poprzedni temat «» Następny temat
[tenis stołowy] Tenis stołowy w Solnym Mieście
Autor Wiadomość
red_ford 
Gwarek
red.ford


Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 12
Wysłany: 05-01-2014, 09:38   [tenis stołowy] Tenis stołowy w Solnym Mieście

Witam. Jakoś tak się składa, że nikt z moich znajomych nie gra w tenisa stołowego. Poszukuję więc sparing partnera, średnio zaawansowanego w grze, najlepiej w wieku 50+ ale niekoniecznie, żeby trochę pograć. Godziny do uzgodnienia, praktycznie w grę wchodzi zarówno gra do południa jak i po południu.
Proszę pisać na priv.
Ostatnio zmieniony przez red_ford 09-01-2014, 12:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
red_ford 
Gwarek
red.ford


Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 12
Wysłany: 09-01-2014, 12:11   

Do dnia dzisiejszego 94 osoby zobaczyły ten post, ale nikt nie wyraził ochoty do gry... Czekam nadal bo w niedzielę odbywa się turniej tenisa stołowego i czas trochę potrenować. Może ktoś jednak się zgłosi. Wczoraj wieczorem kiedy szedłem na basen, w holu Solnego Miasta były dwa wolne stoły ale samemu raczej trudno grać. ;)
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 09-01-2014, 14:03   

bo jest obawa, że średnio zaawansowany to zbyt wysoka poprzeczka :)
 
     
red_ford 
Gwarek
red.ford


Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 12
Wysłany: 09-01-2014, 14:36   

Średnio zaawansowany, to taki który wie jak się trzyma rakietę, potrafi odbić piłkę bekhendem i forhendem, potrafi ściąć i odebrać ścięcie. Zresztą ja nikogo nie wyzywam na pojedynek, ani nie chcę grać o pieniądze. Chodzi o to żeby potrenować i przypomnieć sobie (nie grałem przez ostatnie dziesięć lat). Od rywalizacji są turnieje. Jeżeli ktoś ma takie umiejętności jak przytoczyłem w tym poście, to zapraszam do gry.
A przy okazji, jeżeli ktoś gra gorzej ode mnie, to może się przy mnie podciągnie i razem wystartujemy w turnieju niedzielnym.
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 09-01-2014, 22:36   

Najbardziej przerażająco brzmi "potrafi odebrać ścięcie"... g:galy
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
ygrek 
Mina



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 2 razy
Wiek: 53
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1160
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 09-01-2014, 22:57   

red_ford napisał/a:
potrafi ściąć i odebrać ścięcie
Jakiegoś samuraja szukasz?
 
     
red_ford 
Gwarek
red.ford


Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 12
Wysłany: 10-01-2014, 09:11   

Oczywiście. Jakby ktoś nie zrozumiał chodzi o ścięcie głowy samurajską kataną. Przed wykonaniem wyroku zapewnia się znieczulenie w postaci jointa lub innej gandzi. Głowa spada pod stół i leży tam do czasu zakończenia meczu po czym przyklejana jest przy pomocy "kropelki".
Bardzo śmieszne... :/
 
     
red_ford 
Gwarek
red.ford


Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 12
Wysłany: 10-01-2014, 09:21   

Jeżeli są jeszcze wątpliwości co do innych moich sformułowań, to wyjaśniam, że "wie jak się trzyma rakietę" nie odnosi się do rakiet kosmicznych startujących z Przylądka Canaveral, tylko do tzw. rakietki do tenisa stołowego. To jest taka deseczka kształtem zbliżona do koła z uchwytem, obustronnie oklejona materiałem gumowym lub specjalną "gąbką". :D
Rozumiem, że nie znajdę na tym forum chętnych do gry (choć to podobno dział sportowy) ale powygłupiać się też możemy. Nie jestem jakimś zgredem bez poczucia humoru, choć 50+. :P
 
     
red_ford 
Gwarek
red.ford


Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 12
Wysłany: 10-01-2014, 14:08   

No dobra.
Poddaję się.
Nie musi być średnio zaawansowany.
Może być słabo zaawansowany...
Słabo zaawansowany to taki który:
* Jest trochę wyższy od stołu do tenisa stołowego
* Jest na tyle silny, że utrzyma w dłoni rakietkę
* Potrafi odbić piłeczkę, przy okazji trafiając w nią...
* Ma kondycję pozwalającą wytrzymać grę 15 minutową
* Po pierwszym nieudanym zagraniu nie powie "eeee... do bani, nie gram"
* Nie musi być katem ani samurajem (tzn. nie musi ścinać i odbierać ścięcia)
* Trafi sam bez niczyjej pomocy do Solnego Miasta
Stosując teorię GENDER - płeć obojętna ;)
Czy teraz znajdzie się chętny(a)?
 
     
red_ford 
Gwarek
red.ford


Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 12
Wysłany: 10-01-2014, 16:20   

Pilna wiadomość dla MARKA.
Ponieważ wysłałem cztery PW na Twoją wiadomość a w mojej zakładce nie ma po nich śladu, więc nie jestem pewny czy doszły. Cieszę się że znalazł się w końcu ktoś chętny.
Napisz na mój priv. red_ford@wp.pl
Stoły nie mają rezerwacji, ale czeka się przeważnie nie za długo. Sprzęt do wypożyczenia nieodpłatnie w Solnym Mieście. Chętnie pograłbym dzisiaj wieczorem. Godziny do uzgodnienia.
Pozdrawiam
 
     
red_ford 
Gwarek
red.ford


Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 12
Wysłany: 10-01-2014, 22:38   

Ponieważ znalazłem sparing partnera, zamykam temat.
Pozdrawiam Marka który gra właśnie na takim "średnim poziomie" jaki sobie wyobrażałem. Nasze umiejętności są zbliżone i świetnie mi się z Nim gra. Oczywiście, jeżeli ktoś chciałby się podłączyć do nas, to zapraszamy, ponieważ Marek ma mało czasu a ja mam go w nadmiarze.
 
     
ygrek 
Mina



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 2 razy
Wiek: 53
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1160
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 10-01-2014, 22:44   

Gracie na punkty czy "pykacie"? A jeśli na punkty to wg nowej czy starej punktacji?
 
     
red_ford 
Gwarek
red.ford


Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 12
Wysłany: 11-01-2014, 09:51   

Wczorajszy wieczór (prawie trzy godziny bez przerwy przy stole) to było tylko "pykanie". Każdy z nas nie grał około dziesięciu lat i trzeba było przypomnieć sobie różne zagrywki, serwisy, odbiory itp. Ale tu przecież nie chodzi o rywalizację (choć każdy ją ma gdzieś tam w podświadomości) tylko o dobrą zabawę i ruch, którego każdy z nas ma zdecydowanie za mało (ech, to siedzenie przy kompach). Jeżeli chodzi o punktację, to teraz gra się "nowymi punktami" ale np. jutrzejszy turniej z okazji WOŚP będzie po staremu, czyli do dwudziestu jeden.
Sie ma.
 
     
red_ford 
Gwarek
red.ford


Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 12
Wysłany: 11-01-2014, 09:51   

Jutrzejszy turniej rozpoczyna się o godz 10:00.
Rejestracja zawodników w godz. 9:30 do 10:00.
Sie ma.
Ostatnio zmieniony przez red_ford 11-01-2014, 10:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 11-01-2014, 09:52   

Na czym polegają nowe punkty?

edit
Już znalazłem. Ciekawostka jest taka, że przepisy przewidując, że piłeczka może być 10min w akcji!
Ostatnio zmieniony przez pablo 11-01-2014, 10:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 17