Poprzedni temat «» Następny temat
humor z portralu urzędu MiG
Autor Wiadomość
Darek
Szyb


Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 171
Wysłany: 18-09-2018, 23:09   humor z portralu urzędu MiG

Szukając potrzebnych informacji na stronie urzędu znalazłem coś takiego:
https://www.wieliczka.eu/...-w-krynicy.html
niby jedna z wielu notka o wszystkim i niczym, ale po przeczytaniu mało nie spadłem z fotela.
Wystarczył pierwszy akapit: "Innowacyjna koncepcja zarządzania gminą – nauka, administracja, biznes".
Myślałem, że nic mnie już nie zdziwi, a tu jednak.....Okazuje się, że jakaś "nauka" była potrzebna do stworzenia strefy przemysłowej. No i innowacyjność też: tereny blisko autostrady, płaskie jak stół (szczegół, że zalewowe), uzbroiliśmy je, połączyliśmy z S7 i już jest innowacja. Firmy też innowacyjne się pojawiły: magazyny. Aż się bałem, że doczytam o tym, że strefa jest inkubatorem innowacyjności, wytycza nowe trendy, itp.
Rozumiem, że to wszystko PR, bo trzeba się jakoś chwalić, ale aż tak?
Chyba, że to początki oficjalnego kabaretu pod patronatem urzędu....
 
     
Joanna Kulawik
Sztolnia


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 159
Wysłany: 19-09-2018, 07:26   

:diabel:
Wybory idą, no nie?
Dla mnie to też obiecujące początki kabaretu
 
     
Kozmicki 
Zawalisko



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 834
Wysłany: 19-09-2018, 07:47   Re: humor z portralu urzędu MiG

Darek napisał/a:
Okazuje się, że jakaś "nauka" była potrzebna do stworzenia strefy przemysłowej.


cyt: -Kluczową rolę w budowaniu obszaru gospodarczego odgrywa nauka, która w "Złotym Trójkącie Innowacyjnego Zarządzania" zakłada kreatywną współpracę władz samorządowych, uczelni i przedsiębiorców. - wyjaśnia Profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego, Zbigniew Makieła.

Oni mają takie gotowce:

-Kluczową rolę w budowaniu obszaru gospodarczego odgrywa górnictwo, które w "Złotym Trójkącie Innowacyjnego Zarządzania" zakłada dogłębną współpracę władz samorządowych, Kopalni Soli i przedsiębiorców. - wyjaśnia Nadsztygar Kopalni Soli Stefan Przodek.

-Kluczową rolę w budowaniu obszaru gospodarczego odgrywa sport, który w "Złotym Trójkącie Innowacyjnego Zarządzania" zakłada współpracę fair-play władz samorządowych, klubów sportowych i przedsiębiorców. - wyjaśnia Prezes klubu Umorusani Wieliczka Roman Gol.


-Kluczową rolę w budowaniu obszaru gospodarczego odgrywa cech zegarmistrzów, który w "Złotym Trójkącie Innowacyjnego Zarządzania" zakłada aktualną współpracę władz samorządowych, rzemieślników i przedsiębiorców. - wyjaśnia Starszy Cechowy Adolf Wskazówka.

-Kluczową rolę w budowaniu obszaru gospodarczego odgrywa kolej, która w "Złotym Trójkącie Innowacyjnego Zarządzania" zakłada długodystansową współpracę władz samorządowych, przewoźników i przedsiębiorców. - wyjaśnia Zastępca Naddróżnika Okręgu Kolejowego "Brzegi-Szczurów", Szukaj Beztorowy.


-Kluczową rolę w budowaniu obszaru gospodarczego odgrywają organizacje NGO, które w "Złotym Trójkącie Innowacyjnego Zarządzania" zakładają bliską współpracę władz samorządowych, organizacji NGO i przedsiębiorców. - wyjaśnia Pelagia C. szefowa Intymnej Alternatywy dla Wieliczki i Okolic.
 
     
Darek
Szyb


Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 171
Wysłany: 22-09-2018, 23:35   

Chyba przestanę zaglądać na strony UMiG (ale czasem muszę, bo pewnych informacji nie da się odnaleźć, szczególnie w nocy).
Tym razem to:
https://arturkoziol.wieliczka.eu/
a tam zakładka wybory 2018.
No rozumiem, trzeba na wszystkie strony świata się chwalić, ale umieszczanie linka do własnego komitetu wyborczego to już nie jest kabaret, to zdaje się podpada pod jakiś paragraf. Było nie było, strona jest w domenie urzędu MiG.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17