Poprzedni temat «» Następny temat
Słowackiego otwarta! :)
Autor Wiadomość
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 21-08-2007, 09:18   Słowackiego otwarta! :)

Słowackiego otwarta! Będzie mi brakować tej kostki? Chyba jednak nie :)
 
     
dzaga 
Bałwan solny



Osiedle: Szymanowskiego
Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 233
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 21-08-2007, 09:26   

No w końcu :) Aż z ciekawości się tam dzisiaj przejadę i opiszę wrażenia z drogi :P
 
     
jerzy.jan 
Bałwan solny


Osiedle: MARDIMEX
Wiek: 74
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 283
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 21-08-2007, 10:27   

Więcej informacji na stronie UMiG Wieliczka
http://www.wieliczka.eu/?...i&nrwiad=143433
 
     
dzaga 
Bałwan solny



Osiedle: Szymanowskiego
Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 233
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 21-08-2007, 11:14   

Zaczyna mi się podobać powoli epoka wczesnokozielska :) Dajmy mu jeszcze więcej czasu a nie wątpię, że zadziwi nad niejednym posunięciem (mimo, że to PiS.. to mu wybaczę).

Na zdjęciu Słowackiego wygląda ładnie, wieczorem pojadę na zwiady :)
 
     
jerzy.jan 
Bałwan solny


Osiedle: MARDIMEX
Wiek: 74
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 283
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 21-08-2007, 11:21   

Dwa dni temu jechałem tamtędy i ...teraz dotarło do mnie, że brak było znaków poziomych (malowanych na jezdni).
 
     
miki 
Zawalisko


Wiek: 47
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 702
Skąd: gm. Wieliczka
Wysłany: 21-08-2007, 18:07   

Znaki poziome nie są, aż tak potrzebne. Bez nich można spokojnie jeździć. Stosujmy sie do tych pionowych. Oczywiście wiem, iż brak poziomych powoduje, iż ludzie głupieję. Tak samo jak padnie sygnalizacja świetlna- dla kierowców to Armagedon- tak przynajmniej wynika z ich telefonów do nas i zachowania na drodze. ;) Zapewne linie zostaną wymalowane poźniej ;)
 
     
Abrakadabra 
Zawalisko



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 45
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 891
Skąd: Przemyśl / Wieliczka
Wysłany: 23-08-2007, 10:07   

Z dzisiejszego Dziennika Polskiego:
Cytat:
Droga została zmodernizowana, jednak na skrzyżowaniu zwanym "na ochronce" nadal pozostała tablica, na której zamieszczono nieprawidłową informację o kierunku jazdy do Gdowa. Wedle tego drogowskazu do Gdowa należy udawać się... traktem wojewódzkim nr 964, a więc tym, który prowadzi do Dobczyc.
(...)
- W najbliższym czasie błąd na drogowskazie zostanie poprawiony - usłyszeliśmy w Wydziale Gospodarki Komunalnej UMiG w Wieliczce. Na razie trwają ustalenia, kto powinien zająć się tą sprawą, jako że feralna tablica umiejscowiona jest na skrzyżowaniu dróg administrowanych przez gminę Wieliczka oraz Zarząd Dróg Wojewódzkich.



Źródło: Dziennik Polski
_________________
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
 
     
miki 
Zawalisko


Wiek: 47
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 702
Skąd: gm. Wieliczka
Wysłany: 25-08-2007, 14:07   

Całe szczęcie, że jeszcze przed skrzyżowaniem jest ponowienie znaku informacyjnego- już poprawnego :diabel: Ale mętlik w głowie turysty pozostaje ;)
 
     
miki 
Zawalisko


Wiek: 47
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 702
Skąd: gm. Wieliczka
Wysłany: 28-08-2007, 16:22   

Abrakadabra napisał/a:
Z dzisiejszego Dziennika Polskiego:
Cytat:
Droga została zmodernizowana, jednak na skrzyżowaniu zwanym "na ochronce" nadal pozostała tablica, na której zamieszczono nieprawidłową informację o kierunku jazdy do Gdowa. Wedle tego drogowskazu do Gdowa należy udawać się... traktem wojewódzkim nr 964, a więc tym, który prowadzi do Dobczyc.
(...)
- W najbliższym czasie błąd na drogowskazie zostanie poprawiony - usłyszeliśmy w Wydziale Gospodarki Komunalnej UMiG w Wieliczce. Na razie trwają ustalenia, kto powinien zająć się tą sprawą, jako że feralna tablica umiejscowiona jest na skrzyżowaniu dróg administrowanych przez gminę Wieliczka oraz Zarząd Dróg Wojewódzkich.

Obrazek

Źródło: Dziennik Polski


Po analizie całej sytuacji chciałem powiedzieć, iż na skrzyżowaniu można skręcić w prawo lub lewo- prosto to walniemy w ogrodzenie przedszkola! Po dojechaniu do skrzyżowania jest ponowienie znaku ( już w obrębie ) informujące, iż do Gdowa na wprost drogą 966. Tak więc można dyskutować czy jest tutaj jakiś błąd.:)
 
     
jerzy.jan 
Bałwan solny


Osiedle: MARDIMEX
Wiek: 74
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 283
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 28-08-2007, 22:08   

miki napisał/a:
Po analizie całej sytuacji chciałem powiedzieć, iż na skrzyżowaniu można skręcić w prawo lub lewo- prosto to walniemy w ogrodzenie przedszkola


Znak (tablica dodatkowa T-6) umieszczony pod znakiem zakazu (B-20) nic nie mówi o przedszkolu na drodze, co robić??? :diabel:

Zawracam, pojadę przez Myślenice ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 18