Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
16-11-2010, 11:43
Ginekolog w Wieliczce
Autor Wiadomość
Sloneczko1986
Gwarek


Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 12
Wysłany: 13-09-2010, 20:01   Ginekolog w Wieliczce

Witam serdecznie głownie Panie. Jakiego Polecacie ginekologa.
 
     
pan_jacek 
Bałwan solny


Osiedle: W.Pola/Krzyszkowice
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 292
Wysłany: 13-09-2010, 21:01   

Chwalą sobie Panią na Wincentego Pola (za nowym przedszkolem a na przeciwko nowej szkoły)
Osobiście skłonna jestem polecic dr. Iwonę Błaszkiewicz z ul. Gwarków.
Przyjmuje w czwartki bodajże od 16:30
Cena wizyty to 50,-
Cytologia 30,-
Wydanie recepty 30,-
 
     
Sloneczko1986
Gwarek


Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 12
Wysłany: 14-09-2010, 18:50   

a czy wiecie kiedy przyjmuje dr.Wróżek na os.Sienkiewicza
 
     
pan_jacek 
Bałwan solny


Osiedle: W.Pola/Krzyszkowice
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 292
Wysłany: 14-09-2010, 20:14   

a on przypadkiem nie siedzi w więzieniu za nielegalne aborcje?
 
     
Sloneczko1986
Gwarek


Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 12
Wysłany: 14-09-2010, 21:52   

okurde tego nie słyszałam, moze dlatego ciągle u niego są zastępstwa
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 14-09-2010, 21:55   

Siedziec chyba nie siedzi. Ale pracowac to nie pracuje.
 
     
Sloneczko1986
Gwarek


Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 12
Wysłany: 14-09-2010, 22:15   

właśnie szperam po necie na jego temat.... nieźle ...
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 15-09-2010, 10:03   

Cytat:
Kraków: ginekolog oskarżany o nielegalne aborcje
Darek Zalewski, TOK FM2009-03-24, ostatnia aktualizacja 2009-03-24 17:07

Ginekolog krakowskiego szpitala im. Rydygiera, Janusz W. stanie przed sądem. Prokuratura zarzuca mu, że od swoich pacjentek brał po 2 tysiące złotych za usuniecie ciąży.


- Przesłuchiwany lekarz przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył obszerne wyjaśnienia - mówi prokurator Bogusława Marcinkowska.

Śledztwo w tej sprawie prokuratorzy prowadzili od grudnia ubiegłego roku. Na razie wiadomo o trzech nielegalnych zabiegach w Krakowskim szpitalu. - Januszowi W. zostały przedstawione trzy zarzuty za dokonanie za zgodą kobiet usunięcia u nich ciąży - wyjaśnia Marcinkowska. - Zabiegi wykonano w roku 2000 i 2007, a ostatni w grudniu 2008 - dodaje prokurator. Za każdy zabieg lekarz dostawał dwa tysiące złotych łapówki. Za ostatni dwa i pół tysiąca.

Janusz W. wpłacił 50 tysięcy poręczenia majątkowego i wyszedł na wolność. Nie może opuszczać kraju i ma zakaz wykonywania zawodu lekarza. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Trwają jeszcze przesłuchania drugiej osoby. Lekarka, Anna S. prowadziła gabinet ginekologiczny poza Krakowem. Według śledczych także jest zaangażowana w nielegalne aborcje. Miała pośredniczyć w załatwianiu zabiegów i kontaktować pacjentki z lekarzem. Od każdej aborcji brała rodzaj prowizji - od 500 do 1000 złotych. Grozi jej do 8 lat więzienia - Materia jest delikatna i bardzo wrażliwa, dlatego nie udzielamy informacji o szczegółach tych wszystkich zabiegów - zastrzega prokurator Marcinkowska. Niedoszłym matkom nie grożą żadne sankcje karne.

W sprawie jednej z aborcji prokuratura postawiła również zarzuty Krzysztofowi K. Mężczyzna miał namówić jedną z kobiet do usunięcia ciąży, zorganizować i sfinansować cały zabieg. Krzysztof K. także przyznał się do winy.

Źródło: Tokfm.pl



Cytat:

Policja zatrzymała lekarza z krakowskiego Rydygiera

Janusz W. przeprowadzał nielegalne aborcje? Ginekolog dzisiaj usłyszy zarzuty.

Krakowska policja zatrzymała Janusza W., starszego asystenta oddziału ginekologiczno - położniczego szpitala im. Rydygiera. Do aresztu trafiła także lekarka Anna S. prowadząca prywatny gabinet ginekologiczny w Dębicy. Według naszych informacji, miała kierować do krakowskiego lekarza pacjentów na nielegalne aborcje.

Jak tłumaczy Bogusława Marcinkowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Krakowie, zatrzymania nastąpiły na wniosek śledczych. - Mają związek ze śledztwem dotyczącym bezprawnego przeprowadzania aborcji, które prowadzimy od grudnia 2008 roku - wyjaśnia.

Więcej informacji udzielać nie chce. Podobnie jak policja. - Zatrzymania miały miejsce w domu - ucina Dariusz Nowak, rzecznik małopolskiej policji.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się jednak, że medycy zostali zatrzymani również pod zarzutem przyjmowania na zabiegi pacjentów poza kolejnością, prawdopodobnie za łapówki.

Telefon komórkowy dyrektora "Rydygiera" milczy jak zaklęty. Oficjalnie nikt wypowiadać się nie chce. - Wśród pacjentów krążą różne opinie o doktorze W. - mówi nam jedna z pracownic szpitala. - Twardo obstawał przy swoim zdaniu i nie tolerował pacjentek, które dociekliwie wypytywały o stan swojego zdrowia czy przebieg leczenia - dodaje. - Z drugiej strony, są pacjentki, które wychwalają go pod niebiosa za profesjonalizm - dodaje pracownica.

Na medycznym portalu http://www.znanylekarz.pl gdzie pacjenci wystawiają lekarzom oceny, Janusz W. nie wypada najlepiej. "Pacjentka jest dla niego zerem" - ocenia "Mama Amelki", wystawiając mu cenzurkę: najgorszy.

"Leczyłam się prywatnie u doktora W. przez dobrych kilka lat. Na początku był według mnie dobrym lekarzem,ale potem chyba pieniądze stały się ważniejsze od pacjenta! Kiedy prowadził moją ciążę i płaciłam za wizyty, był miły. Ale kiedy poszłam na badanie KTG,do szpitala, potraktował mnie okropnie" - czytamy opinię "byłej pacjentki".

Również na portalu pacjentki chwalą doktora W. "Urodziłam w jego obecności dwójkę dzieci i stwierdzam, że jest superlekarzem. Miałam fachową opiekę w szpitalu. Jest lekarzem odpowiedzialnym, konkretnym i z poczuciem humoru. Można na niego liczyć w każdej sytuacji" - pisze Monika R. Takie opinie to jednak wyjątki.

Anna S. i Janusz W. dzisiaj zostaną przesłuchani przez prokuraturę. Najprawdopodobniej usłyszą zarzuty. Jeśli podejrzenia okażą się prawdziwe, grozi im do trzech lat więzienia.

Źródło: Gazeta Krakowska - Krzysztof Sakowski
2009-03-24 07:20:04, aktualizacja: 2009-03-24 13:10:47

_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
Sloneczko1986
Gwarek


Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 12
Wysłany: 15-09-2010, 10:44   

a czy był juz ktoś u pana Włodzimierza Wisłockiego gabinet ma w Podłężu
 
     
nemo090 
Gwarek


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Sty 2010
Posty: 13
Wysłany: 16-09-2010, 11:08   

Wiem, że w Dent America na ul. Słowackiego była fajna Pani ginekolog, a czy teraz tam ktoś jeszcze jest to nie wiem.
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 16-09-2010, 11:24   

nemo090 napisał/a:
w Dent America na ul. Słowackiego była fajna Pani ginekolog,

Leczyła zęby, czy wszczepiała implanty?
 
     
nemo090 
Gwarek


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Sty 2010
Posty: 13
Wysłany: 16-09-2010, 12:08   

Wiem, że to dziwne, żeby u dentysty był ginekolog, ale faktycznie był, sama tam chodziłam. Ta Pani doktor nazywała się Kołacz bodajże.
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 16-09-2010, 12:12   

Fotel uniwersalny i w jednym czasie 2 usługi naraz ;)
 
     
nemo090 
Gwarek


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Sty 2010
Posty: 13
Wysłany: 16-09-2010, 12:15   

Żarty, żartami, ale szkoda, że ta Pani doktor przeniosła się podobno do Krakowa. To była najmilsza ginekolog jaką spotkałam, a także bardzo pomocna.
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 16-09-2010, 12:36   

Zart to byl taki jak do dentysty przyszla Kowalska, rozlozyla sie na fotelu jak u ginekologa i mowi 'jak pan wsadzal Kowalskiemu sztuczna szczeke to niech pan ja teraz ze mnie wyciaga'
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 17