Poprzedni temat «» Następny temat
Grabówki
Autor Wiadomość
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 02-07-2008, 21:55   

Na wszelki wypadek zlocie do kupy material dowodowy, umowy, ustalenia itd.
Spiszcie co z kim bylo uzgadniane zeby miec gotwy pozew.
Jak powiecie mu na nastepnej randce ze skladacie pozew do sadu i pokazecie teczke z dokuemntacja to moze otrzezwieje
_________________
 
     
Aga
Skrzat


Dołączył: 12 Maj 2008
Posty: 30
Wysłany: 03-07-2008, 12:03   

Witam!
Dla zainteresowanych - we wtorek 08.07.2008 roku miedzy godz. ok. 18-19 na Grabówkach będzie P. Marcinek z P. Beatą można wytedy "ustalić drzwi" - oczywiście jeżeli komuś pasuje jak nie to indywidualnie można się umawiać.
Pozdrawiam
 
     
karo
Gość
Wysłany: 22-07-2008, 18:30   

Bylam dzis na grabowkach i srednio to widze by Marcinek sie wywiazal do 18 sierpnia ze wszystkiego co spisalismy ostatnio. Twierdzi tez ze kredyt dopiero teraz dostanie bo mu dopiero teraz podpisal facet z banku i ze od piatku mu uruchomi pierwsza transze - juz mnie mocno "irytuje" ze on caly czas klamie! chyba faktycznie trzeba przedsiewziac ostrzejsze srodki wzgeldem pana marcinka, bo inaczej bedzie sie tak migal do grudnia!
 
     
Gość

Wysłany: 23-07-2008, 13:12   

No niestety tak to w przypadku tego Pana wygląda, obiecanki cacanki.... na Chełmonmskiego w Krakowie takie spotkania z Marcinkiem odbywały /odbywają się co miesiąc, co miesiąc też Marcinek różne rzeczy obiecywał , ale niestety nigdy nie było zrobione to co obiecywał .Radze więc na kolejne spotkanie cudów nie spodziewać się , a juz na pewno że będzie zrobione to co obiecał....( a historie o kredytach to już chyba są jego dyżurne bajeczki....)
 
     
karo
Gość
Wysłany: 23-07-2008, 19:04   

a ty zamierzasz w nieokreslonej przyszlosci zamieszkac na chelmonskiego? Jak tam sprawa wyglada?
 
     
gość
Gość
Wysłany: 24-07-2008, 13:27   

Jak myślicie :/ kiedy to się wszystko skończy???? :/
 
     
Gość

Wysłany: 24-07-2008, 13:41   

karo napisał/a:
a ty zamierzasz w nieokreslonej przyszlosci zamieszkac na chelmonskiego? Jak tam sprawa wyglada?


tak zamierzam , a sytuacja wyglada chyba podobnie jak na Grabówkach rozpoczęta budowa( na 3 bloki w III etapie tylko jeden jest przykryty dachem jak do tej pory-(a budowa ich formalnie rozpoczeła sie wpazdzierniku 2006)ze nie wpsone juz o etapie II), której konca narazie nie widać......
Mam pytanie czy na Grabowkach też macie miec ogrzewanie przy udziale pompy ciepła? jesli tak to kto wam ją instalował/wykonywał?
 
     
karo
Gość
Wysłany: 27-07-2008, 12:10   

tak. mamy miec pompy ciepla, ale kto je ma instalowac to nie wiem =/ moze ktos inny bedize lepiej zorientowany.
 
     
Gosc
Gość
Wysłany: 30-07-2008, 13:12   

karo napisał/a:
tak. mamy miec pompy ciepla, ale kto je ma instalowac to nie wiem =/ moze ktos inny bedize lepiej zorientowany.


To wy tych pomp ciepła nie macie jeszcze zamontowanych?......!!! Nam ciagle wciskaja kit że na Grabówkach te popmy ciepla sa i super sie sprawdzają.........
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 30-07-2008, 13:33   

Jak si emoga super sprawdzac skoro tam nawet srowego zamknietego nie ma ?
hehehe
Marcinek zacznie chyba niedlugo pisac bajki
_________________
 
     
MNN
Gość
Wysłany: 02-08-2008, 13:48   

Witam sasiadow . Moze ktos sie orientuje czy cos sie ruszylo w temacie od ostatniego miesiaca ,bo nie jestem aktualnie w temacie z powodu wyjazdu .Jakies nowosci ? pozdrawiam .
 
     
kk
Gość
Wysłany: 02-08-2008, 18:29   

podobno Pan M. w końcu dostał kredyt tyle wiem:/ nie wiem czy to prawda???
 
     
MNN
Gość
Wysłany: 04-08-2008, 00:41   

kk napisał/a:
podobno Pan M. w końcu dostał kredyt tyle wiem:/ nie wiem czy to prawda???


Miejmy nadzieje , i ze w koncu sie to ruszy,pozdrawiam
 
     
karo
Gość
Wysłany: 04-08-2008, 15:51   

bylam tam w zeszlym tyg - murki oporowe z tyłu skonczyl, zabral sie za murki miedzy gornymi a dolnymi domkami (teraz jest juz pwenie za polowa). Jesli chodzi o okna to byly wszedzie poza dolnym domkiem na koncu (ale p.marcinek twierdzi, ze juz okna kupil tylko nie zamontowal). Nie wiem jak sprawa wyglada z instalacjami, bo nie zwiedzalam domkow, ale pan m. twierdzi, ze sie robia :) jesli chodzi o pompy ciepla, to mowil mi ze nie kupowal wczesniej pomp, bo nie mial ze czego- ze dopiero po uruchomieniu kredytu mzoe kupic, ale ze ma z facetem od pomp wszystko nagrane. Kredyt twierdzi ze dostal, ale czy to prawda, to pewnie juz on sam nie wie ;)
 
     
gosc
Gość
Wysłany: 07-08-2008, 04:44   

?????

Dziwne "newsy" tu czytam. Mieszkania na Grabowkach rusza gdy pan M. dostanie kredyt etc. To o co tu chodzi? - Pan M. to Wasz wujek, ktory buduje wam mieszkania? .. a moze za malo placicie i firma nie wyrabia. Byc moze kupiliscie za pol darmo mieszkanka pare lat temu i teraz beczycie, ze czekacie na oddanie. O ile latwo sie zorientowac ceny mieszkan i materialow budowlanych wzrosly w ostatnich dwoch latach ponad 100 %. No to sie nie dziwie, ze Mardimex ma problemy z oddaniem wam upragnionego "M". Kupujecie tanio - to macie tego konsekwencje.

powodzenia ... i dla Mardimexu i dla was, klienci ...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16