Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: master7
04-11-2010, 08:46
KOTY, PSY I MY - SPOTKANIE w WIELICZCE
Autor Wiadomość
Ana
Gość
Wysłany: 11-08-2010, 00:30   

a czy zauważyliście, że byli przedstawiciele każdej lecznicy w Wieliczce oprócz Wojtaszków? to nad tym trzeba się zastanowić :)
 
     
lekmedwet 
Kierat konny
lekmedwet.pl


Osiedle: Lekarka II
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 347
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 11-08-2010, 09:44   

Zostaliśmy wywołani "do tablicy".

Cieszę się że Pani Ana tak długo myślała o nas i zastanawia się ponad półtorej miesiąca dlaczego nas nie widziała :) i na dodatek nie mogła spać z tym problemem - to miłe że nie jesteśmy obojętni dla Pani.

Wprawdzie nie zostaliśmy ani powiadomieni ani zaproszeni do udziału w tej imprezie, ale zawsze dołączamy się do każdej inicjatywy czy imprezy z której może wypłynąć jakaś korzyść dla zwierząt.

Ja też nie widziałem żeby był przedstawiciel każdej lecznicy, widać nie wszystkie lecznice były powiadomione. Mnie Pani Ana pewnie nie widziała ale dużo osób widziało psa z którym byłem - Duży Czarny Pudel Królewski :)
 
     
Ana
Gość
Wysłany: 12-08-2010, 19:43   

lekmedwet, o tak nie mogłam spać po nocach bo niepokoi mnie Pana osoba. Lekarz weterynarii nie został powiadomiony przykra sprawa ale tak mi się wydaje że Pański zawód obliguje do tego by samemu sie zainteresować takimi akcjami a na dodatek, uważam ze powinien Pan wyjść z taka inicjatywą sam a nie tylko przechadzać się za swoim jakze cudnym psem.
Jeżeli chodzi o obecność innych lekarzy to byli Pan Rafał i Pani Agnieszka, którzy zakupili obraz na rzecz zwierząt, był Pan Leszek, który również dał coś od siebie, był Pan Kręcina chyba nic nie kupił ale nie będę polemizować z nieobecnymi (jego sprawa) ale skoro Pan tak walczy z tym, że Pana nie zauważyłam to pozostaje mi Pana serdecznie przeprosić. Jednakże był Pan, spacerował ale złotówki na biedne, bezdomne, głodne i potrzebujące zwierzęta żałował!!! To świadczy tylko :) o tym ze jest Pan prawdziwym LEKARZEM z POWOŁADNIA a nie dla PIENIEDZY :): ):
 
     
4lapy
Gość
Wysłany: 12-08-2010, 21:15   

A w tvn to juz kompletnie nie ma co robic ze zajmujecie sie takimi bzdurami ?
Kto Wam placi za sponsorowanie kampanii Pankiewicza ?

Ci co daja na pokaza na takich spotkaniach to ludzie nastawienie na budowanie wizerunku a nie na serce i jakosc. Sa inni ktorych sie tu szkaluje a za darmo leczyli wiele bezdomych zwierzakow, czego ani krecina ani pankiewicz by nie zrobili.
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 12-08-2010, 21:16   

Ana jak nie możesz spać to idź do lekarza przepisze Ci prozak i może skończą się Twoje niepokoje
_________________
Pozdrawiam
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 13-08-2010, 00:57   

4lapy napisał/a:
, czego ani krecina ani pankiewicz by nie zrobili.


bzdury wypisujesz.. sam kiedyś z ulicy psa brałem potrąconego i nie było problemu z leczeniem mimo że nie znaliśmy właściciela..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 13-08-2010, 11:17   

4lapy napisał/a:
Ci co daja na pokaza na takich spotkaniach to ludzie nastawienie na budowanie wizerunku a nie na serce i jakosc.

Temat mnie nie interesuje, a Twój post przeczytałem przypadkowo. Przetłumacz mi intrygujące zdanie, które skleciłeś, bo nijak nie mogę pojąć co chciałeś nim wyrazić.
 
     
ygrek 
Mina



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 2 razy
Wiek: 53
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1160
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 13-08-2010, 11:55   

nacomito napisał/a:
nie mogę pojąć
Trochę dobrej woli, jeden przecinek i jedno "a" mniej powinny załatwić sprawę ;)
 
     
Ana
Gość
Wysłany: 13-08-2010, 18:36   

i tu się mylisz... przywiozłam psa z wypadku wyleczyli za darmo ponadto pies w lecznicy za darmo spedzil 10 dni, potem kolega przywiozl kota i bylo podobnie, a na dodatek ktora by godzina nie byla, w nocy, czy w dzien, sobota, czy niedziela zawsze pomoga. i to się nazywa powołanie !!! odnosnie Pana Mateusza nie wiem jak sprawa teraz wyglada ale dawniej tez mial serce do zwierzat. Rafał i Agnieszka też są otwarci i przechowuja bezdomne zguby. Nikt mnie nie musi sponsorować mowie co mysle :) tak tez uwazam Proszę Pana Weterynarza ze ukrywanie sie pod kilkoma loginami jest niedojrzałe i smieszne :)
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 13-08-2010, 21:40   

Szkoda tylko, ze nie bylo powolania do uczciwosci kiedy ci panowie dopuszczali do obrotu lewe mieso
 
     
bolek
Gość
Wysłany: 14-08-2010, 10:51   

rozmowa jest chyba na inny temat,a ty jakieś dawne i nieprawdziwe rzeczy wypisujesz,bo nikt żadnych nieprawidłowości nikomu nie udowodnił :D
 
     
bolek
Gość
Wysłany: 14-08-2010, 10:51   

rozmowa jest chyba na inny temat,a ty jakieś dawne i nieprawdziwe rzeczy wypisujesz,bo nikt żadnych nieprawidłowości nikomu nie udowodnił :D
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 14-08-2010, 10:53   

Agenta Bolka tez dotad nie bylo ale sie objawiles
 
     
bolek
Gość
Wysłany: 14-08-2010, 10:55   

panie lekmedwet ty masz chyba 100 loginów :diabel:
 
     
lekmedwet 
Kierat konny
lekmedwet.pl


Osiedle: Lekarka II
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 347
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14-08-2010, 10:58   

Ana napisał/a:
lekmedwet, o tak nie mogłam spać po nocach bo niepokoi mnie Pana osoba. Lekarz weterynarii nie został powiadomiony przykra sprawa ale tak mi się wydaje że Pański zawód obliguje do tego by samemu sie zainteresować takimi akcjami a na dodatek, uważam ze powinien Pan wyjść z taka inicjatywą sam a nie tylko przechadzać się za swoim jakze cudnym psem.
Jeżeli chodzi o obecność innych lekarzy to byli Pan Rafał i Pani Agnieszka, którzy zakupili obraz na rzecz zwierząt, był Pan Leszek, który również dał coś od siebie, był Pan Kręcina chyba nic nie kupił ale nie będę polemizować z nieobecnymi (jego sprawa) ale skoro Pan tak walczy z tym, że Pana nie zauważyłam to pozostaje mi Pana serdecznie przeprosić. Jednakże był Pan, spacerował ale złotówki na biedne, bezdomne, głodne i potrzebujące zwierzęta żałował!!! To świadczy tylko :) o tym ze jest Pan prawdziwym LEKARZEM z POWOŁADNIA a nie dla PIENIEDZY :): ):

Ana napisał/a:
i tu się mylisz... przywiozłam psa z wypadku wyleczyli za darmo ponadto pies w lecznicy za darmo spedzil 10 dni, potem kolega przywiozl kota i bylo podobnie, a na dodatek ktora by godzina nie byla, w nocy, czy w dzien, sobota, czy niedziela zawsze pomoga. i to się nazywa powołanie !!! odnosnie Pana Mateusza nie wiem jak sprawa teraz wyglada ale dawniej tez mial serce do zwierzat. Rafał i Agnieszka też są otwarci i przechowuja bezdomne zguby. Nikt mnie nie musi sponsorować mowie co mysle :) tak tez uwazam Proszę Pana Weterynarza ze ukrywanie sie pod kilkoma loginami jest niedojrzałe i smieszne :)


Zarzuca mi Pani, że ukrywam sie pod kilkoma loginami, i ocenia to jako niedojrzałe i śmieszne. Ja uważam, że niedojrzałe i śmieszne jest pisanie opinii anonimowych. Widocznie wstydzi się Pani tego co pisze skoro występuje jako gość, a nie użytkownik zarejestrowany. Ktoś kto bierze pełną odpowiedzialność za swoje słowa powinien się podpisać pod nimi z czystym sumieniem imieniem i nazwiskiem.

Raz mnie Pani nie widzi :
Ana napisał/a:
a czy zauważyliście, że byli przedstawiciele każdej lecznicy w Wieliczce oprócz Wojtaszków? to nad tym trzeba się zastanowić :)


a w drugim poście dla odmiany dostrzega Pani :
Ana napisał/a:
... Jednakże był Pan, spacerował ...
, z
Ana napisał/a:
... jakże cudnym psem...


całkowity brak konsekwencji.
Bo nie dość, że nagle Panią olśniło, że jednak byłem to na dodatek przypomniała sobie Pani, że śledziła każdy mój krok i ma nawet pewność, że :
Ana napisał/a:
... złotówki na biedne, bezdomne, głodne i potrzebujące zwierzęta żałował!!! ...


To świadczy o obsesji na moim punkcie, zaburzonej percepcję i kłopotami z pamięcią. ;- )
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17