Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
22-01-2009, 15:44
Nowe przedszkole w Wieliczce
Autor Wiadomość
lekmedwet 
Kierat konny
lekmedwet.pl


Osiedle: Lekarka II
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 347
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 30-04-2010, 09:43   

ygrek napisał/a:
ArturSosin napisał/a:
Nie ma miejsca w panstwowym to idziesz do prywatnego ale dostajesz dofinansowanie w wysokosci jak w panstwowym.

Zbyt proste, jasne i czytelne, aby można było wprowadzić w życie. :P


hmmm nie mam dzieci w wieku przedszolnym ale zapytam jak wyznaczyc czy ktos bogaty czy biedny ??

Czy ten co ma np 5 - 8 dzieci to biedny ??? bo brak mu na nakarmienie i mamusia w kolejnej ciaży ??
Czy ten co ma jedno ledwo wiąze koniec z koncem ale daje rade .... choć juz na prywatne przedszkole ja nie stac ale dochód na "głowę" członka rodziny został przekroczony o 2 zł ...

Z drugiej strony patrzac - mamy starzejące sie społeczeństwo - potrzeba nam jak najwiecej dzieciaków wiec powinna obowiązywać polityka społeczna - czyli finansowania przedszkoli dla wszystkich .... nie ma przeciez gorszych dziec ...
 
     
Bartek
Zawalisko


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 615
Wysłany: 02-05-2010, 09:55   

Tak z ciekawości - ile teraz kosztuje miesiąc (opłata miesięczna, jedzenie, zajęcia, itp. czyli wszystko razem) w przedszkolu państwowym w Wieliczce?
_________________
http://about.me/bolivarinfo
 
     
Michał
Gość
Wysłany: 02-05-2010, 11:51   przedszkole na Parkowej

Witamy wszystkich!

Z myślą o najmłodszych otwieramy Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe "Hippo Art". Przedszkole jest w fazie remontu, zlokalizowane na ulicy Parkowej w Wieliczce. Swoją działalność rozpoczniemy od września. Zapisy już trwają!

Nasza oferta dla dzieci:
 Opieka pedagogiczna doświadczonych nauczycieli
 J. angielski
 J. francuski
 J. niemiecki (dla 5 latków)
 J. migowy
 Zajęcia umuzykalniające z elementami tańca
 Spotkania ze sztuką
 Zabawa w teatr
 Gimnastyka ogólnorozwojowa
 Religia
 Stała opieka logopedyczna
 Organizacja urodzin


Promocja cenowa dla pierwszych 20 osób przez 6m-cy: 400zł

Zainteresowanych tą ofertą prosimy o kontakt: 512 171 262, 505 393 209 (po godz.13) lub hippo-art@wp.pl . Chętnie udzielimy wszelkich informacji.
Serdecznie zapraszamy!

Nina i Michał Kranc
 
     
Nina i Michał Kranc
Gość
Wysłany: 04-05-2010, 16:27   Bogata oferta edukacyjna! Zapraszamy!

 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 04-05-2010, 16:43   

Nie odnaleziono serwera

Firefox nie może odnaleźć serwera www.hippoart.pl.
_________________
 
     
Michał Kranc
Gość
Wysłany: 04-05-2010, 16:57   

Strona jest w przygotowaniu. Będzie opublikowana za kilka dni.
Pozdrawiam.
 
     
tygryseked
Kopacz


Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1
Wysłany: 05-05-2010, 08:01   

Witam serdecznie na forum ,
Otwarłam Klub "Tygrysek ED" dla dzieci w wieku 1,5-6 lat na ulicy Mietniowskiej 3b w Wieliczce- działa już ponad miesiąc . Jestem w trakcie organizowania całodziennego punktu przedszkolnego dla dzieci wraz z wyżywieniem. Jest możliwość zapisu dziecka już na wakacje . Większośc informacji jest na stronie www.tygryseked.pl. Zapraszam do odwiedzin. Chętnie poznam Państwa opinie na temat mojej dzialalności. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
Pozdrawiam,
 
     
matka
Gość
Wysłany: 08-11-2010, 18:09   

a co sądzicie o oddawaniu dzieci na godziny do miejsc, gdzie panuje domowa atmosfera???
 
     
atam 
Mina


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Lis 2008
Posty: 1021
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 08-11-2010, 19:16   

mi by to baaardzo od czasu do czasu odpowiadało... :)
 
     
Tomek73 
Mina



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1407
Skąd: Niewielka Wioska
Wysłany: 16-04-2011, 00:01   

Właśnie zakończyła sie rekrutacja do przedszkoli w Wieliczce. Duzo dzieciaczków bedzie musiało zostac w domu bo brakuje dla nich miejsc. Np na Pilsudskiego i W.Pola nie przyjeto po ok. 100 trzylatków. Niestety przedszkoli nie przybywa a dzieci owszem. Ale bedą mogly sie wybiegać na pieknej murawie na Psiej (koziej) Gorce. Tam kasa sie znalazła
 
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 16-04-2011, 00:18   

no i? są jeszcze prywatne które niekiedy są ledwie o 100pln droższe od państwowego suma sumarum..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 16-04-2011, 01:00   

Tsubasa, a ile miejsc zapewnią te ledwie o 100pln droższe od państwowego summa summarum?
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 16-04-2011, 01:17   

powstają jak grzyby po deszczu więc pewnie dużo.. temat mnie za niedługo też będzie dotyczył ale jakoś przerażony nie jestem.. dookoła trochę przedszkoli mam... za to boiska żadnego ;)
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
Tomek73 
Mina



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1407
Skąd: Niewielka Wioska
Wysłany: 16-04-2011, 01:20   

Ludzie placa podatki na panstwowe przedszkola a nie prywatne. Jak beda chcieli prywatnego to pójda tam a nie do panstwowki. Tylko dlaczego kasa idzie nie tam gdzie jest najbardziej potrzebna. juz wiem dlaczego . Bo dzieciak burmistrza sie dostał do przedszkola na w.pola ( w zeszlym roku) i jak dorosnie to stadion bedzie miał blisko domu wiec wiecej przedszkoli nie jest potrzebne. inni moga isc do prywatnego. nawet jak zarabiaja ledwo srednia krajowa. Wiem ze kazdemu jest cos innego do szczescia potrzebne (przedszkole,orlik,itd) ale pchanie takiej kasy w stadion gdy jest tyle podstawowych potrzeb niezaspokojonych to przesada. Ułamek z tej kasy wystrczylby na nastepne przedszkole albo dopłaty do prywatnych. A reszta na inne wazne potrzeby.
 
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 16-04-2011, 08:03   

Tez uwazam, ze przedszkola to porazka. To jest jedna z najwiekszych potrzeb naszej spolecznosci. Znowu nie przyjmuje sie 3-latkow bo obowiazkowo trzeba przyjac 5-latkow.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 18