Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
30-08-2012, 13:15
Policja w Wieliczce cz. I

Policja w Wieliczce działa:
Świetnie
11%
 11%  [ 2 ]
Dobrze
52%
 52%  [ 9 ]
Raczej źle
11%
 11%  [ 2 ]
Beznadziejnie
23%
 23%  [ 4 ]
Trudno powiedzieć
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 13-06-2007, 22:20   

Nie...nie posiada...
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
B.Czyżowska
Bałwan solny


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 258
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 13-06-2007, 22:23   karta rowerowa.

Witam
Koniec roku szkolnego prawie już. Podczas wakacji znacznie wzrasta liczba rowerzystów na naszych drogach. Czy w najbliższym jest możliwośc przystąpienia do egzaminu na kartę rowerową?
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 13-06-2007, 22:28   

Odbywa się teraz cała seria egzaminów na kartę rowerową...wszystko zależy od danej placówki oświatowej...czy zwraca się do Nas z prośbą o przeprowadzenie takiego zagadnienia...
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
B.Czyżowska
Bałwan solny


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 258
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 13-06-2007, 22:31   cd.

Witam
.. czy na teraz jest już jakiś ustalony termin egzaminu?
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 13-06-2007, 22:32   

Powtórzę...terminy z wyprzedzeniem ustalają placówki oświatowe dla "swoich" uczniów...
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
kasia 
Solanka


Osiedle: centrum
Wiek: 55
Dołączyła: 11 Cze 2007
Posty: 45
Wysłany: 14-06-2007, 09:15   

Witam mam pytanie do Policjantów jeżeli oczywiście mogą udzielić takiej informacji !! Ilu dziennie w Wieliczce pracuje policjantów na ulicy tgz {prewencja} a ilu za biurkami ?? Oczywiście przybliżona liczba ?? I nie chodzi mi np.o dzielnicowych których tak naprawdę większości ludzi nie zna i nikt nie widział patrolujących pieszo swoich osiedli{w swoich rodzinnych stronach min. 2 razy w tygodniu widzałam swojego dzielnicowego patrolującego swój kawałek miasta} . I czy w Wieliczce tak jak to jest w innych miasach można odrabiać służbę wojskową w Policji{osobiście widziałam nawet w mniejszych miasteczkach co krok to policjanci} ?? Napiszcie również jak to jest że Komenda ta nie organizuje jakichkolwiek dni otwartych, pokazów sprzętu itd ??
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 14-06-2007, 09:53   

kasia napisał/a:
mam pytanie do Policjantów jeżeli oczywiście mogą udzielić takiej informacji !!

Nie mogą...nie jesteśmy upoważnieni do upubliczniania takich informacji.

kasia napisał/a:
I czy w Wieliczce tak jak to jest w innych miastach można odrabiać służbę wojskową w Policji

Nie ma takiej możliwości...

_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
kasia 
Solanka


Osiedle: centrum
Wiek: 55
Dołączyła: 11 Cze 2007
Posty: 45
Wysłany: 14-06-2007, 10:14   

Nie bardzo jestem w stanie zrozumieć tego co pan napisał dot.,,Nie ma takiej możliwości ?? To jak to się dzieje że w innych miastach woj.małopolskiego jest taka możliwosć a w Wieliczce NIE tym bardziej że to 2 km od Krakowa ?? Może to brak jakiejkolwiek organizacji i starań o takie możliwości !! Tak samo jest z promowaniem Wielickiej Policji. KOMPLETNA NIEZDARNOŚĆ !!
 
     
jerzy.jan 
Bałwan solny


Osiedle: MARDIMEX
Wiek: 74
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 283
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14-06-2007, 11:30   

Madafaker i Cop – gratuluję wytrwałości i „zrozumienia” dla niektórych tematów. Jak sami widzicie z policją w Wieliczce nie jest tak żle. Szkoda, że w tej szybkości wymiany tematów ankieta cieszy się tak małym zainteresowaniem. 11 głosów na rozpoczętą 8-mą strone tematu!!!
W moim odczuciu obserwując tak burzliwą wymianę postów zauważyć można brak bezpośredniej relacji mieszkaniec – policjant. Dobrze, że podjęliście się tej roli. Dyskusja z tematów „jedna pani drugiej pani” przerodziła się w wymianę spostrzeżeń i uwag tak jednej jak i drugiej strony. Może dzięki temu tematowi na tym forum wasi przełożeni zorganizują pokaz sprawnościowy i dni otwarte w ramach Dni Wieliczki
Tak na marginesie niektóre tematy jak np. „policji narciarskiej” zaskakują. Od ładnych paru lat Wieliczka dorabia się stoku (jest oddzielny temat na tym forum)– czyżby Pani Czyżowska już rozpoczęła starania o powołanie takiej formacji przy Policji w Wieliczce?!
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 14-06-2007, 11:39   

Jerzy dajcie spokoj Pani Czyzowskiej.
Niehc pisze ile chce , chlopaki przynajmniej przy okazji odpisywania daja z siebie wszystko :) zeby realnie odpisac.

A co do Dni Wieliczki, to mysle ze Cop i MF powinni sie wybrac do "szefa" i przekonac o koniecznosci zorganzowania takiego dnia i przedstawienia KPP Wieliczka mieszkanca miasta i gminy :)
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 14-06-2007, 11:43   

kasia napisał/a:
Nie bardzo jestem w stanie zrozumieć tego co pan napisał dot.,,Nie ma takiej możliwości ??

Dziewczyno przecież jaśniej chyba się nie da...
Jak mam nadzieję zauważyłaś,w sposób graficzny w swoim poprzednim poście przedstawiłem informacje iż nabór do służby kandydackiej dla poborowych z terenu województwa małopolskiego prowadzony jest tylko do dwóch miast...Kraków i Warszawa...i tylko tam pełnią służbę...za wyjątkiem oddelegowania do zabezpieczenia poważnych imprez sportowych, uroczystości na terenie danego województwa...

kasia napisał/a:
To jak to się dzieje że w innych miastach woj.małopolskiego jest taka możliwosć a w Wieliczce NIE

Chętnie się dowiem w jakich to miastach Naszego województwa poborowi odbywający służbę kandydacką w ramach zasadniczej służby wojskowej, pełnią swą służbę...może faktycznie w przeciwieństwie do Ciebie, moja wiedza zawodowa jest na bardzo niskim poziomie...


kasia napisał/a:
Napiszcie również jak to jest że Komenda ta nie organizuje jakichkolwiek dni otwartych, pokazów sprzętu itd ??

Również rozbawiło mnie to stwierdzenie...w sezonie wiosenno-wakacyjnym organizujemy dziesiątki takich pokazów na rozlicznych festynach itp. imprezach...ostatni 01 czerwca 2007 roku Szkoła przy ul. Sienkiewicza...najbliższy bodajże 17 czerwiec festyn w m. Podolany. Czasami wystarczy ruszyć się z centrum...

kasia napisał/a:
Tak samo jest z promowaniem Wielickiej Policji. KOMPLETNA NIEZDARNOŚĆ !!

Pozwolę Sobie w całej rozciągłości nie zgodzić się z tym stwierdzeniem...przypomnę iż nie jesteśmy firmą z branży "public relations"...to tak dla przypomnienia ...ustawowo mamy o wiele ważniejsze i szczytniejsze cele do realizacji na czym zresztą się z dobrym skutkiem skupiamy...co oczywiście nie zmienia faktu iż stale dbamy i podnosimy społeczny odbiór Naszego wizerunku...


To by było na tyle tej jałowej dysputy w przedmiotowym zagadnieniu...pozdrawiam
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
kasia 
Solanka


Osiedle: centrum
Wiek: 55
Dołączyła: 11 Cze 2007
Posty: 45
Wysłany: 14-06-2007, 12:42   

Cieszę się z tego że tak Pana rozbawiłam choć nie powiem cyt. ,,dziesiątki pokazów '' jak również ,,podnosimy społeczny odbiór Naszego wizerunku'' jest naprawdę śmieszny !! Również będę na festynie w Podolanach i bardzo jestem ciekawa co zaprezentujecie !! Pozdrawiam {lata dziewczęce mam już za sobą :( }
 
     
Cop
Sztolnia



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 153
Wysłany: 14-06-2007, 12:45   

Witam
Mada jest bardzo zasadniczy , nie brak mu też odrobiny uszczypliwości , ale to spoko gość i dobry fachowiec .
Wróce do tego co pisaliście . Dni otwarte - nigdy takich nie było , pewnie , że można pomysleć o organizacji czegoś nowego , ale nie wiem czy jest sens , w komendzie , jak w biurze , stoją komputery , na parkingu radiowozy , w kojcach pieski . Moim zdaniem bardziej docieramy do społeczeństwa właśnie w czasie takich festynów , dzieciaki mogą posiedzieć w radiowozie , jest szansa na egzamin karty rowerowej . Moim zdaniem , dni otwarte to niewypał , nie ma co oglądać , czego zwiedzac , ale to tylko moje zdanie , może państwo widzicie to inaczej .
A Kasiu , oszczędzaj słowa , nie jestesmy niezdarni , przepisy są jasne w sprawach słuzby kandydackiej i nikt z nas nie jest w stanie ich zmienić , to raz , a dwa jak to niby widzisz ? gdzie kandydaci mieliby mieć wykłady , gdzie ćwiczyliby choćby strzelanie , skąd wykładowców . Wyszkolić policjanta , to nie tak prędko , to nie puścić go na ulice i juz , pózniej będzie tylko umiał ......mandaty pisać ;)
 
     
jerzy.jan 
Bałwan solny


Osiedle: MARDIMEX
Wiek: 74
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 283
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14-06-2007, 12:47   

Przemo – o co chodzi? A twoja propozycja dla Copa i Madafakera w tym temacie z dnia 9 czerwca 2007 r. godz.22.45?
Chcesz drugi temat z pogranicza tematów… realnych? Nauka pływania dla policjantów. Może przy Komendzie Powiatowej Policji w Wieliczce z inicjatywy p.Czyżowskiej powstanie Policja Wodna?
Proponuję ponownie zapoznać się z tematami i wypowiedziami p.Czyżowskiej. Doceń jej starania i angażowanie w tematy Wieliczki, Doceń jej zabiegi, by wg mnie, mogła stać się osobą znaną, acz kontrowersyjną, mogła w najbliższych wyborach zaistnieć i by miała możliwość publicznego zaprezentowania swojego programu wyborczego. To taka dygresja do tematu o policji.
Boję się, że policjant też człowiek i w pewnym momencie będzie miał dość tematów z pogranicza …tematów realnych i, jak sam piszesz, „ucieknie ze względu na natarczywość pewnej forumowiczki”.
 
     
Cop
Sztolnia



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 153
Wysłany: 14-06-2007, 12:55   

Nas nie tak łatwo wypłoszyć . A wypowiedż kolegi ma ......dużo sensu . Kontrowersyjna , to juz jest.... :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 20