Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
25-05-2015, 07:55
Polityka - od wyborów parlamentarnych 2011 do kolejnych
Autor Wiadomość
snejk04 
Bałwan solny
<<---->>

Osiedle: WP
Wysłany: 19-11-2015, 21:18   

Ale czy zawsze w takich sytuacjach musi się pojawiać porównanie do innych? "My tak robimy, ale PO było jeszcze gorsze", "co prawda notujemy wpadkę za wpadką, ale jak przyjdzie PIS to będzie jeszcze gorzej" etc. Tak, lepiej, żeby ułaskawiony został Kamiński niż jakiś zabójca czy gangster, tylko co z tego? Gdzie te zapowiadane nowe standardy? O ile poglądy PiSu są mi kompletnie obce, o tyle akurat miałem nadzieję, że pod względem etycznym i moralnym to jednak półka wyżej niż PO i Bronek. Naprawdę nie można było zostawić Kamińskiego w spokoju, na jego miejsce powołać kogoś innego? Przez takie wizerunkowe strzały w kolano jak z mianowaniem Macierewicza ministrem i teraz z tym ułaskawieniem PiSowi najprawdopodobniej ucieknie możliwość rządzenia przez więcej niż jedną kadencję, nie wiem czy było warto.

Noranda 
Żupnik

Wysłany: 01-12-2015, 14:40   

Tsubasa napisał/a:
Pytanie co gorsze. Ułaskawiać zabójców, gangsterów i przekręciarzy czy gościa który dostał wyrok pod publiczkę za niby przekroczenie swoich uprawnień polegających na prowokacji politycznej.. N[b]apluł w twarz to na razie Komorowski wynosząc m.in. mini wieżę stereo i niszczarkę dokumentów (tu jeszcze można się domyślić po co mu to).. nie wspominając o willi należącej do kancelarii prezydenta gdzie niby zutylizowano rzeczy warte 1,5mln gdyż były stare i zepsute
[/b]

Typowy przykład retoryki nie do przyjęcia. C to za insynuacje i imputowanie złodziejstwa OSOBIŚCIE Komorowskiemu. Byłeś przy tym wynoszeniu przez Komorowskiego wieży albo mebli? A może mu w tym pomagałeś? Szanuj się nieco...na ile potrafisz nie przesadzając w demagogii.
Polecam przeczytanie w CAŁOŚCI katalogu metod manipulowania prawdą którą mam nadzieję stosujesz bezwiednie... http://studioopinii.pl/kr...egaczy-calosc/. Jak na Ciebie to zbyt "nieskomplikowane".

Tsubasa 

Osiedle: Lekarka
Wysłany: 02-12-2015, 21:32   

Noranda napisał/a:
Tsubasa napisał/a:
Pytanie co gorsze. Ułaskawiać zabójców, gangsterów i przekręciarzy czy gościa który dostał wyrok pod publiczkę za niby przekroczenie swoich uprawnień polegających na prowokacji politycznej.. N[b]apluł w twarz to na razie Komorowski wynosząc m.in. mini wieżę stereo i niszczarkę dokumentów (tu jeszcze można się domyślić po co mu to).. nie wspominając o willi należącej do kancelarii prezydenta gdzie niby zutylizowano rzeczy warte 1,5mln gdyż były stare i zepsute
[/b]

Typowy przykład retoryki nie do przyjęcia. C to za insynuacje i imputowanie złodziejstwa OSOBIŚCIE Komorowskiemu. Byłeś przy tym wynoszeniu przez Komorowskiego wieży albo mebli? A może mu w tym pomagałeś? Szanuj się nieco...na ile potrafisz nie przesadzając w demagogii.
Polecam przeczytanie w CAŁOŚCI katalogu metod manipulowania prawdą którą mam nadzieję stosujesz bezwiednie... http://studioopinii.pl/kr...egaczy-calosc/. Jak na Ciebie to zbyt "nieskomplikowane".

a gabinet kto mu urządzał po opuszczeniu urzędu? gosposia?
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne

kiotari 
Mina

Osiedle: Waldorf&Statler
Wysłany: 02-12-2015, 22:05   

Tsubasa napisał/a:
a gabinet kto mu urządzał po opuszczeniu urzędu? gosposia?

Weź najpierw poczytaj - a dopiero potem pieprz te swoje farmazony, które doskonale sie wpisują w manipulacje opinią, o której pisze Noranda. Miał prawo pożyczyć co chce z Pałacu - tak samo jak Duda (i zrobił dokładnie to samo) zanim został zaprzysiężony.
To have to watch this show

jackoi
Magnum Sal

Wysłany: 03-12-2015, 08:35   

Miał prawo? Może miałby jakby się dostosował do: Zarządzenie nr 14 Szefa Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 17 września 1996 r.

§1
1. Dla obsługi swojej działalności były Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej zwany dalej „byłym Prezydentem” może utworzyć biuro. O utworzeniu i zniesieniu biura powiadamia się pismem Szefa Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
2. Czynności o których mowa w zarządzeniu może dokonywać były Prezydent lub osoba przez niego pisemnie upoważniona.

§3
1. Kancelaria Prezydenta zapewnia nowoutworzonemu biuru:
- wyposażenie w meble i inne przedmioty - według dowodów zakupu.
- remont lokalu biura - w wysokości wynikającej z rachunków,
- nie więcej jednak niż w kwocie 9.000 zł w okresie pierwszych 4 lat funkcjonowania biura.
1a. Kancelaria prezydenta zapewnia biurom, które funkcjonują ponad cztery lata:
- dodatkowe wyposażenie w meble i inne przedmioty - według dowodów zakupu,

§4
Kancelaria Prezydenta na wniosek byłego Prezydenta przekazuje do biura kserokopiarkę, maszynę do pisania, telefax oraz komputer i modem, pochodzące z zasobów Kancelarii.

§5
1. Kancelaria Prezydenta prowadzi ewidencję przedmiotów przekazanych przez Kancelarię oraz zakupionych przez biuro byłego Prezydenta ze środków finansowych Kancelarii Prezydenta. W ewidencji nie zamieszcza się przedmiotów, których wartość początkowa nie przekracza 200 zł, a okres użytkowania jest dłuższy niż rok. Wzór formularza ewidencji stanowi załącznik nr 1 do zarządzenia.
2. Przekazanie wyposażenia, o którym mowa w $3 ust 1. oraz w $4 następuje w drodze umowy – użyczenia.

Jednak nie miało to miejsca, a wyniósł prawie wszystko. Radzę zapoznać się bliżej z tą osobą, a później się zastanowić czy postępuje się właściwie broniąc go...

Ogołocony pałac

Ogołocona willa prezydencka

Wypożyczanie przedmiotów

LZK
Bałwan solny

Wysłany: 03-12-2015, 20:45   

"Stolik okrągły średnicy 89 cm, brzeg falisty (zabytek)" - wyceniony na 0,15 zł. No proszę cię... Tą listę to chyba ktoś dla jaj zrobił. Mam wolną złotówkę, może kupię kilka zabytkowych mebli, co?

Tsubasa 

Wysłany: 04-12-2015, 19:45   

kiotari broni poprzedniej władzy jak konstytucji :)

trudno. żeby coś zmienić ktoś musi odpowiedzieć za ten burdel co był przez ostatnie lata..
i myślę że ludzi już średnio obchodzi co gadają lemingi i oszołomieni urzędnicy PO którzy mają wizję że łatwe pieniądze już się skończyły..
zresztą nawet Petru jak widać ma coś do ukrycia bo tydzień przed ogłoszeniem oświadczenia majątkowego zrobił rozdzielność majątkową i część na żonę przepisał więc tej części ujawniać nie musiał :)

driverRS 
Warzelnik

Wysłany: 31-03-2016, 20:59   

a gdzie się podział mój ulubiony troll przemo?

Tsubasa 

Wysłany: 01-04-2016, 06:56   

zbiera haki ;)

driverRS 
Warzelnik

Wysłany: 03-04-2016, 07:49   

pewnie ciężko przeżył bidula ostatnie wybory...

snejk04 
Bałwan solny
<<---->>

Osiedle: WP
Wysłany: 03-04-2016, 20:22   

driverRS napisał/a:

a gdzie się podział mój ulubiony troll przemo?

driverRS
przemo
Ostatni post 19-09-2015, 20:25

Brak jaj na pisanie na starym koncie czy próba ominięcia bana?

Tsubasa 

Wysłany: 05-04-2016, 22:47   

nie ma bana... chyba że sam go sobie zarzucił

master7 
Hysinbold

Osiedle: Zdrojowe
Wysłany: 06-04-2016, 09:42   

A może się zmienił :?: ;)

master771

driverRS 
Warzelnik

Wysłany: 09-04-2016, 14:55   

byłem tu jako skipper i driver ale wcięło mi te konta jakoś tak się porobiło...
próbowałem odzyskać ale coś z mailami nie tak

Gonzales
Warzelnik

Wysłany: 30-11-2016, 09:21   

Do przemyślenia dla apologetów PIS u (i nie tylko)

Naczelnym zadaniem PIS u jest jak najszybsze podporządkowanie sobie wszystkich instytucji państwa
i kontrola nad każdą sferą życia publicznego a w pewnych aspektach nawet prywatnego.
Pod ścisłą kontrolą są już wszystkie służby mundurowe, prokuratura, wojsko, media publiczne i wszelakiego rodzaju agencje i agendy rządowe.
W kolejce czeka sądownictwo (już niedługo Trybunał Konstytucyjny będzie całkowicie w rękach PiS u) którego niezależność jest solą w oku rządzących,
znienawidzony rzecznik praw obywatelskich, ba nawet edukacja nie oporze się "dobrej zmianie".
Wnet Polska tak naprawdę stanie się państwem rządzonym i kontrolowanym przez jednego człowieka który jest znanym miłośnikiem rodeo.

Oczywiście nie odbieram PIS-owi prawa do rządzenie i wprowadzania zmian.
Widzę dużo zachwyconych nowymi porządkami twarzy które upatrują w w tych zmianach
szansy dla siebie i odbierają je jako sprawiedliwość dziejową. Jednakże zachwyt nie zwalnia od myślenia.
Załóżmy że zmiany są dobre i potrzebne. Że mają na celu dobro ludu pracującego miast i wsi. Załóżmy.
Jednakże żadna władza nie trwa wiecznie. Za 3 może 7 lat wybory (o ile jeszcze będą) wygrać może ktoś inny.
Ktoś komu "dobra zmiana" nie podoba się na tyle że zmiecie ją w ciągu paru tygodni. I nie będzie musiał nic robić. Wszystkie instrumenty
aby tego dokonać będzie miał podane na tacy. Nie będzie musiał zmieniać żadnego prawa bo prawo będzie już podporządkowane nie konstytucji
ale jednej opcji politycznej. Czy w PiS ie nikt nie wybiega z myśleniem kilka lat do przodu?
W Polsce wiele rzeczy trzeba zmienić i wiele jest do naprawienia. Zawłaszczanie państwa w sposób rabunkowy nikomu nie wyjdzie na zdrowie.
Nie wiem co będzie w przyszłości.
Na pewno wiem że zmierzamy w złym kierunku.

I uprzedzając rozwój wydarzeń nadmienię że nigdy nie głosowałem na ani nie jestem zwolennikiem PO, PSL, PIS, SLD itp partii socjalistycznych i narodowo socjalistycznych.
Ostatnio zmieniony przez Gonzales 30-11-2016, 14:20, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu