Poprzedni temat «» Następny temat
Pomocy, kuny w natarciu.
Autor Wiadomość
abc
Gość
Wysłany: 22-01-2010, 22:27   

Kuny to wyjątkowo sprytne i trudne do wytepienia zwierzę . U mnie 3 lata temu musiąłem zdjąć poszycie dachu pod którym zamieszkały 2 rodziny tych bardzo ładnych szkodników , by ich się pozbyć . Prywatnie doradzam , trzeba się skontaktować z firmą asenizacyjną , oni mają sposoby na szkodniki , na kunY trzeba poszukać naprawdę wyspecjalizowaną ekipę bo strasznie trudno je wytępić !!!
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 22-01-2010, 22:32   

nie rozumiem. skoro taka firma ma sposoby to czemu musiales zdejmowac dach?
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 22-01-2010, 23:36   

ArturSosin napisał/a:
czemu musiales zdejmowac dach?
Dach z reguły ocieplany jest wełną mineralną, którą kuny potrafią doszczętnie potargać, podobnie folię. Na naprawę nie ma innego sposobu, jak rozebranie poszycia, folii i ocieplenia.
 
     
abc
Gość
Wysłany: 23-01-2010, 20:25   

Poszycie dachu wykonane z blachy trapezowej łatwiej było zdemontować niż ocieplenie , folie i suche tynki , ponieważ nie chciałem zatruwać tych naprawdę pięknych gryzoni wystarczyło zdjąć poszycie żeby dotarło światło do ich kryjówek i same przerażone nową świetlną rzeczywistością pouciekały , następnie trzeba było tylko uszczelnić dach tak aby nie mogły się nigdzie przecisnąć i od 3 lat wreszcie możemy spać spokojnie , O istnieniu firm asenizacyjnych specjalizujących się w walce z kunami dowiedziałem się po fakcie demontażu poszycia . Kuna żeruje w nocy i nie lubi światła , a zakupione wcześniej wibro-odstraszacze okazały się nieskuteczne !
 
     
jack
Gość
Wysłany: 23-03-2010, 15:19   

Zajmuję się dystrybucją niemieckiego środka odstraszającego kuny (pomieszczenia, samochody)

Kontakt:

Jacek Pyż
F.H. PARTICOLARE

tel. 510 952 912
e-mail: particolare.pl@gmail.com
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 23-03-2010, 15:45   

Cytat:
Zajmuję się dystrybucją niemieckiego środka odstraszającego kuny (pomieszczenia, samochody)

elektronika czy chemia?
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 23-03-2010, 16:08   

Ja mogę kota pożyczyć. Jakby sie kuny zląkł - to może mu się zdarzyć - to biorę tylko za dojazd. :)
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 23-03-2010, 18:18   

Podobno znakomitym straszakiem na kuny jest pianie koguta. Coś mi sie wydaje, że jack robi niezdrowa konkurencję kurnikowi solniaka.
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 23-03-2010, 20:30   

a na polskie kuny dziala?
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 23-03-2010, 20:52   

To zależy jeszcze w jakim języku kogut pieje i jakie języki znają polskie kuny. Musi byc jakiś punkt styczny.
Natomiast mój kot boi sie wszykiego i wszystkich bez względu na narodowość.
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 23-03-2010, 21:28   

ale ja mam 3 auta wiec musialbys mi tego kota poporcjowac :)
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 23-03-2010, 22:52   

Wystarczy, że dasz jakiś kocyk, a ja kota w nim wytarzam.
Potem kocyk potniesz na 3 częsci.
Sam zapach je juz płoszy podobno.
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 23-03-2010, 23:31   

hmm. idac dalej tym tokiem twoj kot glownie smierdzi tchorzem. tchorz smierdzi bardziej niz kot. wiec moze od razu postaram sie o tchorza?
 
     
jack
Gość
Wysłany: 25-03-2010, 18:05   

pablo napisał/a:
Cytat:
Zajmuję się dystrybucją niemieckiego środka odstraszającego kuny (pomieszczenia, samochody)

elektronika czy chemia?


preparat chemiczny wytwarzający zapach naturalnego wroga tych zwierząt, całkowicie nieszkodliwy dla ludzi i otoczenia. Dysponuję ulotką w wersji elektronicznej tego preaparatu, więc zainteresowanych proszę o kontakt mailowy.
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 25-03-2010, 22:35   

jack napisał/a:
naturalnego wroga tych zwierząt


Mój kot został okryty tajemnica handlową?
Polemizowałbym też z okresleniem, że "preparat chemiczny wytwarza zapach" ale to juz czepianie się... :)
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16