Poprzedni temat «» Następny temat
Prace podwykonawcze i wykończeniowe
Autor Wiadomość
goga345
Skrzat



Dołączył: 27 Wrz 2007
Posty: 33
Wysłany: 10-11-2007, 21:54   

witam Wojtku my też będziemy jak nie będzie lało tylko z 15 minutowym opóżnieniem Gosia i Darek pozdrawiamy .
 
     
bzinka 
Żupnik



Dołączyła: 26 Wrz 2007
Posty: 73
Skąd: Ochota
Wysłany: 12-11-2007, 08:54   

Hej! I jak byliście na budowie w niedzielę? Jakie postępy?
My niestety nie mogliśmy być, bo rozpoczynaliśmy sezon snowboardowy w Szczyrbskim Plesie :D
Jesteśmy bardzo ciekawi postępów.
Cieplutkie pozdrowionka dla wszystkich!
_________________
Doświadczenie uczy, że doświadczenie niczego nie uczy ...
  abzinka
     
anhelli 
Kierat konny



Osiedle: Kshyshcovice
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 373
Skąd: znienacka
Wysłany: 12-11-2007, 14:14   

Witajcie,
przedstawiam moje ostatnie wrażenia z Ochoty.

Bloki już nie rosna, ale za to pięknieją, mimo, że pora roku temu nie sprzyja. Dla tych co nie widzieli, to przypomnę: blok nr 2 ma już dach i okienka, barierki na balkonach.
Blok nr 1 zostaje ocieplany, dach niemal ukończony, zostały przedzielone garaże oraz założone wiatrochrony.
Pozdrawiam
Wojtek
PS. Kasia dręczyła mnie całą noc o płytki w przedpokoju i ech... jednak zrezygnowaliśmy z paneli w tym miejscu. :D
_________________
Dr Bernard Hazelhof twierdzi, że dobrze mieć cele...
 
 
     
sabbart 
Skarbnik


Osiedle: OCHOTA
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 87
Skąd: Kraków
  Wysłany: 19-11-2007, 00:13   

Witam
W dniu dzisiejszym moja Pani poprosiła mnie o wycieczkę do sklepu B-R-W na ul.pilotów.
Mebli od XXX i ciut ciut - fakt
Jak dla nas wybór zerowy.
Ekspozycja mebli kuchennych w niedziele jest zamknięta - info dla zainteresowanych.
Odwiedziliśmy także Casto.... - wybór płytek - marnota. A co do paneli - też nie lepiej.
Pozdrawiamy wszystkich i prosimy o namiary na jakies ciekawe ekspozycje.
Sabina i Bartek
 
     
Kasia K. 
Gwarek


Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 11
Skąd: Kraków
Wysłany: 19-11-2007, 09:39   

Witajcie,
szkoda, że nie bylo możliwości obejrzenia mebli kuchennych, bo w BRW mają świetny wybór od klasycznych po nowoczesne. Firma ma do dyspozycji okolo 50 kolorów frontów, blatów, mozna zaprojektowac sobie kuchnie marzeń. No i ceny też nie są tragicznie wysokie. Znajomi kupili tam kuchnie i naprawdę robi wrażenie.
Co do paneli, to warto obejrzec stronke w internecie firmy Kronopol. Mają dużo ciekawych propozycji: http://www.kronopol.com.pl/
Pozdrawiam
Kasia
 
     
bzinka 
Żupnik



Dołączyła: 26 Wrz 2007
Posty: 73
Skąd: Ochota
Wysłany: 19-11-2007, 10:57   

Hej!
Co do mebli z BRW, to raczej nie są one zbyt dobrej jakości,co słyszałam od znajomych,którzy posiadają takie meble. Czytałam też o tym na forum Wnętrza mieszkań na gazeta.pl Chociaż trzeba przyznać,że wybór mają duży i ładny.
Ja urwałam sie w piątek z pracy wcześniej,bo jestem przeziębiona i korzystając z okazji podskoczyłam na budowę. Niestety było to przygnębiające przeżycie,gdyż przez tydzień nie zrobili żadnych postępów w moim mieszkaniu :(
Zaczynamy mieć wątpliwości czy przed lutym dostaniemy klucze,tyle jeszcze jest do zrobienia.

Acha i myśmy zrezygnowali z paneli na podłodze w kuchni,bo nam wszyscy to rozwiązanie odradzali.

Pozdrowienia dla wszystkich!
_________________
Doświadczenie uczy, że doświadczenie niczego nie uczy ...
  abzinka
     
sabbart 
Skarbnik


Osiedle: OCHOTA
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 87
Skąd: Kraków
  Wysłany: 19-11-2007, 16:28   

Witaj Bzinka!!!
Brawo - mądre posunięcie wg mnie. My juz raz mielismy panele w kuchni - dokładnie 2 tygodnie. pierwszy wyjazd na wakacje, pozostawienie mieszkania pod opieką siostry + szwagra no i efekty mielismy ( rozmrożona lodówka, woda na panelach a one przedstawiały widok mini Tatr ). dobrze że udało się wszystko odkrecic z firma która je kładła.
Pozdrawiam
Bartek
 
     
anhelli 
Kierat konny



Osiedle: Kshyshcovice
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 373
Skąd: znienacka
Wysłany: 20-11-2007, 15:04   Re: Prace budowlane

Gość napisał/a:

Niestety, jak prace budowlane będą postępować w takim tempie jak w ostatnim miesiącu, to pół roku może być mało!!!


Myślę, ze nie jest aż tak dramatycznie- zważywszy, że warunki atmosferyczne są fatalne. Okolice bloków są rozkopane, więc gdy gleba zamarznie, to i tak wprowadzenie się w mies. styczeń-luty będzie nieznośne.
Bardziej martwi mnie kwestia okien i założonych na nich folii. Gdy pada deszcz lub snieg, to woda ścieka po wewnętrznej stronie na parapety. Gdy zamarznie, to może nawet rozsadzić je. Nie chcę być złym prorokiem...

Pozdrawiam
Wojtek
_________________
Dr Bernard Hazelhof twierdzi, że dobrze mieć cele...
 
 
     
bzinka 
Żupnik



Dołączyła: 26 Wrz 2007
Posty: 73
Skąd: Ochota
Wysłany: 21-11-2007, 08:48   

Hej :mikolaj:
Donoszę,że wczoraj praca wrzała na budowie, panowie tynkowali/ocieplali blok nr 1, natomiast w bloku nr 2 trwały prace wykończeniowe w środku (buuu czemu nie w 1-nce?)
U mnie w mieszkaniu nadal brak postępów i nadal nie mam okna w kuchni nie wiedzieć czemu :(
Mam pytanko - czy widzieliście gdzieś duży wybór ciekawych wykładzin pcv?
Cieplutkie pozdrowionka dla wszystkich w ten mroźny poranek :D
_________________
Doświadczenie uczy, że doświadczenie niczego nie uczy ...
  abzinka
     
anhelli 
Kierat konny



Osiedle: Kshyshcovice
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 373
Skąd: znienacka
Wysłany: 21-11-2007, 11:41   

Cześć, nie jest źle... :)
Przypuszczam, że w "dwójce" robią wylewki i tynkują ostatnią klatkę... Ale ładnie teraz to musi wyglądać :)

A czy zauważyliście na dachu wycięte otwory na dodatkowe okienka?

Co do wykładzin, o które pytałaś, to bardzo duży wybór był kiedyś w Krakchemii na ul. Pilotów, ale nie wiem, czy ten sklep nadal jest. Pozostaje zawsze Witek: http://www.dywanywitek.com.pl/

Pozdrawiam
Wojtek
_________________
Dr Bernard Hazelhof twierdzi, że dobrze mieć cele...
 
 
     
sabbart 
Skarbnik


Osiedle: OCHOTA
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 87
Skąd: Kraków
  Wysłany: 21-11-2007, 14:09   

Witajcie
Sabinka mi doniosła że u nas połozyli juz tynki i lecą z instalacja grzewczą.

Bzinka -duży wybór wykładzin masz w komforcie na Wadowickiej - mysle że chyba największy.

pozdrawiam
Bartek
 
     
Robson
Gość
Wysłany: 21-11-2007, 21:28   

Witam przyszłych nowych Wieliczkowiczów!
To kiedy zamierzacie wprowadzić się do tych fajnych bloków?
Pozdrawiam
Robson
 
     
szuwarek100
Gwarek


Dołączył: 27 Wrz 2007
Posty: 16
Wysłany: 22-11-2007, 07:52   

My wprawadzamy sie jak tylko będzie taka możliwość...goło będzie ale wesoło, bo u siebie...
Pozdrawiamy
Kasia&Mirek
 
     
anhelli 
Kierat konny



Osiedle: Kshyshcovice
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 373
Skąd: znienacka
Wysłany: 22-11-2007, 10:51   

Przypuszczalnie wprowadzać zaczniemy się tuż po zakończeniu prac wykończeniowych w mieszkaniach, a więc chyba PRZEDWIOŚNIE, tak myślę :)
_________________
Dr Bernard Hazelhof twierdzi, że dobrze mieć cele...
 
 
     
sabbart 
Skarbnik


Osiedle: OCHOTA
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 87
Skąd: Kraków
  Wysłany: 23-11-2007, 15:26   

Witam
nawiedziłem dzis Ochotę - błoto jak pieron a prace mimo to pchaja sie do przodu.
Panowie z zapałem tynkuja klatkę pierwsza ( albo trzecią - nigdy nie wiem ) już na pierwszym pietrze a zaraz za nimi wpadaja instalatorzy grzejników. Wiją sie węże po podłodze i nie predko chyba nimi ciepło poleci. Ale optymizm jest 10 pkt.
miło jest tam zaglądnąć.
Pozdrawiam Wszystkich
Bartek
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16