Poprzedni temat «» Następny temat
siatka między blokami
Autor Wiadomość
Abrakadabra 
Zawalisko



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 45
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 891
Skąd: Przemyśl / Wieliczka
Wysłany: 19-03-2009, 19:03   

Spółdzielnia przeszła do kolejnego kontrataku. W miejscach newralgicznych (czytaj: w miejscach, gdzie najczęściej pojawiały się dziury) wymieniono zwykłą siatkę na płot wykonany z metalowych prętów :!:

Osobiście proponuję przejść od razu do planu C czyli budowy muru. Można zacząć od takiego dwumetrowego ale z opcją rozbudowy w górę :kosci:
_________________
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
 
     
barbarah
Gość
Wysłany: 19-03-2009, 20:33   

Bo nikt nie wpadnie na to, żeby zrobić dziurę w następnej części siatki.
Mądrale siedzą w tej spółdzielni.
Mieszkańcy nowych bloków faktycznie powinni zebrać się w jakąś delegację i przejść po mieszkaniach dziesiątki z pismem do podpisu. Bo samo pieklenie się na forum nie załatwi sprawy. Ja się podpiszę obiema rękami i nogą, bo jak widzę brodzących w błocie sąsiadów, to mnie trafia.
Mi osobiście rusza "nerwa" kiedy szanowna spółdzielnia wysyła pismo, w którym tłumaczy, że nie zrobi nam chodnika do sklepów na górce, bo tracą fundusze na łatanie dziur w siatce.
:|
Ręce opadają.
 
     
Inny_Zzasiatkowiec
Gość
Wysłany: 20-03-2009, 09:46   

Zamiast delegacji z podpisami organizować będziemy spotkanie mieszkańców. Chcieli byśmy żeby na to spotkanie przyszli zwolennicy "muru" (żebyśmy wprost mogli rozwiać ich wątpliwości) jak i zwolennicy furtki (tym chcielibyśmy osobiście podziękować za wsparcie).

Pozdrawiam
 
     
Aga
Gość
Wysłany: 20-03-2009, 13:30   

Super. Spotkanie to bardzo dobry pomysł. I myślę że pomoże rozwiązać problem nieszczęsnej siatki. Postaram się dotrzeć :)
 
     
barbarah
Gość
Wysłany: 20-03-2009, 18:10   

Na spotkanie chętnie przyjdę (będą ciastka? :D )
Wiem, że nie siedzicie tylko na forum, po prostu nasza spółdzielnia zaczyna już jakby troszeczkę przeginać. Trzeba podjąć jakieś bardziej stanowcze kroki, zanim wpadną na to, że reszta siatki też da się podziurawić.
No. To do dzieła.
 
     
barbarah
Gość
Wysłany: 03-04-2009, 21:39   

Ptaszki ćwierkają, że podobno będzie furtka? :D
Prawda to??
 
     
Inny_Zzasiatkowiec
Gość
Wysłany: 07-04-2009, 11:53   

Ptaszki ćwierkają, że furtka już się robi... Wieczorem zweryfikuję to :)
A jeśli ci to prawda, to już teraz WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla wszystkich przychylnych (teraz już mogę to napisać) sąsiadów z os. Szymanowskiego!

Pozdrawiam
 
     
joseph z 10tki
Gość
Wysłany: 07-04-2009, 20:28   

...i całe szczęście. Dzisiaj oglądałem jak matka prowadząca córkę (chyba do przedszkola), musiała ją wsiąść na ręce, bo zachodziła obawa że dziecię utknie w błocie - pomimo tego że ostatnio raczej nie padało.

PS. Co sądzicie o nowych ścieżkach koło 10tki? Ja nie chcę używać inwektyw, więc nie będe się wypowiadać. :533:
 
     
Abrakadabra 
Zawalisko



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 45
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 891
Skąd: Przemyśl / Wieliczka
Wysłany: 07-04-2009, 21:51   

Wydawało mi się, czy w niektórych miejscach chodnik został zasypany żwirem :zdziw: :?:
_________________
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
 
     
Abrakadabra 
Zawalisko



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 45
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 891
Skąd: Przemyśl / Wieliczka
Wysłany: 08-04-2009, 18:19   

A więc pojawiła się furtka i nawet jest otwarta...

Odpowiadając sobie na wcześniejsze pytanie: tak w kilku miejscach chodnik został zasypany żwirem i udaje ścieżkę żwirową :D
_________________
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
 
     
Czajek 
Skrzat



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 34
Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 34
Wysłany: 08-04-2009, 21:29   

jak tak patrzę na ten temat, to mam wrażenie, że Wy potraficie tylko marudzić... ;)
 
 
     
mieszkaniec 10tki
Gość
Wysłany: 03-09-2009, 14:00   

Powiedzcie mi jedno... dlaczego obydwie SM (a raczej SM z developerem) nie mogły się dogadać w kwestii ew. udostępnienia drogi proawdzącej pod 10tke dla mieszkańców "wawrzynów" w zamian za jej remont? Mieszkańcy 10tki powinni być za - szczególnie, że stan naszej drogi woła o pomstę do nieba... Największe kuriozum to próg zwalniający, przykręcony do krzywych płyt betonowych...
 
     
Inny_Zzasiatkowiec
Gość
Wysłany: 03-09-2009, 20:20   

mieszkaniec 10tki napisał/a:
dlaczego obydwie SM (a raczej SM z developerem) nie mogły się dogadać

Z tym developerem to ani SM, ani my (mieszkańcy) nie mogliśmy się dogadać. Developer to był zainteresowany tą drogą, ale nie był zainteresowany dawaniem czegoś w zamian ;) .
A co do drogi to my jak najbardziej bylibyśmy za! I nie było by problemu z partycypowaniem w kosztach. Ale tutaj decyzja to raczej należy do SM i do mieszkańców 10tki. My i tak się cieszymy z samej furtki :)

Pozdrawiam
 
     
mieszkaniec 10tki
Gość
Wysłany: 04-09-2009, 08:30   

Pytanie tylko czyją własnością jest droga... SM? miasta?
I do kogo można by się zwrócić z inicjatywą jej wspólnego remontu.
Ktoś ma w tej kwestii jakieś informacje?
 
     
Tomek73 
Mina



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1407
Skąd: Niewielka Wioska
Wysłany: 04-09-2009, 12:00   

Droga należy do SM i tam należy pytać o remont. Ale na wiele nie licz.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17