Poprzedni temat «» Następny temat
Starostwo Powiatowe
Autor Wiadomość
Pretekst 
Bałwan solny


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 222
Wysłany: 27-09-2013, 22:55   

nacomito napisał/a:
Na oficjalnej stronie PZPS wielicki klub figuruje pod nazwą Powiatowy Park Rozwoju (PPR) Wieliczka. Natomiast we własnym mieście jego nazwa jest zakamuflowana. Kto i czego się wstydzi? Dotowanie jednostek samorządu terytorialnego do sportu jest powszechne i nie ma w tym nic złego. Przez dwa miesiące informacja o sponsorowaniu drużyny przez Starostwo, czy też PPR była skrzętnie ukrywana. Dlaczego? Mam nadzieję, że znasz odpowiedź i podzielisz się nią z nami.


Z tego co mi wiadomo na ostatniej sesji Rady Powiatu sprawa ta została wyjaśniona. Starosta Juszkiewicz zapewnił, że nie było żadnych ustaleń, żadnej umowy, a jedynie rozmowy na temat wsparcia klubu. Ostatecznie powiat przeznaczy środki. Drużyna będzie występowała pod podaną nazwą. Informacje te zostały podane do publicznej wiadomości i pewnie radni nie będą już domniemywać.

ps. Tak naprawdę nie spełniłeś mojej prośby. Po prostu ściągnąłeś jakieś informacje i napisałeś do nich komentarz, niekoniecznie trafny...
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 28-09-2013, 21:22   

Pretekst napisał/a:
Z tego co mi wiadomo na ostatniej sesji Rady Powiatu sprawa ta została wyjaśniona
O ile mi wiadomo, ostatnia sesja RP odbyła się 26-09-2013, a na stronie internetowej powiatu jako ostatni zamieszczony jest protokół XXII/13 z dnia 20 czerwca 2013 roku. Skąd mam więc czerpać rewelacje o wyjaśnieniu?


Pretekst napisał/a:
Starosta Juszkiewicz zapewnił, że nie było żadnych ustaleń, żadnej umowy, a jedynie rozmowy na temat wsparcia klubu.
Szkoda, że tych zapewnień nie przedstawił na sesji 29 lipca 2013:
Andrzej Masny napisał/a:
[…] podczas sesji rady powiatu starosta Jacek Juszkiewicz i prezes spółki PPR Michał Roehlich solidarnie twierdzili, że decyzja w sprawie siatkarek wciąż przed nimi; […] artykuł na ten temat został natychmiast usunięty ze strony Powiatowego Parku Rozwoju


Pretekst napisał/a:
Drużyna będzie występowała pod podaną nazwą.
Ty także owijasz w bawełnę. Jaką nazwą?


Pretekst napisał/a:
Informacje te zostały podane do publicznej wiadomości i pewnie radni nie będą już domniemywać.
Zadałem sobie nieco trudu i nie znalazłem żadnej informacji dotyczącej zmian barw klubu/drużyny wygenerowanej przez wielickie publikatory. Zaś informacje, które zamieściłem czerpałem ze stron internetowych innych miast i PZPS.


Pretekst napisał/a:
Po prostu ściągnąłeś jakieś informacje i napisałeś do nich komentarz, niekoniecznie trafny...
Ponieważ działania samorządu terytorialnego powinny być transparentne, a były/są zakamuflowane szukałem innych, wiarygodnych źródeł. Nie możesz więc podważać mojej opinii, którą wysnułem z kilkutygodniowej lektury.


A na zakończenie powtórzę jeszcze jeden cytat:
http://sportkrakowski.pl/...ludnia-w-parku/ 22-07-2013 napisał/a:
- Powiatowy Park Rozwoju pokryje nam ponad połowę budżetu
I to właśnie budzi moje oburzenie. Starostwo – proszę bardzo, ale dziwny twór, jakim jest PPR?
To się w pale nie mieści! Porównaj też wytłuszczone daty...
.
 
     
greg
Mina


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 1254
Wysłany: 29-09-2013, 18:01   

pięknie prowadzicie korespondencję
a mecz się zakończył wynikiem .....?
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 29-09-2013, 18:24   

Park Rozwoju Wieliczka – Bronowianka Kraków 0:3 (15:25, 14:25, 18:25)
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 03-10-2013, 20:24   

Szkoła na sportowo
Cytat:
Sprzęt sportowy jest pierwszym specjalistycznym wyposażeniem, które pojawiło się w budowanym obiekcie oświatowym dla Zespołu Szkół im. Brata Alojzego Kosiby oraz Zespołu Szkół Zawodowych w Wieliczce.

W hali sportowej są zamontowano stałe elementy do gry w koszykówkę, która będzie mogła być rozgrywana na jednym lub równocześnie dwóch boiskach. Zaprezentowano również pozostałe jej wyposażenie do gry w piłkę nożną siatkówki i tenisa. Na trybunach zakończono montaż krzesełek, na ścianach zaś siatki ochronnej.

W podobne elementy zostało wyposażone wielofunkcyjne boisko sportowe na zewnątrz budynku. Położono już sztuczną nawierzchnię na boisku do piłki nożnej, a także zamontowano przy nim piłkołapy
BP
źródło: http://www.wieliczka.pl/n...how_news&id=761

Cieszy szybkie tempo prac wykończeniowych, a zwłaszcza montaż najpotrzebniejszego wyposażenia. Przecież sport to zdrowie. Aż chciałoby się wrócić do szkoły.
 
     
Tomek73 
Mina



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1407
Skąd: Niewielka Wioska
Wysłany: 04-10-2013, 08:30   

Sport sportem, ale o parkingach to jakoś zapomnieli. Na wizualizacjach jest parking wzdłuż ul. Piłsudskiego. Teraz jest tam wielka dziura i nic nie wskazuje na to zeby szybko miało sie tam coś zmienić. Jestem ciekaw gdzie pomieszcza sie auta uczestników konferencji i zawodów sportowych, które bedą tam organizowane. O rodzicach przyjeżdżających na wywiadówki nie wspominając.
 
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 04-10-2013, 10:23   

nacomito napisał/a:
najpotrzebniejszego wyposażenia
To chyba normalne w Wieliczce - malopolskim centrum sportu ;)
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 08-10-2013, 21:19   

Widziane z góry
Cytat:
Powstający w Wieliczce obiekt oświatowy dla Zespołu Szkół im. Brata Alojzego Kosiby oraz Zespołu Szkół Zawodowych prezentowany był już na wielu zdjęciach. Nigdy jeszcze „z góry”. Taką sesję fotograficzną udało się zrealizować kilka dni temu.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć budynku wykonanych „prawie z lotu ptaka”.
BP
źródło i fotorelacja: http://www.wieliczka.pl/n...how_news&id=765

Fajna wycieczka! A iluż zawodników prezentujących się na boisku, grali chyba w pchełki, podziwiało z boiska latającego tuż nad głowami reportera. Ten był na pewno z asystą.

Godzina lotu popularnym, mieszczącym trzech pasażerów śmigłowcem Robinson R-44 kosztuje 650–700 euro.
Koszt eksploatacji Mi-2 na jedną godzinę lotu: 1.737,73 zł.
Koszt eksploatacji śmigłowców W-3 Sokół na jedną godzinę lotu: 3.711,35 zł.
Koszt eksploatacji Mi-8 i Mi-17 na jedną godzinę lotu: 10.805,29 zł.

Ale co to jest tysiąc, czy kilka, jeśli obraca się wirtualnymi milionami…
.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 08-10-2013, 22:30   

A to nei z motolotni, to p.Pasek z wysiegnika strażackiego :)
Bez helikoptera
_________________
 
     
Bronek 
Zawalisko



Osiedle: Boża Wola
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 717
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 09-10-2013, 11:08   

Właśnie miałem to pisać bo to ni jak się nie ma do zdjęć z lotu ptaka z helikoptera a właśnie widziałem ostatnio tam jakiś ruch i kilka osób na wysięgniku strażackim.
_________________
www.srodmiescie.wieliczka.eu
 
     
Pretekst 
Bałwan solny


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 222
Wysłany: 09-10-2013, 12:02   

nacomito napisał/a:
Fajna wycieczka! A iluż zawodników prezentujących się na boisku, grali chyba w pchełki, podziwiało z boiska latającego tuż nad głowami reportera. Ten był na pewno z asystą.

Godzina lotu popularnym, mieszczącym trzech pasażerów śmigłowcem Robinson R-44 kosztuje 650–700 euro.
Koszt eksploatacji Mi-2 na jedną godzinę lotu: 1.737,73 zł.
Koszt eksploatacji śmigłowców W-3 Sokół na jedną godzinę lotu: 3.711,35 zł.
Koszt eksploatacji Mi-8 i Mi-17 na jedną godzinę lotu: 10.805,29 zł.

Ale co to jest tysiąc, czy kilka, jeśli obraca się wirtualnymi milionami…



Nacomito, znowu głupoty piszesz. Jak rozumiem opinie wysnułeś z wnikliwej obserwacji :D
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 09-10-2013, 23:52   

Pretekst napisał/a:
znowu głupoty piszesz.

2 kolejka sezonu 2013/2014 II ligi kobiet – grupa 4
MKS San Pajda Jarosław – Powiatowy Park Rozwoju Wieliczka 3:2 (25:22, 22:25, 23:25, 25:20, 16:14)
 
     
Bronek 
Zawalisko



Osiedle: Boża Wola
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 717
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 10-10-2013, 14:53   

nacomito, co ma piernik do wiatraka?
_________________
www.srodmiescie.wieliczka.eu
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 10-10-2013, 15:41   

Bronek napisał/a:
co ma piernik do wiatraka?

Tylko Pretekst potrafi to zrozumieć. Jeśli chcesz mu dorównać - prześledź wątek.
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 15-10-2013, 10:48   

3 kolejka sezonu 2013/2014 II ligi kobiet – grupa 4
Park Rozwoju Wieliczka - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3 (23:25, 25:19, 24:26, 24:26)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16