Poprzedni temat «» Następny temat
Starostwo Powiatowe
Autor Wiadomość
Joshua
Bałwan solny


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 228
Wysłany: 21-01-2016, 08:33   

Ani słowa co będzie w pomieszczeniach zajmowanych przez powiatowy zarząd dróg. Budynek chyba jest starostwa i jak znam życie rozrośnie się podatkożerny i nikomu nie potrzebny urząd pracy czyli przybędzie kolejnych urzędników w nowych pomieszczeniach mających wysokie mniemanie o sobie i swojej "fachowości"
Czytaj więcej: http://www.wieliczka.pl/n...ow_news&id=1323

Inną sprawą są koszty zakupu w stosunku do wynajmu. Jeśli rocznie powiat wydaje na wynajem 300000 to za 10 lat będzie 3 mln czyli pseudo zwrot kosztów będzie za niecałe 40 lat ..., a wątpię by ten nowy budynek za 40 lat nie wymagał jakiegoś już remontu i to generalnego. Ktoś tu niezłe kokosy robi na tym zakupie ...
_________________
Joshua
 
     
prezes 
Komora


Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 185
Wysłany: 21-01-2016, 13:02   

Jedenaście milionów prawie dwieście tysięcy kosztował zakup, ciekaw jestem ile kosztowało wyposażenie budynku ?
_________________
PREZES
 
     
Bartlomiej
Skarbnik


Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 85
Wysłany: 22-01-2016, 08:55   

Pan Sadkiewicz nie jest chyba człowiekiem interesu, znając kwotę inwestycji i roczne czynsze wychodzi mi zwrot po 37 latach i 3 miesiącach :one:
 
     
Joanna Kulawik
Sztolnia


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 159
Wysłany: 22-01-2016, 09:31   

Po nas choćby potop...
 
     
grigorij 
Żupnik


Osiedle: św. Barbary
Wiek: 49
Dołączył: 13 Lis 2012
Posty: 78
Wysłany: 22-01-2016, 16:25   

Panowie Lepiarzowie zrobili interes życia :626:
 
     
ewa1980 
Szyb
Ewa


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 163
Skąd: Trąbki-Wieliczka
Wysłany: 23-01-2016, 07:43   

Jak zwykle jeśli ktoś zarobi to innych kole w oczy.
Są w zakresie budowlanki nawet skomplikowanej dość dobrzy, mieli okazję i ją wykorzystali aby wybudować sprzedać i oczywiście zarobić.
_________________
Ewa
 
     
Joshua
Bałwan solny


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 228
Wysłany: 23-01-2016, 16:22   

Że zarobili to wszyscy wiedzą ale czy są dobrzy w tym co robią? Nie wiem ale czy tylko lepiarze są w Wieliczce budowlancami? Chyba nie a co do ich fachowości ze są dobrzy to znaczy tylko o jakichś układach bo wiedzę mają też inni i umiejętności i nie wszystko uda im się "załatwić". Dobry i uczciwt budowlaniec to pilnuje tez by budynek służył dobrze a lepiarze projektując i budując rossmana nie pomyśleli o parkingu dla.klientów. ale po co? jest biedronka i jej mega parking. A wracając do nowej siedziby to dziwnym trafem jest juz na wstępie była zaadoptowana dla urzędu? Chyba pod stołem juz było ustalone zanim dostał pozwolenie ...
_________________
Joshua
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 25-01-2016, 08:49   

Co nieco o zarobkach w urzędzie powiatowym.

http://www.dziennikpolski...oscie,id,t.html

Dziennik Polski napisał/a:
Wieliczka: Ile powiat płaci staroście

Jolanta Białek

Raport. Pensje pracowników Starostwa Powiatowego w Wieliczce są bardzo zróżnicowane. Zarobki kilku osób oscylują wokół 10 tys. zł. Wynagrodzenia kierownicze wynoszą zazwyczaj 5-6 tys. zł, zaś osoby rozpoczynające swoją drogę zawodową zarabiają brutto 1600-1700 zł.
W wielickim starostwie jest zatrudnionych 145 osób. Na pensje dla nich powiat wydał w 2015 roku w sumie 5 mln 799 tys. zł.

[...]
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
Kozmicki 
Zawalisko



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 834
Wysłany: 25-01-2016, 10:39   

master7 napisał/a:
W wielickim starostwie jest zatrudnionych 145 osób.


Gmina zatrudnia pewnie dwa razy tyle. I kto jest największym pracodawcą w Wieliczce?
 
     
ewa1980 
Szyb
Ewa


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 163
Skąd: Trąbki-Wieliczka
Wysłany: 29-01-2016, 08:23   

Joshua napisał/a:
Że zarobili to wszyscy wiedzą ale czy są dobrzy w tym co robią? Nie wiem ale czy tylko lepiarze są w Wieliczce budowlancami? Chyba nie a co do ich fachowości ze są dobrzy to znaczy tylko o jakichś układach bo wiedzę mają też inni i umiejętności i nie wszystko uda im się "załatwić". Dobry i uczciwt budowlaniec to pilnuje tez by budynek służył dobrze a lepiarze projektując i budując rossmana nie pomyśleli o parkingu dla.klientów. ale po co? jest biedronka i jej mega parking. A wracając do nowej siedziby to dziwnym trafem jest juz na wstępie była zaadoptowana dla urzędu? Chyba pod stołem juz było ustalone zanim dostał pozwolenie ...


Myślę, że kwestia Rossmana to decyzja inwestora a nie wykonawcy
_________________
Ewa
 
     
Artur3 
Groty kryształowe


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 17 Paź 2011
Posty: 105
Wysłany: 06-02-2016, 18:19   

Bartlomiej napisał/a:
Pan Sadkiewicz nie jest chyba człowiekiem interesu, znając kwotę inwestycji i roczne czynsze wychodzi mi zwrot po 37 latach i 3 miesiącach :one:


To jest mega skandal !!! Zero racjonalności w wydawaniu publicznych pieniędzy. Mogę tylko dodać, że obiekt nabyła spółka zarządzana przez kolejną wybitną postać Michała Roehlicha. Dwóch wykształconych doświadczonych samorządowców i taki biznes :zly:
_________________
Artek
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 15-02-2016, 23:53   

Joshua napisał/a:
Ktoś tu niezłe kokosy robi na tym zakupie ...
Z innej strony - przynajmniej bedzie parking. Kupiono nastepna dzialke w tym celu.
 
     
Joshua
Bałwan solny


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 228
Wysłany: 16-02-2016, 07:55   

Tak parking dla urzędników, albo dla deficytu miejsc dla sąsiedniego ośrodka zdrowia, przed którą parking, aż pęka w szwach. Inną sprawą, że administracja ośrodka tj. pracownicy, lekarze itd. zrobili sobie tylko na swoje potrzeby parking za ośrodkiem na publicznym miejscu. A ich arogancja w przyjmowaniu pacjentów to szczyt i chamstwo. Zwykle ich powitanie już w drzwiach gdy idzie się samemu chorym lub z chorym dzieckiem wygląda tak: "Czego chce-sz/-cie" albo "po co przychodzicie".
_________________
Joshua
 
     
driverRS 
Solanka


Dołączył: 24 Mar 2016
Posty: 43
Wysłany: 30-04-2016, 08:37   

Dzisiaj chyba Powiat przenoszą do nowej siedziby bo TIR podjechał na Słowackiego i coś rozładowują, zablokowane pół drogi...
 
     
Radekorzech 
Groty kryształowe


Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 117
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-05-2016, 06:46   

http://www.dziennikpolski...dnikow,9981105/

Nowy budynek za ciężkie pieniądze, mimo wszystko za mały :/
_________________
Radek
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17