Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
16-11-2010, 11:45
Stomatologia brrrrrrrrrr.....
Autor Wiadomość
student
Gość
Wysłany: 12-09-2008, 10:58   

przemo napisał/a:
dentysty w herbewie nie ma :)
A nowy lim otwarli w tym nowym wiezowcu capgemini kolo ronda posladu :)


Jak ktoś chce, to może jeździć do Krakowa. Ale Ci sami specjaliści przyjmują także w Wieliczce.
Stomatolodzy dzielą się na stomatologów "zwykłych" oraz stomatologów - specjalistów. Różnica jest ogromna. Specjalista po studiach medycznych uczy się dodatkowe 4-6 lat i zdaje kilkudniowy państwowy egzamin. Posiada nieporównanie wyższe kwalifikacje.
Leczę się u specjalistów w Wieliczce - przyjmują także w Krakowie w róznych XXXmedach, tyle że tam ceny są z reguły wyższe- pewnie to narzut na lśniące stalowo-szklane wieżowce. :)
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 12-09-2008, 14:55   

oseczka, narkozy ci nie polecam nie jest to dobre dla organizmu też kiedyś miałam taki pomysł jak mi pewien lekarz za mało znieczulenia dał i go.... nieważne na pewno w dentamerice w środy przyjmuje tam fajny chirurg usuwałam 8 i nie czułam nic a myślałam że przez tydz i po zabiegu będę umierać a tu nic ... nawet po zabiegu i kiedy znieczulenie przestało działać nic mnie nie bolało po tyg zdjęcie szwów ..tyż nie bolało spróbuj tam polecam
_________________
Pozdrawiam
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 12-09-2008, 14:56   

aaa fajny w sensie profesjonalizmu z jakim mnie pozbawił 8 ;)
_________________
Pozdrawiam
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-09-2008, 19:28   

agga, ale jednak wole narkoze mam do usunięcia 3 zęby obie ósemki i jednego ząbka który się złamał dosyć mocno i boli :P a be narkozy nie da rady bo jak t nazwała jedna dentystka ja jestem wariatką histeryczką i nie wiadomo kim jeszcze :/
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 12-09-2008, 19:32   

Pamietaj ze mozesz nie byc predysponowana do narkozy i miec jakies przeciwskazania.
Pozatem zawsze jest ryzyko powiklan :)
A znieczulenia sa teraz tak mocne ze poczujesz uklucie :)
_________________
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 12-09-2008, 19:52   To nie takie straszne

W "Dentamerica" - Wieliczka, ul Słowackiego; także Kraków, pl Szczepański 3 - przyjmuje chirurg dr Witkowski. Prowadzi też praktykę prywatną. W Krakowie leczą również pod narkozą, w Wieliczce - nie wiem.
oseczka, polecam ze znieczuleniem, jeszcze dobrze nie usiądziesz, a ząbka już nie ma.
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 12-09-2008, 20:41   

Cytat:
polecam ze znieczuleniem, jeszcze dobrze nie usiądziesz, a ząbka już nie ma.
tak jest z doktorem Witkowskim szybciutko pozbędziesz się problemu.
Jak kiedyś się dowiadywałam to jest to dość kosztowny zabieg. W Dentamerica ja chyba gdzieś 100 płaciłam 2 lata temu to było.
_________________
Pozdrawiam
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-09-2008, 22:57   

agga napisał/a:
Jak kiedyś się dowiadywałam to jest to dość kosztowny zabieg. W Dentamerica ja chyba gdzieś 100 płaciłam 2 lata temu to było.


Cena nie jest ważna, ważne aby już nie bolało :P i dało się spokojnie spać w nocy :P
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 13-09-2008, 06:18   

usuń ze znieczuleniem nie będzie bolało
_________________
Pozdrawiam
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 13-09-2008, 06:20   

agga chciała bym ale mój instynkt obronny na to nie pozwoli :P ja pod względem stomatologi to nieznośna jak dziecko niekiedy dzieci są bardziej odważne niż ja :P
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 13-09-2008, 06:46   

oseczka, zarówno przy narkozie jak i znieczuleniu czeka cię ukłucie. Cały zabieg usunięcie zęba trwa kilka sekund po znieczuleniu trzeba tylko poczekać kilka minut jak zacznie działać. Nie jest to takie straszne na serio ja aż byłam zaskoczona. Moja wtedy 7 letnia córcia też to przeżyła bo musiała mieć wyrywanego mleczaka na serio nie ma co się bać. Zadzwoń tam bo on przyjmuje tylko w środy od 9 do 13 dziś też się możesz zarejstrować.
Hmm.. chyba jeszcze nie jest tak źle z Tobą że masz instynkt obronny ;)
_________________
Pozdrawiam
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 13-09-2008, 23:29   

niech biją igłami gdzie chcą byle z dala od dziąseł i ząbków bo paszczaka nie otworze :P :D
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 14-09-2008, 07:11   

no to nie jest z Tobą żle :)
_________________
Pozdrawiam
 
     
pacjent
Kopacz


Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 3
  Wysłany: 27-01-2009, 21:20   

w stomatologii ciezko znalezc dobrego specjaliste w wieliczce
przydalaby sie jakas konkurencja...
Ostatnio zmieniony przez pacjent 27-01-2009, 21:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
pacjent
Kopacz


Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 3
Wysłany: 27-01-2009, 21:22   STOMATOLOG WIELICZKA

student napisał/a:
przemo napisał/a:
dentysty w herbewie nie ma :)
A nowy lim otwarli w tym nowym wiezowcu capgemini kolo ronda posladu :)


Jak ktoś chce, to może jeździć do Krakowa. Ale Ci sami specjaliści przyjmują także w Wieliczce.
Stomatolodzy dzielą się na stomatologów "zwykłych" oraz stomatologów - specjalistów. Różnica jest ogromna. Specjalista po studiach medycznych uczy się dodatkowe 4-6 lat i zdaje kilkudniowy państwowy egzamin. Posiada nieporównanie wyższe kwalifikacje.
Leczę się u specjalistów w Wieliczce - przyjmują także w Krakowie w róznych XXXmedach, tyle że tam ceny są z reguły wyższe- pewnie to narzut na lśniące stalowo-szklane wieżowce. :)

jesli chodzi o stomatologie w Wieliczce, to zdecydowanie polecam pewna Pania, ktora jak sie ostatnio dowiedzialem NIESTETY nie pracuje juz w DentAmerica na Slowackiego. Dr HALINA WóJCZYK. BARDZO PROFESJONALNA LEKARKA, DO TEGO REPREZENTUJACA SOBA NIEZWYKLE WYSOKI POZIOM KULTURY OSOBISTEJ. Goraco polecam!!!!!!! Zadzwonilem do DentAmerica, by sie do nie zarejestrowac, ale jakas mloda niewiasta udzielila mi w malo kompetentny sposob informacje, ze owa lekarka nie wspolpracuje juz z ta firma.
Na pytanie, gdzie moge ja znalezc nie potrafila udzielic mi nawet dyplomatycznej informacji skrywajacej nowe miejsce pracy owej lekarki. NA SZCZESCIE ISTNIEJE INTERNET.
PANI WóJCZYK PRZYJMUJE W GABINECIE POD ADRESEM NIEGOWIC 55/NIEDALEKO WIELICZKI/. POLECAM, TO JEDYNY LEKARZ W TYM MIEJSCU Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA. BARDZO PROFESJONALNA SPECJALISTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17