Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
29-06-2007, 09:39
Urząd Miasta i Gminy w Wieliczce
Autor Wiadomość
prezes 
Komora


Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 185
Wysłany: 14-02-2012, 19:02   

podobno Pan Matyja dostał propozycję pracy w Solnym Mieście, zastąpić ma go w CKiT
Pani Agnieszka Szczepanik króra kiedyś była asystentką Wojewody Klimy teraz jest kierowniczką wydziału kultury w gminie
_________________
PREZES
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 06-03-2012, 08:39   

Sprawozdania na koniec 2011 roku

http://www.wrotamalopolsk...nia_za_2011.htm
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-05-2012, 12:46   

http://www.wieliczka.eu/p...ypelnienia.html

wieliczka.eu napisał/a:
Ankieta jakości usług w Urzędzie – zapraszamy do wypełnienia

Zapraszamy do wypełnienia ankiety oceniającej jakość usług świadczonych w Urzędzie Miasta i Gminy Wieliczka. Ankietę można złożyć na Dzienniku Podawczym Urzędu Miasta i Gminy Wieliczka przy ul. Powstania Warszawskiego 1 bądź wysłać e-mailem na adres: fundusze@wieliczka.eu
Ankieta jest anonimowa.


Ankieta jest dostępna pod linkiem.
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
Joshua
Bałwan solny


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 228
  Wysłany: 14-08-2012, 10:06   Kierownictwo UMiG Wieliczka

Patrząc na pracę UMiG Wieliczka zastanawiam się czym tak naprawdę zajmują się "niektórzy" kierownicy powyższego urzędu. Pomimo wielce szumnego otwierania się "urzędów" na ludzi tzw.urzędy przyjazne mieszkańcom i nie tylko odnosze wrażenie, że niektórzy kierownicy powyższego urzędu zatracili się o statucie własnej pracy zapominając czasami, że urząd to nie praca w prywatnej własnej firmie. Sposób odnoszenia się do ludzi z zewnątrz, notoryczna ich nieobecność, zajmowanie się sprawami czasami odbiegającymi od ich kompetencji na danym stanowisku (wręczanie nagród dyplomów w obliczu fleszów) byle pokazać się, wypromować i pokazać jakim jest się "przedsiębiorczym" za publiczne pieniądze oraz co gorsze wydaje mi się i czasami odnoszę takie wrażenie, że tak jest w rzeczywistości, że w godzinach pracy wykonywanie innej pracy poza miejscem pracy i nie związanym z danym stanowiskiem! Czy ktoś jest w stanie to okiełznać ten chaos UMiG Wieliczka? O co tutaj chodzi? Czy ktoś ma podobne spostrzeżenia?
_________________
Joshua
 
     
raphalsky 
Mina



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1129
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14-08-2012, 13:39   

Ja nie mam :)
_________________
Przy okazji uprzejmie informuję, że wbrew temu co twierdzą użytkownicy przemo, nacomito i kszpakik nie jestem Burmistrzem Wieliczki.

Pozdrawiam,
raphalsky
 
     
krakowianka
Kopacz


Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 1
Wysłany: 14-08-2012, 14:53   Re: Kierownictwo UMiG Wieliczka

Joshua napisał/a:
Patrząc na pracę UMiG Wieliczka zastanawiam się czym tak naprawdę zajmują się "niektórzy" kierownicy powyższego urzędu. Pomimo wielce szumnego otwierania się "urzędów" na ludzi tzw.urzędy przyjazne mieszkańcom i nie tylko odnosze wrażenie, że niektórzy kierownicy powyższego urzędu zatracili się o statucie własnej pracy zapominając czasami, że urząd to nie praca w prywatnej własnej firmie. Sposób odnoszenia się do ludzi z zewnątrz, notoryczna ich nieobecność, zajmowanie się sprawami czasami odbiegającymi od ich kompetencji na danym stanowisku (wręczanie nagród dyplomów w obliczu fleszów) byle pokazać się, wypromować i pokazać jakim jest się "przedsiębiorczym" za publiczne pieniądze oraz co gorsze wydaje mi się i czasami odnoszę takie wrażenie, że tak jest w rzeczywistości, że w godzinach pracy wykonywanie innej pracy poza miejscem pracy i nie związanym z danym stanowiskiem! Czy ktoś jest w stanie to okiełznać ten chaos UMiG Wieliczka? O co tutaj chodzi? Czy ktoś ma podobne spostrzeżenia?


wszyscy to wiedza i widza co wyprawiaja w UMiG Wieliczka - ten portal to zle forum do szukania o tym informacji. wczesniej czy pozniej usuną Twoje posty.
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 15-08-2012, 09:16   

raphalsky napisał/a:
Ja nie mam
No to wszyscy juz wiedza :D
Ja nie mam na szczescie potrzeby bywac zbyt czesto. Ostatnio jak bylem oczywiscie nie zastalem kogo chcialem zastac. Umowic sie nie da. Obiecano, ze dadza znac jak bedzie. Trzeba przyznac, ladnie obiecuja. Na tym koniec.
 
     
izakot 
Sztolnia


Osiedle: Zadory
Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 15 Gru 2010
Posty: 154
Wysłany: 15-08-2012, 09:52   

Joshua napisał/a:
Patrząc na pracę UMiG Wieliczka zastanawiam się czym tak naprawdę zajmują się "niektórzy" kierownicy powyższego urzędu. Pomimo wielce szumnego otwierania się "urzędów" na ludzi tzw.urzędy przyjazne mieszkańcom i nie tylko odnosze wrażenie, że niektórzy kierownicy powyższego urzędu zatracili się o statucie własnej pracy zapominając czasami, że urząd to nie praca w prywatnej własnej firmie. Sposób odnoszenia się do ludzi z zewnątrz, notoryczna ich nieobecność, zajmowanie się sprawami czasami odbiegającymi od ich kompetencji na danym stanowisku (wręczanie nagród dyplomów w obliczu fleszów) byle pokazać się, wypromować i pokazać jakim jest się "przedsiębiorczym" za publiczne pieniądze oraz co gorsze wydaje mi się i czasami odnoszę takie wrażenie, że tak jest w rzeczywistości, że w godzinach pracy wykonywanie innej pracy poza miejscem pracy i nie związanym z danym stanowiskiem! Czy ktoś jest w stanie to okiełznać ten chaos UMiG Wieliczka? O co tutaj chodzi? Czy ktoś ma podobne spostrzeżenia?


Może jakieś nazwiska przykłady zachowań ?
_________________
Izabela
 
     
KinRad 
Gwarek


Dołączyła: 15 Lip 2012
Posty: 10
Skąd: nie stąd
Wysłany: 16-08-2012, 12:30   Re: Kierownictwo UMiG Wieliczka

Joshua napisał/a:
Czy ktoś jest w stanie to okiełznać ten chaos UMiG Wieliczka? ?


Teoretycznie tak, ale po co? Rozmawiałam na dyżurze z osobami odpowiedzialnymi, ale nie sądzę aby podjęli jakiekolwiek kroki, niestety. Jeśli wg sekretarza i wiceburmistrz gminy powoływanie, a potem usilne utrzymywanie na stanowiskach absolutnie niekompetentnych, przypadkowych - ofkors pomijając kwestie kolesiostwa czy rozdania partyjnego - i szkodzących gminie oraz obywatelom osób jest ok, to szanse na pozytywne zmiany są żadne.

Joshua napisał/a:
Czy ktoś ma podobne spostrzeżenia?

Ja mam - zwłaszcza jeśli chodzi o Wydział Gosp. Komunalnej i Ochrony Środowiska. Skrajna patologia i niekompetencja w chyba każdym możliwym aspekcie, na niewyobrażalną po prostu skalę.
Z kilkoma innymi wydziałami z którymi musiałam mieć do czynienia też nie lepiej, a z resztą wolę nawet nie próbować, dlatego raczej nie zamelduję się tu na stałe przez najbliższe lata. Wolę jechać 100 km w jedną stronę z każdym papierkiem, ale być obsłużona jak należy w innym mieście. I tam zostawiać podatki.

Joshua napisał/a:
O co tutaj chodzi?

Generalnie w urzędzie - w mojej ocenie - panuje coraz większa degrengolada, a dlaczego to sporo tłumaczy świetny tekst (list do redkacji) P. Romualda Hrabiego umieszczony na łamach lokalnego pisma. Człowiek ten pracował w waszym urzędzie, więc warto się z treścią tego tekstu zapoznać. W 100% pokrywa się z moimi odczuciami co do funkcjonowania wielickiego magistratu.
Można go znaleźć pod poniższym linkiem, serdecznie polecam lekturę -> http://zyciewieliczki.pl/...-nr-11-2012.pdf

Fajnie, że ktoś podjął temat, pozdrawiam.
 
     
Joshua
Bałwan solny


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 228
Wysłany: 16-08-2012, 15:24   

Hmmm przykłady może nie bedę taki szczegółowy, ale coś mi sie wydaje, że istenieje w UMiG Wieliczka łączenie funkcji kierownika wydziału czy zespołu z funkcją etatu w szkole i to w tych samych godzinach pracy? chyba, że się myle i ktoś mnie oświeci, ze tak nie jest oficjalnie :P słyszałem, że lekarz jest w stanie pracować na kilkunastu czy kilkudziesięciu etatach jednocześnie, ale że w biały dzień w urzędzie wychodzić do innej pracy?? i kto za to płaci podwójnie?? my podatnicy :(
_________________
Joshua
 
     
michal85 
Żupnik


Osiedle: Boża Wola
Wiek: 39
Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 74
Wysłany: 17-08-2012, 08:19   

Tekst Pana Romualda Hrabiego jest ciekawy, szkoda że tak późno został napisany dopiero po zlikwidowaniu wydziału, którym kierował.
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 17-08-2012, 09:23   

Jakby napisal wczesniej to by od razu wydzial zlikwidowali :)
 
     
Joshua
Bałwan solny


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 228
Wysłany: 20-08-2012, 10:08   

co tu dużo mówić państwo w państwie bo jak rozumieć praca na stanowisku kierownika zespołu czy wydziału oraz jednocześnie nauczyciel w jednej ze szkół podległej gminie tudzież burmistrzowi w tych samych godzinach!!! ktoś powie, że to jest przedsiębiorcza osoba dobrze tylko dlaczego ktoś nie skupi się na jednej wykonywanej pracy, a nie chwyta sie 10 srok za ogon zabierajac innym prace i ktos przez to musi byc bezrobotnym ... to jest przedsiębiorczość za publiczne pieniądze płatne podwójnie!!!
_________________
Joshua
 
     
raphalsky 
Mina



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1129
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 21-08-2012, 15:20   

kszpakik napisał/a:
nepotyzm, nieuczciwosc i chamstwo


W kontekście tego co się pisze w niniejszym wątku mogę zrozumieć zastosowanie słów: "nepotyzm" oraz "nieuczciwość" ale trudno mi to pogodzić z "chamstwem" bo odnosnie tego ostatniego nie padły jakieś argumenty...
No chyba, że "chamstwo" jest pochodną tych dwóch pierwszych ale jakoś trudno mi to powiązać ze sobą...
_________________
Przy okazji uprzejmie informuję, że wbrew temu co twierdzą użytkownicy przemo, nacomito i kszpakik nie jestem Burmistrzem Wieliczki.

Pozdrawiam,
raphalsky
 
     
kszpakik
Solanka


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 45
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 21-08-2012, 15:33   rusecka i umig

raphalsky napisał/a:
kszpakik napisał/a:
nepotyzm, nieuczciwosc i chamstwo


W kontekście tego co się pisze w niniejszym wątku mogę zrozumieć zastosowanie słów: "nepotyzm" oraz "nieuczciwość" ale trudno mi to pogodzić z "chamstwem" bo odnosnie tego ostatniego nie padły jakieś argumenty...
No chyba, że "chamstwo" jest pochodną tych dwóch pierwszych ale jakoś trudno mi to powiązać ze sobą...


tylko pospolitym chamstwem można nazwac zatrudnianie firmy własnego męża do szkoleń BHP i udawanie ze nie ma w tym nic niewłaściwego. a chamstwa rozumianego dosłownie tez nie brakuje...wystarczy zobaczyc wydział ochrony srodowiska. argumenty dokumentujace chamstwo werbalne to tylko i wylczanie w postaci nagrań każdy wchodzacy do tego MAGNUM SAL podobjie jak AMBER GOLD musiałby miec ukryte urządzenie nagrywające. podstawowym problemem w wydziel ochrony srodowiska jest niekompetencja.

problem smieci w wieliczce, złomowisk na przystanku 304... co tutaj dużo więcej dodać...
tak wygladaja wielickie ulice na ktorych od LAT nie było żadnej osoby z wydziału ochrony środowiska.

ani Straz Miejska ani wydział ochorny srodowiska w Wieliczce od LAT nie raczył się tym zainteresowac..smieci leża juz kilka lat w tym samym miejscu na drodze
Plik ściągnięto 12 raz(y)
181,26 KB
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 19