Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: master7
19-08-2014, 10:03
Weterynarz w Wieliczce
Autor Wiadomość
Mlotaska
Gość
Wysłany: 22-09-2008, 17:33   

p.wojtaszek to bardzo dobry weterynarz który zna sie na swojej pracy.Od razu kiedy spojrzy na psa czy kota wie co mu dolega,To lekarz z powołania.Oby więcej było taki lekarzy
 
     
Asia
Gość
Wysłany: 23-09-2008, 12:35   

zdecydowanie wole by rozpoznawac choroby w wyniku badania niz oceny wizualnej, chyba ze uzywasz mowy potocznej (dla mnie to anty-reklama)
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 23-09-2008, 12:37   

Asia byłaś kiedys u Pana WOjtaszka czy zafascynowana WIZUALNIE jesteś kręciną ?
_________________
 
     
Debris 
Bałwan solny



Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 236
Wysłany: 23-09-2008, 16:45   

jak mam byc szczera to moim zdaniem pan Krecina jakos oka kobiecego nie przyciaga, nic szczegolnego ale na zwierzetach to sie chyba zna, choc tez nie powiem ze nie mam czasami odczucia ze wmawia mi sie ze cos jest mojemu pupilowi byle jeszcze zarobic ale to takie odczucia a i tak lecze, bo za bardzo pupila kocham :)
 
     
Asia
Gość
Wysłany: 26-09-2008, 09:38   

przemo, p. Krecina jest dla mnie skonczony - wiem ze potafi sciemniac/wmawiac i absolutnie nie wroce do niego, nawet jesli kiedys jeszcze odwaze sie zainwestowac swoje uczucia ... (moje papugi faliste na szczescie nie wymagaja opieki wet a jesli juz jest 3 ptasich wetow w Kraku, skalary raczej leczy sie samemu "na oko" )
jako facet ujal mnie empatia, naprawde mialam wrazenie ze rozumie, ze wspolczuje, ze sie poswieca .... ale kiedy przyszla chwila prawdy - moje nieposluszenstwo dla dobra Psa oraz potwierdzenie innej diagnozy niz ta ktora postawil - kazal sie mi "wypchac" i w tym wypadku ani wdziek ani empatia ani nic nie pomoze kiedy wet odwraca sie od pacjenta - bardzo wdziecznego pacjenta :/
(nieposluszenstwo moje polegalo na skonsultowaniu nie z tym wetem ktorego wskazal)
co do p. Wojtaszka - nie bylam, natomiast stwierdzilam tylko ze "badanie" wizualne to nie badanie i tylko tyle mialam na mysli, taka opinia mnie raczej zniecheca....
Fakt jest taki ze kazdy wet jest dobry jesli trzeba psa zaszczepic, podac tabl na robaki .... zrobic kilka drobnych rzeczy, zaczynaja sie schody kiedy pies jest naprawde chory ... i przerobilam to na kilku Psach ... wiec zalecam spora rozwage i zdrowy rozsadek zanim zawierzymy komukolwiek
 
     
Asia
Gość
Wysłany: 26-09-2008, 09:47   

Debris, zgadzam sie z tymi "dodatkowymi" kosztami ...
 
     
Jimenaa
Gość
Wysłany: 26-09-2008, 17:34   

kiedyś chodziłam do niego z psem jako lekarz zajął się nim dobrze ale jakim jest człowiekiem to trudno mi kogoś osądzać nie znając właściwie środowiska w jakim każdy z nas żyje i jakie ma problemy a to że jest miły dla kobiet to jego cecha charakteru mateusza
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 02-10-2008, 18:59   

Nastepna napalona posiadaczka psa :)
_________________
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 02-10-2008, 19:39   

Cytat:
MATEUSZ górą :one:
proponuję założyć fan club Pana Mateusza ;)
_________________
Pozdrawiam
 
     
Jasmina
Gość
Wysłany: 11-10-2008, 09:10   

A zakładajcie ludzie tylko co na to jego ruda piękność powie :diabel: :kosci: :027: :028:
 
     
Asia
Gość
Wysłany: 15-10-2008, 07:54   

Ila nie ma zadnego problemu, dzielimy sie opiniami co by se ulatwic zycie ...

to ja zakladam anty-fan club pana M co by kasy na nieszczesciu innych nie robil a i moze czasem zastanowil nad wlasnym uporem i umial poprawic bład
 
     
Ila
Gość
Wysłany: 17-10-2008, 10:20   

spoko no problem :diabel2:
 
     
Annnaaa
Gość
Wysłany: 19-01-2009, 17:18   Re: Lecznica dla zwierząt

mentira napisał/a:
Witajcie,
mieszkam od niedawna w Wieliczce i jeszce nie za bardzo orientuje się co gdzie mozna znaleść.
Potrzebuje informacji na temat dobrej lecznicy dla zwierząt/ weterynarza szczególnie chodzi o KOTY :diabel:
Bede bardzowdzięczna za wszelkie informacje :)


No to jak o koty chodzi to zdecydowanie ARWET i pani Agnieszka Wrona. Ona niejeden raz wyciągała mi z choroby kociaki, które już spoglądały za Tęczowy Most.
To obok Animal-Med, w górę ulicy, jakieś 4 kamienice dalej.
Pani Dominika Zając też jest super - i nazwiska obie mają odpowiednie ;))))
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 19-01-2009, 18:39   

A mojego kota ze zlaman wyprowadzil Pan wojtaszek i to wbrew niektorym dniagnoza innych lekarzy.
Kot smiga jak perszing :)
Ja moge nadal polecac tylko jego bo ma Super Doswiadczenie
_________________
 
     
tusia12 
Kopacz


Osiedle: Sienkiewicza
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 2
Wysłany: 01-02-2009, 08:14   

Pan Kręcina jest najlepszy, jest naprawdę tańszy od pozostałych w Wieliczce a co ważniejsze zna się na rzeczy. Gdy mój pies dostał jakiegoś uczulenia najpierw poszłam do ARWETU ( czy jakoś tak) tam chcieli mi wcisnąć ze to jakaś straszna choroba i trzeba leczyć jakimiś drogimi szamponami, a pan Kręcina stwierdził że to trądzik młodzieńczy (też się śmiałam :)) i że do 6 miesiąca życia psa się nie kąpie,kazał smarować maścią i diagnoza oraz leczenie było trafne bez wydania kolosalnej sumy. POLECAM WETERYNARZA KOŁO BIEDRONKI !!!!!!!!!!!!!!!! :D
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 18