Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
16-11-2014, 21:41
Wybory samorządowe 2014
Autor Wiadomość
skipper
[Usunięty]

Wysłany: 14-10-2014, 20:36   

po co się męczyć i tak wygra Prawo i Sprawiedliwość :)
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 14-10-2014, 21:30   

Cytat:

po co się męczyć i tak wygra Prawo i Sprawiedliwość

hahahaha
XXX :)
_________________
 
     
zibert24
Kopacz


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 3
Wysłany: 15-10-2014, 18:00   

A ja chciałem zaproponować zagłosowanie na mnie w wyborach do Powiatu.

Pracowity, młody, odpowiedzialny i na pewno nie chodzi mi tylko o dietę ale o to żeby zrobić dla powiatu przede wszystkim to czego chcą zwykli ludzie

Pamiętajcie w wybory KWW Niezależny Powiat Wielicki, Wieliczka Miasto nr. 5 Zbigniew Zieliński
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 16-10-2014, 08:58   

Program w stylu chcę by wszysscy byli zdrowi i bogaci.
Konkrety Panie Zbigniewie, konkrety!
O co będziesz walczył i z czego będziemy mogli Cię za 4 lata rozliczyć.
 
     
Artur3 
Groty kryształowe


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 17 Paź 2011
Posty: 105
Wysłany: 19-10-2014, 21:59   

Masny na drugim miejscu to dość zaskakujące
_________________
Artek
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 20-10-2014, 08:11   

skipper napisał/a:
wygra Prawo i Sprawiedliwość
Wyborow nie wygrywa partia a ludzie. A jak widac naleza do partii, w ktorej moga zyskac najwiecej. Dzisiaj tu, jutro tam... Nie podniecaj sie wiec za bardzo.
 
     
Joshua
Bałwan solny


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 228
Wysłany: 20-10-2014, 08:17   

Masny kolejny, który szuka głupich i naiwnych. Nie popieram, ani nie oceniam pozytywnie czy to A. Kozioła czy J. Juszkiewicza, ale człowiek, który wytyka ile to kosztują "nas" włodarze niech lepiej popatrzy na siebie. Gdy projektowano kompleks szkolny tzw. kampus był "przy władzy" bo zasiadał w tym gremium, które teraz krytykuje czyli zarząd powiatu. Gdy "nie miał pracy w um" czyli w czasie gdy próbowano go stamtąd wywalić POWSTAŁO nowego stanowisko wiceprezesa specjalnie dla niego w zgk w Wieliczce "na przezimowanie". Gdy przywrócił go sąd do pracy w um wielicki zgk funkcjonuje jak przed jego przybyciem czyli bez wiceprezesa. Tylko jakoś nikt nie wspomni, że jego stanowisko w um sporo nasz kosztuje, nie mówiąc już o tym, że koszt jego zatrudnienia w zgk przyczynił się to zwiększenia kosztów funkcjonowania zgk bo pewnie mało nie zarabiał jako wiceprezes co przełożyło się w jakimś stopniu na cenach wody, kanalizacji czy śmieci.
A co do pozostałych to jaśnie panujący A. Kozioł "wisi" w zabawie prawie na każdym słupie jako "mieszkaniec". Porażka z tym afiszowaniem się.
_________________
Joshua
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 20-10-2014, 08:37   

Jak to mowia, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :D
 
     
izakot 
Sztolnia


Osiedle: Zadory
Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 15 Gru 2010
Posty: 154
Wysłany: 22-10-2014, 06:47   

Artur3 napisał/a:
Masny na drugim miejscu to dość zaskakujące


patrząc na listę nazwisk dominują osoby powiązane z PSL, fakt to dość dziwne że niekwestionowany lider Andrzej Masny jest na drugim miejscu
_________________
Izabela
 
     
skipper
[Usunięty]

Wysłany: 22-10-2014, 09:08   

"Jedynką" PIS-u w okręgu podkrakowskim jest wiceburmistrz Wieliczki ds. społecznych Urszula Rusecka. Jej szanse na prace w sejmiku są oceniane bardzo wysoko. Mówi się nawet, że w związku z rosnącymi notowaniami PIS-u w regionie, Rusecka ma "gwarantowany mandat".

Czytaj więcej: http://www.dziennikpolski...jmiku,id,t.html

Pani Urszula Rusecka jest piękną kobietą i kompetentną i na pewno wygra te wybory :)
 
     
kiotari 
Mina



Osiedle: Waldorf&Statler
Pomógł: 2 razy
Wiek: 110
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1911
Skąd: Muppet Show
Wysłany: 22-10-2014, 09:30   

Cytat:
"Jedynką" PIS-u w okręgu podkrakowskim jest wiceburmistrz Wieliczki ds. społecznych Urszula Rusecka. Jej szanse na prace w sejmiku są oceniane bardzo wysoko. Mówi się nawet, że w związku z rosnącymi notowaniami PIS-u w regionie, Rusecka ma "gwarantowany mandat".

Czytaj więcej: http://www.dziennikpolski...jmiku,id,t.html

Pani Urszula Rusecka jest piękną kobietą i kompetentną i na pewno wygra te wybory

de gustibus non disputandum est :D
A o kompetencjach można rozmawiać. O ich braku również.
_________________
Why do we always come here
I guess we'll never know
It's like a kind of torture
To have to watch this show
 
     
zibert24
Kopacz


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 3
Wysłany: 22-10-2014, 09:48   

Odsyłam na facebook - Niezależny Powiat Wielicki , tam są o nas informacje

Myślę, że warto postawić na ludzi nie powiązanych z dotychczasowym układem, ja osobiście pracuję jako kierownik w ogólnopolskiej firmie więc na pewno nie będę myśleć o posadzie w Urzędzie, bo przecież nie powinno o to w tym wszystkim chodzić.
Dlatego promuję hasło Z Tobą i dla Ciebie
 
     
skipper
[Usunięty]

Wysłany: 22-10-2014, 11:50   

czyli co?
swoich ludzi upchnąć w urzędzie i mieć z tego biznesowy układ?
 
     
Joshua
Bałwan solny


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 228
Wysłany: 22-10-2014, 12:36   

Cytat:
czyli co?
swoich ludzi upchnąć w urzędzie i mieć z tego biznesowy układ?

No niestety tak będzie. Nie ważne czy będzie rządził Kozioł (pozostanie jak jest teraz), Fic (Rachwalikowa bezie zastępcą i pewnie kilku innych pracowników doszłoby) czy jakiś inny zgredek czy to w gminie czy w powiecie nie spotkałem jeszcze takiego, który po wyborach spełniłby obietnice. W gminie chciałbym żeby AM Panuś zniknął to zarozumiały, zakompleksiony bufon. Jak widzę go na ulicy to szlak mnie trafia jak obnosi się ponad głowami innych za podatników pieniądze. W powiecie przyjdzie np. Masny i też powymienia pół ludzi na "marszałkowskich bo są najlepsi", którzy znów będą uczyć się pracy i zasad funkcjonowania powiatu co najmniej rok. I Rusecka. Haha kobieta z doświadczeniem na straganie z warzywami. Jeśli taka dobra w biznesie czemu tego nie rozwinęła na większą skale tylko czmychnęła to gminy? nie mówiąc o tym, że jej mąż jest bhp-owcem ... w powiecie i to zaraz po jej awansie na z-cę burmistrza no comments
_________________
Joshua
 
     
zibert24
Kopacz


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 3
Wysłany: 22-10-2014, 13:10   

Nie mam takiej potrzeby żeby kogoś upychać, ja zaproponowałem swoją osobę aby coś zmienić, ale jak uważacie, nie chcecie nie zmieniajcie nic.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17