Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
29-06-2007, 09:03
Zdecydowanie za MAŁO wydarzen kulturalnych
Autor Wiadomość
Dnot82
Kopacz


Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 8
Skąd: devastacja crew
Wysłany: 08-03-2007, 14:49   Zdecydowanie za MAŁO wydarzen kulturalnych

chcialbym azeby nasze szanowne miasto wreszcie przejrzalo na oczy i zaczelo sie rozwijac w tym kierunku , chodzi mi o pokazy filmow ( miejsce i rzutnik napewno by sie znalazl ) , ciekawe letnie koncerty na otwartym powietrzu , dyskucje , spotkania . hmm moze jakis maly festiwal muzyczny , mamy tylu turystow i nie umiemy ich zatrzymac , a muzyka laczy pokolenia

pozdrawiam dnot
pokoj wam
_________________
more acid
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 08-03-2007, 15:23   

Dnot82 napisał/a:
ciekawe letnie koncerty na otwartym powietrzu , dyskucje , spotkania . hmm moze jakis maly festiwal muzyczny

No rację niby masz.
Ja bym to ujął tak:
-> z jednej strony coś tam się w gminie dzieje, tyle że kompletnie brak o tym szerszej informacji, brak w sieci miejsca, gdzie byłaby taka informacja dostępna w postaci zbiorczej.
-> wydatki na kulturę są małe. Np za organizacje imprez kulturalnych przez podmioty pozadminne (stowarzyszenia, fundacje itp) widzę w budżecie 160 000 na rok 2007. W przeliczeniu na mieszkańca wychodzi jakieś 4 zł.
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
Gość

Wysłany: 08-03-2007, 15:33   

mi bardziej chodzi tu o scene tzw offowa , ktora niesie za soba male wydatkie ..

kulturalne bagno itak jest w wieliczce .. osobiscie uwazam ze wystepy bethovenowskie sa nudner juz , pozwolmy mlodym zaczac dzilac pokazac na co ich stac gdyz ich ioch cala masa !!

niech wieliczka nie slynie tylko z soli niech wreszcie stare pryki wezma pod uwage krzyk mlodego pokolenia
 
     
Czajek 
Skrzat



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 34
Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 34
Wysłany: 13-03-2007, 23:50   Re: Zdecydowanie za MAŁO wydarzen kulturalnych

Dnot82 napisał/a:
pokazy filmow ( miejsce i rzutnik napewno by sie znalazl ) , ciekawe letnie koncerty na otwartym powietrzu , dyskucje , spotkania . hmm moze jakis maly festiwal muzyczny

Popieram z całego serca!
W Wieliczce jest mnóstwo ludzi którzy mogliby wystąpić, tylko trzeba to zorganizować.
Pokazy filmów też są swietnym pomysłem.
 
 
     
wieliczanin 
Siuda Baba


Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 56
Wysłany: 01-03-2014, 12:00   

Czajek napisał/a:
W Wieliczce jest mnóstwo ludzi którzy mogliby wystąpić, tylko trzeba to zorganizować.

Spektakl teatralny grypy ProjekT pt."Wielogłos" 8 marca godzina 18:00 Centrum Kultury i Turystyki.
Może warto się wybrać. I przy okazji zabrać kobietę. ;)
Rok temu był spektakl "Kotka na gorącym blaszanym dachu" - całkiem niezły.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 01-03-2014, 12:13   

Ale w CKiT pierwszeństwo mają rodziny i znajomi, a potem artyści.
_________________
 
     
wieliczanin 
Siuda Baba


Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 56
Wysłany: 01-03-2014, 13:40   

W ubiegłym roku wstęp wolny. W tym podobnie. Nawet nikt z koszyczkiem nie chodził. :)
Miejsca nienumerowane, więc kto pierwszy ten wybiera miejsce. Wtedy dostawiono krzeseł i wszyscy siedzieli. A sala nieduża. W Wieliczce imprezy tego typu rzadko mają komplet widzów. Wszak jesteśmy miastem SPORTU (i wodotrysków).
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 02-03-2014, 08:12   

Jaki marketing taka liczba widzów, mają wspaniałych patronów medialnych, kolorowe plakaty itd itp.
W Niepołomicach w centurm dźwięku na każdej sztuce komplet, pomimo biletów po 45 zł.
_________________
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 04-03-2014, 08:28   

przemo napisał/a:
Jaki marketing
No wlasnie, ciagle brakuje mi informacji o najblizszych wydarzeniach. Zwykle dowiaduje sie, ze cos bylo.
 
     
wieliczanin 
Siuda Baba


Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 56
Wysłany: 03-07-2014, 15:54   

ArturSosin napisał/a:
przemo napisał/a:
Jaki marketing
No wlasnie, ciagle brakuje mi informacji o najblizszych wydarzeniach. Zwykle dowiaduje sie, ze cos bylo.


Spektakl teatralny grupy ProjekT pt."Samobójca" 5 lipca godzina 19:00 Centrum Kultury i Turystyki.

Plik ściągnięto 6 raz(y)
198,69 KB
 
     
Piotrex 
Mina
Obiezyswiat



Osiedle: wies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 96
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1447
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 03-07-2014, 16:37   

ArturSosin napisał/a:
No wlasnie, ciagle brakuje mi informacji o najblizszych wydarzeniach. Zwykle dowiaduje sie, ze cos bylo.


Bo nie chce się wrzucać info o wydarzeniach tylko pewnie się czyta co kto o kim napisał przy porannej kawie ....tak ?
 
     
LZK
Kierat konny


Dołączył: 16 Sty 2015
Posty: 313
Wysłany: 03-02-2015, 18:18   

A ja mam odmienne zdanie. Władze powinny dbać o bezpieczeństwo, infrastrukturę, szkolnictwo, itp. a nie organizować rozrywkę dla gawiedzi, a już w szczególności nie powinny przeznaczać na to pieniędzy. Na pokaz filmu czy koncert każdy może sobie iść we własnym zakresie, a we własnym zakresie nikt mostu nie zbuduje czy jednostki straży pożarnej nie wyposaży. Na prawdę dziwię się, że dorośli ludzie oczekują, ze ktoś im będzie czas wolny organizował i rozrywki zapewniał.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 19