Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana sygnału TV
Autor Wiadomość
esia 
Gwarek
Nightmare


Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 42
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 16
Wysłany: 28-09-2010, 23:07   

nietopesh napisał/a:
No wiesz są ludzie i parapety.

W rzeczy samej. Ze trzy tygodnie temu idąc do pracy przy krk. Błoniach znalazłam saszetkę a w niej portfel, karty bankomatowe, dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny itp.kasy oprócz bilonu nie było. Wszystko leżało w trawie, a że to deszczowa pogoda była to saszetka morka. Zabrałam wszystko do pracy i zadzwoniłam na posterunek właściwy dzielnicy, w której pracuję. Od dyżurnego usłyszałam, że zgłoszenie przyjęte i ewentualnie mogę przyjechać na Komendę i przywieźć czyjąś zgubę a oni poczekają aż ktoś się zgłosi. Biuro numerów poszło w ruch (dostałam nawet numer komórki żony gościa, który dokumenty zgubił) i umówiłam się z Panem X na oddanie saszetki. Miał problem z dojazdem, przez telefon pytał, czy nie mogłabym do Wadowic podjechać ja, no bo on bez dowodu itp. :) Przy przekazaniu zguby podziękował- owszem- ale zapytał, czy nie wiem gdzie są jego klucze od mieszkania i kilkadziesiąt złotych, które miał w portfelu... :) Taki parapet.
 
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 28-09-2010, 23:47   

Nie wiem czy jasno sie wyrazilem ale opisalem pseudowykrywalnosc przestepstw celem poprawy statystyk policyjnych. Kazdy orze jak moze; jak juz policja oszukuje to nie ma sie co dziwic spoleczenstwu
 
     
Fotograf
Gość
Wysłany: 29-09-2010, 11:52   

A czy to problem temu specowi od sygnału TV zrobic zdjęcie komórką?
 
     
Bartek
Zawalisko


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 615
Wysłany: 29-09-2010, 19:43   

Przyznam, że widziałem ciekawą sytuacje w KFC (Carrefour na Zakopiańskiej) gdy chłopak przy stoliku znalazł portfel i oddał go obsłudze*. Po 5 minutach pojawiał się właściciel z panią sprzątającą i sprawdzili kosz na śmieci. Następnie stolik gdzie siedział. Młody chłopak przekazał, że oddał obsłudze. Gość podszedł, sprawdzili dowód... i poszedł nie powiedziawszy nawet dziękuję - obsłudze i gościowi. Po prostu poszedł...


*obsługa w tym czasie na podstawie dowodu coś szukała w (chyba) necie - pewnie nk czy coś takiego.
_________________
http://about.me/bolivarinfo
 
     
pan_jacek 
Bałwan solny


Osiedle: W.Pola/Krzyszkowice
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 292
Wysłany: 29-09-2010, 21:33   

Fotograf napisał/a:
A czy to problem temu specowi od sygnału TV zrobic zdjęcie komórką?

No nie, ale jakos nie przyszło mi to do głowy, jeśli natomiast masz jakiegoś znajomego portreciste pamięciowego to chętnie służę, bo akurat w opisywaniu zbirów jestem doskonała i mam wprawę;)
 
     
dzaga 
Bałwan solny



Osiedle: Szymanowskiego
Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 233
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 29-09-2010, 22:28   

Fotograf napisał/a:
A czy to problem temu specowi od sygnału TV zrobic zdjęcie komórką?


No i jak to sobie wyobrażasz - "Nie, bardzo dziękuję za zmianę sygnału tv, ale bardzo proszę powiedzieć cheese:)"
 
     
dzaga 
Bałwan solny



Osiedle: Szymanowskiego
Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 233
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-10-2010, 14:29   

Dzisiaj znowu... tym razem dziewczyna chodziła i opowiadała o zmianie sygnału tv, próbując na siłę wejść do mieszkania i coś opowiedzieć... Moim zdaniem to akwizytorzy jakiejś telewizji, bo gdy powiedziałam jej, ze nie interesuje mnie co ma mi do powiedzenia, bo mam upc, to zapytała czy drogo płacę i czy to w pakiecie i czy umowa na czas nieokreślony. Spławiłam ją szybko :/ denerwują mnie takie akcje.
 
     
willu
Gość
Wysłany: 07-10-2010, 18:27   

no domnie tez dzis dobijaly sie jakies 2 panny wiec tez pewnie w tej sprawie
ale lepszy walek jest bo jakos chodzily 2 miechy temu i XXX do mojej zony ze dzien wczesniej z nimi gadalem i zgodzilem sie na zalozenie TV od nich :> ...
nic tylko wziasc i XXX;)
 
     
pan_jacek 
Bałwan solny


Osiedle: W.Pola/Krzyszkowice
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 292
Wysłany: 07-10-2010, 21:56   

mam nadzieje, ze niebawem sie u mnie zjawią.
jeśli mi beda wciskać ze z kimś gadały to zapytam jak wyglądał.
:D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16