Poprzedni temat «» Następny temat
Aerobik i fitness
Autor Wiadomość
Lia 
Skrzat


Osiedle: Zdrojowe
Dołączyła: 14 Maj 2008
Posty: 31
Wysłany: 23-06-2008, 08:28   

Ehh, no i w końcu nie dotarłam na te zajęcia.. :P A właściwie to raz dotarłam, ale akurat wtedy były odwołane.. :/
Ale teraz mam pytanie - jak wygląda sprawa w wakacje? ;)
Pozdrawiam
 
     
Debris 
Bałwan solny



Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 236
Wysłany: 25-06-2008, 19:29   

sprawa w wakacje niestety źle wygląda bo nie ma aerobiku przez ten czas. A ostatni miesiac byl kiepski, czasami po 3 osoby cwizcylysmy, coz no dziwi jednak fakt ze lato w pelni i zamiast dbac o cialo panie wola omijac szerokim łukiem aerobik :(
 
     
przecinek
Gość
Wysłany: 30-07-2008, 08:09   

A w takim razie czy gdziekolwiek w Wieliczce jest jakiś aerobik w wakacje? Albo jakieś inne w miarę regularne zajęcia na których można trochę się zmęczyć? Choćby taniec.

Jeśli ktoś coś wie to proszę o szczegóły.
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 30-07-2008, 09:01   

zadzwoń na malutka silownię na Mardimeksie nazywają się Maximum gdzieś tu w tym wątku podawałam tel tam napewno a w Turówce jest Aqua aerobic i koszt nie jest duży - podobno
_________________
Pozdrawiam
 
     
przecinek
Gość
Wysłany: 30-07-2008, 13:47   

Zamailowałam do turówki i dostałam bardzo miłą i wyczerpującą odpowiedź. Niestety cena jednorazowego wejścia to 40 zł za godzinę, cena karnetu to 80zł za 4 wejścia, a w dodatku w sierpniu nie ma zajęć, bo mają przerwę :/
Krótko mówiąc: szukam dalej :) Jak ktoś ma jakieś jeszcze pomysły to chętnie przyjmę.
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 30-07-2008, 17:50   

przecinek tel do maxsimum 288-30-41 na mardimexsie tam na pewno ćwiczą latem ceny w miare chyba 80 za karnet na miesiąc 3 lata temu tak jakoś brali jest siłownia, sauna
_________________
Pozdrawiam
 
     
Debris 
Bałwan solny



Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 236
Wysłany: 30-07-2008, 18:39   

ale z tego co wiem mardimex nieczynny z powodu juz nie pamietam czy wyjazdu pracownikow czy remontu. takie cos slyszalam, ale moge sie mylic
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 30-07-2008, 20:28   

a tego to nie wiem zawsze mieli czynne w wakacje podałam tel można zadzwonić
_________________
Pozdrawiam
 
     
przecinek
Gość
Wysłany: 30-07-2008, 21:25   

agga, dzięki :) załapałam przy pierwszym poście, że pisałaś o maximum, ale jest u nich na stronie informacja, że chwilowo są nieczynni z powodu remontu. Jak się remont skończy to do nich przedzwonię / podjadę.
Po prostu mam nadzieję, że ktoś wie jeszcze o jakiś wakacyjnych zajęciach i się podzieli.
A za dotychczasowe informacje pięknie dziękuję!
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 31-07-2008, 21:44   

przecinek może to Cię zainteresuje www.jogawparku.pl i za darmo :D
powiem ci że ja bym się wybrała tylko tak samej to chyba głupio
_________________
Pozdrawiam
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 31-07-2008, 21:50   

przecinek
a i jeszcze ci powiem że ja dałam sobie spokój z salami i siłowniami kupiłam sobie ciężarki hula hop , płytki DVD ćwiczę kiedy chce i co chce za darmochę :D tylko teraz latem to wolę wskoczyć na rower a tak przy okazji czy są może jakieś chętne panie na wycieczki rowerowe
_________________
Pozdrawiam
 
     
przecinek
Gwarek


Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 17
Wysłany: 01-08-2008, 07:55   

O! Joga w parku mi się podoba. I do tego zajęcia co tydzień!

Chyba spróbuję się przejść w tą niedzielę. W razie czego daj znać, to się umówimy, przy czym ostrzegam, że ja pewnie zrobię kampanię wśród koleżanek i może się uzbiera kilka dziewczyn :)

Jeśli chodzi o samodzielne ćwiczenie to ciężko mi się zmobilizować. Jednak w grupie łatwiej. A za rowerkiem nie przepadam.

Pozdrawiam i dziękuję!
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 01-08-2008, 22:05   

pzecinek ok zastanowię się czy mam ochotę na jogę w parku :): ) Dzięki za zaproszenie
_________________
Pozdrawiam
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 03-08-2008, 16:32   

przecinek byłaś na tej jodze w parku podziel się wrażeniami proszę bo korci mnie żeby w przyszłym tyg się przejechać ale nie wiem czy warto??
_________________
Pozdrawiam
 
     
przecinek
Gwarek


Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 17
Wysłany: 03-08-2008, 17:15   

Byłam :)

Po pierwsze - świetne miejsce. Możesz wybrać, czy ćwiczysz w głębokim cieniu czy na słoneczku łącząc jogę z opalaniem. Cisza, spokój, na uboczu, z dwóch stron osłonięte ścianą skalną, więc nie ma wielkiego stresu, że ktoś podejdzie od tyłu i zwinie plecak (a mógłby być, bo zachęcają, żeby zamykać oczy podczas ćwiczeń).

Zajęcia wydają się być prowadzone profesjonalnie. Są przeznaczone dla początkujących. Najważniejsza część to ćwiczenie asanów, czyli takich charakterystycznych pozycji w jodze. Przy czym cały czas prowadzący zachęca, żeby się trochę wysilić, ale absolutnie nie forsować, ćwiczyć na miarę swoich możliwości, więc nie ma stresu, ze sobie nie poradzisz z jakimś ćwiczeniem.
Ja się jakoś nie męczyłam bardzo w trakcie ćwiczeń, ale po skończeniu to mięśnie czułam, więc chyba nieźle :)

No i zaskoczyła mnie rozpiętość wiekowa: przeważały oczywiście młode dziewczyny, ale widziałam też siwiejące panie, sporo facetów, a nawet jednego pana, o którym pomyślałam, że zbłądził w drodze na piwo, a jednak ćwiczył do końca!

A na koniec dawali nawet drobne upominki od sponsorów! Miło :)

Pewnie fanem jogi nie zostanę - teksty o "skupianiu energii w którymś punkcie ciała" bardziej mnie bawią niż mobilizują, niemniej jako ćwiczenia rozciągające, na trawce, w leniwe dni wakacji zajęcia są niezłe. Jak będę miała czas to pójdę za tydzień.

Po zajęciach z jogi były warsztaty i wykład, na których nie zostałam - nie bardzo miałam czas.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16