Poprzedni temat «» Następny temat
Sklep kosmetyczny
Autor Wiadomość
izakot 
Sztolnia


Osiedle: Zadory
Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 15 Gru 2010
Posty: 154
Wysłany: 19-10-2016, 20:04   Sklep kosmetyczny

Sklep Kosmyk na ul. Goliana
Jestem stałą klientką tego sklepu, miła obsługa, która jest zawsze pomocna jest olbrzymim atutem. Od 6 miesięcy zauważam spore braki w towarze, nie bywam raz w tygodniu w tym sklepie, ale raz na miesiąc na pewno. To szampon, to krem, czasami higiena intymna, mydło...
Czy ktoś wie czy oni może się likwidują ? Może znacie jakąś lokalną fajną drogerię ?
_________________
Izabela
 
     
michal85 
Żupnik


Osiedle: Boża Wola
Wiek: 39
Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 74
Wysłany: 20-10-2016, 07:37   

Bardzo przyjemny sklepik, czasami bywam z żoną. Mam wrażenie, że sporo artykułów jest tańszych niż w Rossmannie. Zauważyliśmy, że czasami faktycznie są pewne braki na półkach. Pani tam pracująca tłumaczyła, że są przed remanentem, ale co to obchodzi klienta, który chce kupić dziś a nie za 3 dni.
 
     
ewa1980 
Szyb
Ewa


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 163
Skąd: Trąbki-Wieliczka
Wysłany: 30-11-2016, 10:03   

Tego sklepu w zasadzie nie widać jadąc ul Goliana, po wpisie na forum moja ciekawość mnie tam przyciągnęła. Mają ciekawą kolorówkę i fachową obsługę :one:
_________________
Ewa
 
     
Aleksander
Bałwan solny


Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 240
Wysłany: 10-12-2016, 07:18   

Tablica reklamowa faktycznie zasłania witrynę sklepową, szczególnie jadąc od centrum nie widać. Sklepik mały dobrze zaopatrzony, odwiedziłem przed mikołajem aby kupić perfumy dla żony. Obsługiwała mnie jakaś nowa Pani, miło szybko i nawet gratisika dołożyła ;)
 
     
izakot 
Sztolnia


Osiedle: Zadory
Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 15 Gru 2010
Posty: 154
Wysłany: 03-12-2017, 08:50   

Wczoraj chciałam zrobić jakieś zakupy mikołajkowe w Kosmyku, cała witryna zaklejona pomyślałam remont przed najlepszym okresem sprzedażowym. Z przykrością przeczytałam karteczkę, likwidacja sklepu. Super sklepik i bardzo kompetentna obsługa, nie pomogła ! Czyżby kolejny przegrany z wielkimi sieciówkami ? :zly:
_________________
Izabela
 
     
Irek2017 
Kopacz


Osiedle: Lekarka
Wiek: 38
Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 9
Wysłany: 04-12-2017, 08:37   

Szkoda, sklepik miał dobre ceny i można było bezproblemowo parkować na szerokim chodniku
 
     
grigorij 
Żupnik


Osiedle: św. Barbary
Wiek: 49
Dołączył: 13 Lis 2012
Posty: 78
Wysłany: 18-07-2018, 08:47   

Z wielkim żalem odnotowałem zamknięcie Kosmyka, był świetnie zaopatrzony, grzech nie wspomnieć o miłej i fachowej obsłudze. W miejscu Kosmyka otworzono drogerię Firlit. Lokal został przedzielony na pół po Kosmyku, mało miejsca i w zasadzie brak towaru. Byłym i wyszedłem bez niczego :zly:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 17