Poprzedni temat «» Następny temat
Chcemy kupic psa...
Autor Wiadomość
B.Czyżowska
Bałwan solny


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 258
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 23-08-2007, 17:24   przyjaciel - pies.

Witam
Na początku to chętnie bym zapytała P.Turbase , dla kogo to ma być pies. Dla Pana aby np. zgubić brzuszek, dla żony dla bezpieczeństwa gdy zostaje sama w domu i czy Państwo macie dzieci.
Z całą świadomością tylko przypominam , że pies to najważniesza ''osóbka'' w domu.

Przychylam się do zakupu psa z rodowodem. Nie czas na uzasadnianie teraz.

Mogę spokojnie , z czystym sumieniem polecić długowłosego owczarka niemieckiego: inteligencja, przywiązanie, obrona , chętny do zabawy, porządny, posłuszny, lubi biegać, nie kradnie, je z umiarem, nie ślini się, leni się raz w roku, potrafi zareagować... na spojrzenie.
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 23-08-2007, 22:13   

B.Czyżowska napisał/a:
leni się raz w roku


widać jak czytasz:

Tsubasa napisał/a:
odpadaja wszelkie boksery, amstafy, bulle, wszystkie sliniace i leniace sie rasy... one nam sie nie podobaja..


A po drugie owczarki trzeba starannie czesać :P przynajmniej co 2 dzień żeby im się sierść nie kosmaciła :P
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
Tardas 



Osiedle: Szymanowskiego
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 722
Skąd: Magnum Sal
Wysłany: 24-08-2007, 12:25   

Madafaker napisał/a:
Labrador

Tsubasa napisał/a:
chyba nie potrafilbym poswiecic mu tyle czasu co potrzebuje.. czyli non stop ;)

Etam, bez przesady. Nie każdy labek potrzebuje obecności człowieka przez 24h. Mój bez probelmu zostaje w ciągu dnia w domu.

Tsubasa napisał/a:
odpadaja leniace sie rasy

Labrador mocno się leni - w sensie że mu siersć wypada, a nie że jest leniwy ;-) Jednak za wyjątkiem kilku ras trudno znaleźć psa który by nie zostawiał kudłów :D

_________________
http://www.wieliczka24.info - niezależna strona miasta
 
 
     
Horb 
Gwarek



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 51
Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 18
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 15-09-2007, 17:30   Re: SHELTIE

solniak napisał/a:
kiedys mialem sheltie ...ciach... polecam.


Zarówno Sheltie - czyli owczarek szetlandzki, jak i collie - czyli owczarek szkocki, to świetne rasy na poczatek.

Po pierwsze - zalezy do czego ma to być pies. Bo pies to nie zabawka. Ma swój charakter a czasem i charakterek... Z Husky, czy z innym malamutem poczatkujący właściciel może po prostu sobie nie poradzić. Ot - taki wie, jak panu wejść na głowę. I później jest problem i oddawanie, co boli i psa i ludzi.

Collie/sheltie, czy golden (ew. labrador), a z miejszych ras jeszcze spaniel są wierne, przyjazne... i nikt nikomu nie zrobi krzywdy. Dla zdecydowanego właściciela może być i owczarek niemiecki... ale tego (i siebie!) warto zabrać na szkolenie. No i wybrać szczeniaka z niezbyt silnym temperamentem.
Miałem i niemca i szkota... wiem, co piszę. Pozdrawiam.

Horb
szczęśliwy pan mieszańca berneńczyka z hovardem ;)
 
     
sylwia.wk 
Bałwan solny



Wiek: 41
Dołączyła: 01 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: wieliczka
Wysłany: 23-10-2007, 13:08   

Ja w rodzinnym domu mam mieszańca owczarek niem z haskim. Świetny pies ale jakiś takis zwariowany nadmiernie. :)
mi sie marzy bernardyn i owczarek podhalański. Ale to jak domek będzie.
 
     
Prawie góral
Gość
Wysłany: 23-10-2007, 14:34   

Nie rób krzywdy podhalańskiemu nei sprowadzaj go tu :)
Zzzieleniej od glonow to raz a 2 zimy zalagodne i bedzie krecil nosem :)
Bernardyn jak najbardziej jakos da rade :)
 
     
AnetaM2
Gość
Wysłany: 29-11-2007, 14:32   

W dniu 28.11.2007 mial miejsce pożar kamienicy znajdujacej sie niedaleko wejścia glównego do Kopalni Soli. Z palącego się pomiesczenia uratowano psa. Pies przezyl "cudem", gdyż pomieszczenie w którym się znajdowal splonęlo doszczetnie. Prawdopodobnie osoba ktora jest wlascicielem ocalalego psa miala tez innego, ktory niestety spolonal. Prosze wszystkich Wieliczan o pomoc w odnalezieniu wlasciciela psa. Jest to sunia, czarna, podpalana na brazowo, niewielka, szorstkowlosa, ze stojacymi uszami i dlugim ogonkiem. Miala na szyi obroze przeciwpchelną.
mój tel. 660542198
 
     
AnetaM2
Gość
Wysłany: 29-11-2007, 14:34   

przepraszam za powyższy tekst w tym watku, ale szukam wszędzie
 
     
Gość

Wysłany: 16-12-2007, 09:51   

oseczka, oseczka,
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 16-12-2007, 17:21   

;> co? :P na pw prosze i zarejestrować też to nie biuro matrymonialne alni nic zaraz mnie znowu ten tego że pisze bez tematu :P
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
sylwia.wk 
Bałwan solny



Wiek: 41
Dołączyła: 01 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: wieliczka
Wysłany: 20-02-2009, 09:23   

A nieorientujecie sie czy ktos w wieliczce choduje labradorki i sprzedaje za dobra cene__
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 20-02-2009, 10:40   

w Trąbki 98! Hodowla Nasze Uroczysko
http://www.naszeuroczysko.pl/index1.html

ale czy sprzedają i w jakiej cenie tego nie wiem ...
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
sylwia.wk 
Bałwan solny



Wiek: 41
Dołączyła: 01 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: wieliczka
Wysłany: 23-02-2009, 09:56   

a tak spotkalam sie z ich ogl.. tyle ze cena dosc duza.. :/
 
     
kuka
Gwarek


Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 12
Wysłany: 23-02-2009, 14:22   PROŚBA

Każdemu, kto jest zainteresowany nabyciem psiaka proponuje program Magdaleny Hejdy,
tv3 czwartki, godz. 18.40.
Jeżeli nie bedzie w programie psiaka, ktorego chcecie miec w domu, prosze piszcie, znajdziemy dla Was to czego szukacie.
Jest naprawde masa biednych zwierzat, porzuconych, maltretowanych, zaglodzonych, ktore szukaja nowych domow adopcyjnych.
Przepraszam, ze sie wcinam ale czasem psiak wziety ze schorniska, domu zastepczego, przytuliska jest bardziej oddany i wierny od tego kupionego za duza kase.
Dajcie szanse tym wspanialym futrzakom.
 
     
kuka
Gwarek


Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 12
Wysłany: 23-02-2009, 14:26   

A MAM JESZCZE PYTANIE DO ADMI.
a moze by tak stworzyc watek o psiakach, ktore szukaja domow, mozna by sie im przyjzec na zdjeciach i w zaciszu domowym przemyslec ew. adopcje?
Co Wy na to?
Pozdrawiam kuka.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 17