Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: master7
10-10-2011, 07:44
Kto z Wieliczki będzie kandydował do Sejmu/Senatu?
Autor Wiadomość
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 10-10-2011, 10:54   

Niemającą siły przebicia w okręgu tarnowskim Wieliczkę pogrążył przerost ambicji Artura Kozioła. Wystawiając swoją, z góry skazaną na pożarcie kandydatkę, odebrał głosy mającej duże szanse i atuty Elżbiecie Achinger.

Jeżeli komuś zależało na tym, by Wieliczka nie była reprezentowana w sejmie, to dziękować może Panu Burmistrzowi.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 10-10-2011, 10:59   

Cytat:
Jeżeli komuś zależało na tym, by Wieliczka nie była reprezentowana w sejmie, to dziękować może Panu Burmistrzowi.

Święte słowa
_________________
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 10-10-2011, 11:08   

Przecież nie poparłby kandydatki z PO.

Zwróćcie uwagę na ciekawą prawidłowość. Jeśli się przegląda wyniki PO z poszczególnych komisji obwodowych, to można zauważyć że niemal wszędzie po kilkadziesiąt głosów zbiera Gad czyli jedynka na liście. potem długu nic i dopiero głosy na Achinger.
Mogłoby to oznaczać, że sporo osób głosowało na zasadzie anty-PIS/Rusecka/Kozioł czy jakoś tak, ale z drugiej strony nie za-Achinger, lub też nie znało kandydatów PO. Słaba promocja kandydatki z PO?
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
krzysiek29
Skrzat


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 31
Wysłany: 10-10-2011, 11:16   

Cytat:

Rażące jest to, że w sejmie zasiądą ludzie, którzy dostali znacznie mniej głosów niż Pani Elżbieta Achinger.

Tak to razi, ale przerazajace jest to, ze do sejmu dostali sie ludzie tacy jak Biedron, Marczulajtis czy jedynka RP niejaka Anna Grodzka (nie wiem czy napisac niejaka czy niejaki...) :(:
 
     
Pretekst 
Bałwan solny


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 222
Wysłany: 10-10-2011, 11:40   

Wygląda na to, że posłem z powiatu zostanie Jan Ziobro, mieszkaniec Zakrzowca, bezpartyjny, chociaż z listy PiS.

http://wybory2011.pkw.gov...-15.html#tabs-1
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 10-10-2011, 11:47   

Pretekst napisał/a:
Wygląda na to, że posłem z powiatu zostanie Jan Ziobro, mieszkaniec Zakrzowca, bezpartyjny, chociaż z

Faktycznie. Będzie zatem kogo zapraszać na uroczystości... ;)
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 10-10-2011, 13:18   

nacomito napisał/a:
Niemającą siły przebicia w okręgu tarnowskim Wieliczkę pogrążył przerost ambicji Artura Kozioła. Wystawiając swoją, z góry skazaną na pożarcie kandydatkę, odebrał głosy mającej duże szanse i atuty Elżbiecie Achinger.


Już widzę, jak tam w Wielickim Centrum Programowym PIS :) płaczą z tego powodu...
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 10-10-2011, 13:58   

solniak napisał/a:
Już widzę, jak tam w Wielickim Centrum Programowym PIS płaczą z tego powodu...

...w myśl zasady: kto nie jest ze mną, jest przeciwko mnie.
 
     
T
Kierat konny


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 331
Wysłany: 10-10-2011, 14:04   

krzysiek29 napisał/a:

Tak to razi, ale przerazajace jest to, ze do sejmu dostali sie ludzie tacy jak Biedron, Marczulajtis czy jedynka RP niejaka Anna Grodzka (nie wiem czy napisac niejaka czy niejaki...) :(:

Biedroń jest homoseksualistą, Anna Grodzka jest osobą transgenderową (czy jakoś tak to się nazywa), a czym zawiniła Marczułajtis?
_________________
Zawsze wyorbrażałem sobie Raj jako bibliotekę; nigdy jako ogród.
Jorge Luis Borges
 
     
Nord 
Kierat konny


Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 377
Wysłany: 10-10-2011, 17:09   

Trudno aby burmistrz z jednej opcji popierał kandydatkę z drugiej mając w pamięci walkę wyborczą itp.

Pamiętać należny, że bardzo dobry współpracownik - Pełnomocnik Burmistrza Józef Lasota został posłem PO w okręgu krakowskim. Tego też nie należy bagatelizować.
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 10-10-2011, 18:09   

Nord napisał/a:
Pamiętać należny, że bardzo dobry współpracownik - Pełnomocnik Burmistrza Józef Lasota został posłem PO

Pamiętać należy również o tym, że poseł i pełnomocnik w swej, pożal się Boże, interpelacji posłużył się wypowiedzią dziennikarza: „Miały być dwa ronda nie będzie żadnego. … ich budowa to nie tyle sprawa budowlana co polityczna. Większość w Sejmiku i Zarządzie Województwa ma Platforma Obywatelska Finansując więc inwestycję jak na tacy podała by sukces burmistrzowi kojarzonemu z PiS-em. I to tuż przed wyborami".

A cóż to za ptak, który próbując oczyścić jedno gniazdo, kala inne. Nie posługuje się przy tym faktami. Zaś prawda jest taka, że burmistrz w imieniu MiG złożył podpis pod obopólną zgodą na rozwiązanie umowy zawartej z Zarządem Województwa na modernizację drogi 964 wraz z budową rond.

Nord napisał/a:
Tego też nie należy bagatelizować.
 
     
Piotr Ptak 
Groty kryształowe


Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 112
Wysłany: 10-10-2011, 18:29   

Witam.
Chciałem bardzo podziękować w imieniu moim i Elżbiety Achinger za każdy oddany głos.
Cytat:
Mam nadzieję Panie Piotrze, że będzie to dla Was impuls do tego, aby energiczniej i skuteczniej działać na tym terenie w celu przełamania kuriozalnej koziołowo-kościelnej dyktatury. Może w końcu Wieliczka przestanie być małopolskim pośmiewiskiem... Tak się rozmarzyłam

Wynik jaki osiągnęliśmy, jest dla nas kolejnym sukcesem w półtorarocznym okresie istnienia naszej grupy.
Ale nie rozpisując się muszę odpowiedzieć Nordowi
Nord napisał/a:
Pamiętać należny, że bardzo dobry współpracownik - Pełnomocnik Burmistrza Józef Lasota został posłem PO w okręgu krakowskim. Tego też nie należy bagatelizować.

Odpowiem tak:
Zostań w swojej Zabawie i zastanów się czy dla Wieliczki ważny jest Wieliczanin i współpraca z radnymi innej opcji czy uzależnianie się przez burmistrza:
Lassocie z Krakowa - PO (kierownik JRP, rada nadzorcza Park Edukacyjny od PJN i PIS)
Piątkowskiej z Krakowa - PSL, SLD (rada nadzorcza Solne Miasto)
Majchrowski - SLD
Nie będę się rozpisywał dalej ale
Nord napisał/a:
bardzo dobry współpracownik - Pełnomocnik Burmistrza Józef Lasota został posłem PO
a ja może jestem Wrogiem burmistrza, znam go od Ciebie dużo dłużej i wstydzę się, że dla burmistrza każdy lepszy niż swój.
Pozdrawiam.
 
     
izakot 
Sztolnia


Osiedle: Zadory
Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 15 Gru 2010
Posty: 154
Wysłany: 10-10-2011, 18:31   

jakiś młody bezpartyjny z przedostatniego miejsca na liście PISU wszedł do Sejmu :029:
_________________
Izabela
 
     
izakot 
Sztolnia


Osiedle: Zadory
Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 15 Gru 2010
Posty: 154
Wysłany: 10-10-2011, 18:41   

PJN Andrzej Masny 441 głosów, porażka
_________________
Izabela
 
     
Pretekst 
Bałwan solny


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 222
Wysłany: 10-10-2011, 19:20   

Piotr Ptak napisał/a:
Chciałem bardzo podziękować w imieniu moim i Elżbiety Achinger za każdy oddany głos.


Elżbieta Achinger nie może tego zrobić sama? Jestem zawiedziony, że nie podziękuje mi osobiście, tylko wysługuje się Panem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12