Poprzedni temat «» Następny temat
Pomóżcie szukać kotka
Autor Wiadomość
am3011
Kopacz


Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 3
Wysłany: 20-03-2014, 21:39   Pomóżcie szukać kotka

Witam,

10.03.14 zaginął pręgowany kot z białą łatką pod brodą - wabi się Tysio. Tego dnia wyszedl na spacer w okolicach osiedla Lekarka i już nie wrócił. Jeśli ktoś widzial w okolicy podobnego kotka jak na zdjeciu bardzo prosze o informacje.

liczymy na wasza pomoc:)

Plik ściągnięto 38 raz(y)
31,9 KB
 
     
winignam
Gwarek


Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 14
Wysłany: 23-03-2014, 22:26   

Czy kotek się odnalazł?
Widziałam podobnego kotka obok placyku przy Kochanowskiego. Miał na sobie czerwoną obrożę. Widziałam go ok 2 dni temu.
 
     
am3011
Kopacz


Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 3
Wysłany: 24-03-2014, 21:04   

Witam,
Niestety kotek nadal sie nie odnalazl. Dziekuje bardzo za zainteresowanie poszukiwaniami i informacje. Niestety nasz kotek nie mial obrozy wiec podejrzewam ze to niestety nie ten. Ale na pewno rozejrze sie w tej okolicy.
 
     
joanna
Kopacz


Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 1
Wysłany: 07-04-2014, 09:47   

Witam!

Wydaje mi się, że widuje tego kotka dosyć często. Pierwszy raz właśnie pojawił się jakoś w marcu w moim ogrodzie. Sama mam dwa koty o dobrze orientuje się jakie koty są w okolicy. Trochę ich jest. A tego właśnie wcześniej nie widziałam. Ale od tego czasu przychodzi regularnie. Przesiaduje na werandce naszej altany. Ucieka jak się chce do niego podejść, ale i tak krząta się po ogrodzie jak przesiaduje tam z dzieckiem. Z moimi kotami chyba się zaprzyjaźnił, ale z kotem sąsiadki toczy walki.
Dodam, że mieszkam przy ulicy Piłsudskiego nieopodal schodków. Ogród mam za domem, także można powiedzieć, że to Lekarka.
Mam nadzieję, że to ten kot. Jest bury z białą plamką na brodzie, ma zielone oczy. Nie jest ani gruby ani chudy. No ciężko coś więcej powiedzieć. Jak go zobaczy właściciel to pewnie pozna czy to on czy nie.

Pozdrawiam
 
     
am3011
Kopacz


Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 3
Wysłany: 08-04-2014, 22:15   

Dziekuje bardzo za informacje. Odpisalam juz do Pani za pomoca wiadomosci.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 19