Poprzedni temat «» Następny temat
Prasa lokalna w Wieliczce
Autor Wiadomość
InterEgo
Warzelnik


Dołączył: 05 Paź 2013
Posty: 21
Wysłany: 09-10-2013, 08:38   

agga napisał/a:
a ja myślę, że jednak nie wiedzą, bo gdyby wiedzieli nie decydowaliby się na reklamę w gazetkach reklamowych,


Wiedzą, wiedzą, tylko specjalnego wyjścia nie mają bo nie ma takiego konkurencyjnego nośnika reklamy lokalnej która jest efektywna. Kampanii reklamowych dużych przedsiębiorstw nie ma co raczej porównywać - to zupenie inny kaliber.
_________________
Grupa InterEgo
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 09-10-2013, 09:47   

Cytat:
Wiedzą, wiedzą, tylko specjalnego wyjścia nie mają bo nie ma takiego konkurencyjnego nośnika reklamy lokalnej która jest efektywna. Kampanii reklamowych dużych przedsiębiorstw nie ma co raczej porównywać - to zupenie inny kaliber.

Trudno wypowiadać się na ten temat. Jak nie wiadomo jaka ta reklama była, jaka gazeta itd., na brak efektywności mogło się złożyć wiele czynników. W każdym razie jeśli chodzi o kampanie reklamowe dużych firm to bazują one na sprawdzonych zasadach i tworząc kampanię reklamową swojej firmy warto zastosować się do podstaw.
_________________
Pozdrawiam
 
     
InterEgo
Warzelnik


Dołączył: 05 Paź 2013
Posty: 21
Wysłany: 09-10-2013, 10:20   

agga napisał/a:
Trudno wypowiadać się na ten temat. Jak nie wiadomo jaka ta reklama była, jaka gazeta itd., na brak efektywności mogło się złożyć wiele czynników.


Gazety nie widziałem, wiem tylko z jego relacji, że z kreacji graficznej i obecności na połowie głównej strony był zadowolony. Nie jest to człowiek w ciemię bity i chętny do wydawania pieniędzy - krakus to przy nim utracjusz :) więc jeśli wyłożył blisko 10 tys zł na swoją kampanię a efekt był poniżej skromnej a właściwie nie był żaden, to wina leży w nakładzie albo w dystrybucji.

Chociaż całkiem możliwe jest też, że jego konkurencja wypatrzyła reklamę w gazecie i tuż po dystrybucji gazety chodziła po punktach i zbierała hurtem wszystkie gazetki - co wcale nie jest wykluczone :D Jednak to tylko dywagacje...
_________________
Grupa InterEgo
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 09-10-2013, 23:05   

InterEgo napisał/a:
agga napisał/a:
Trudno wypowiadać się na ten temat. Jak nie wiadomo jaka ta reklama była, jaka gazeta itd., na brak efektywności mogło się złożyć wiele czynników.


Gazety nie widziałem, wiem tylko z jego relacji, że z kreacji graficznej i obecności na połowie głównej strony był zadowolony. Nie jest to człowiek w ciemię bity i chętny do wydawania pieniędzy - krakus to przy nim utracjusz :) więc jeśli wyłożył blisko 10 tys zł na swoją kampanię a efekt był poniżej skromnej a właściwie nie był żaden, to wina leży w nakładzie albo w dystrybucji.

Chociaż całkiem możliwe jest też, że jego konkurencja wypatrzyła reklamę w gazecie i tuż po dystrybucji gazety chodziła po punktach i zbierała hurtem wszystkie gazetki - co wcale nie jest wykluczone :D Jednak to tylko dywagacje...


kiedyś się bawiłem w takie rzeczy od strony firmy reklamowej. wystarczy dobrą bajkę opowiedzieć i firmy to kupują nawet nie specjalnie patrząc gdzie się reklamują - zwłaszcza jeśli kosztuje to przysłowiowe grosze. teraz będąc z tej drugiej strony już wiem że w połowie przypadków takie reklamowanie się gdzie popadnie jest zwykłym produkowaniem kosztów.. przynajmniej ja wolę oddać te pieniądze komuś niż pazernym urzędom skarbowym..

niemniej dla mnie reklamowanie się w byle gazetkach co mają 4 strony i równie dobrze można sobie nią d... podetrzeć nie ma za bardzo sensu (no chyba żeby taka gazetka miała uwypuklenia to jeszcze by się nadawała).

niemniej chętnie poczytam tę waszą i wtedy będziemy wszyscy oceniać..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 26-11-2013, 13:32   

A jednak szkoda o tym pisać :)
_________________
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 09-01-2014, 09:08   

http://www.ckit.wieliczka.eu/pulswieliczki.html

CKiT napisał/a:
PULS WIELICZKI

Z przyjemnością przedstawiamy nowy projekt PULS WIELICZKI- wydawnictwo, które przygotowaliśmy z myślą o kulturalno - społeczno - edukacyjnych tematach. Na naszych łamach nie zabraknie miejsca dla pasjonatów, ludzi pozytywnie zakręconych, młodych i seniorów, którzy chcą dzielić się swoimi zainteresowaniami i zachęcać do wspólnej aktywności.
Na co dzień współpracujemy ze wspaniałymi ludźmi, którym "chce się chcieć", którzy mimo trudności, ciężką pracą i determinacją spełniają swoje marzenia - jest to ponad tysiąc osób, które działają w zespołach, kołach i grupach twórczych.
Zapraszamy do lektury, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie: ciekawe wywiady, reportaże, relacje, zwiastuny wydarzeń, a także "puls młodych" - strony, które młodzi redagują dla młodych; cykl "kredensowych sekretów", coś dla zdrowia i urody, trochę sportu i rekreacji oraz szczypta rozrywki.
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 09-01-2014, 14:52   

jak zwykle przed wyborami :)
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 09-01-2014, 14:58   

Idą wybory, PULS samorządowcom przyspiesza...
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
izakot 
Sztolnia


Osiedle: Zadory
Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 15 Gru 2010
Posty: 154
Wysłany: 12-01-2014, 14:26   

Tytuł promujący burmistrza starostę czy magazyn kulturalny informujący o wydarzeniach, które już były i mało kto wiedział o nich :one:
_________________
Izabela
 
     
wielickisyf
Kopacz


Dołączył: 20 Gru 2013
Posty: 1
Wysłany: 14-01-2014, 16:17   puls

W naszym mieście bo to nasze miasto a nie radnych i burmistrza wszystko jest inaczej .....
nadchodzące wybory to na pewno zmienią !!!! dość mam zaproszeń na imprezy które są organizowane z moich/naszych podatków, ta gazeta też kosztuje !!! i to nie mało !! ckit wydaje nasze pieniądze z podatków.. czy to normalne ? nie lepiej przeznaczyć te profity na biedne dzieci i pomoc rodziną ...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16