Poprzedni temat «» Następny temat
propozycje na wakacje 2012
Autor Wiadomość
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 14-07-2012, 16:06   

ewa1980 napisał/a:
Nie są ujęte weekendy oraz dni wolne przysługujące każdemu pracownikowi


To ja tak jeszcze dodam, że weekend nie przysługuje każdemu pracownikowi.
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
Aleksander
Bałwan solny


Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 240
Wysłany: 14-07-2012, 20:22   

Każdy ma prawo wyboru zawodu, każdy ma prawo do narzekania ( nawet nauczyciele )
każdy ma prawo domagania się większej pensji i większych przywilejów. Jak długo zniesie to Polska ojczyzna i budżet??? Pewnie niedługo :028:
 
     
kiotari 
Mina



Osiedle: Waldorf&Statler
Pomógł: 2 razy
Wiek: 110
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1911
Skąd: Muppet Show
Wysłany: 14-07-2012, 21:37   

ewa1980 napisał/a:
Zastanawiam się czy czasami nie masz problemu z rozumieniem czytanego tekstu, przepraszam jeśli uraziłam.

Wiesz, że to samo myślę o Tobie. Tłumaczę , że dane, któe podajesz są nieprawdziwe, a Ty ciągle swoje.
ewa1980 napisał/a:
Nauczyciele 99dni mieli extra w postaci ferii wakacji i wszystkich innych przerw w nauce.

Wierutne kłamstwo, które bezmyślnie powtarzasz. Zacznij trochę myśleć. 99 dni - to 20 tygodni. Kiedy, gdzie i kto miał tyle wolnego? Może w Twojej szkole, i dlatego masz problemy z lilczeniem - przepraszam jeśli uraziłem ;)
nietopesh napisał/a:
To ja tak jeszcze dodam, że weekend nie przysługuje każdemu pracownikowi.

Tak, nauczycielom też nie przysługuje, jeśli szkoła organziuje jakieś festyny, zawody i inne takie.
Aleksander napisał/a:
Każdy ma prawo wyboru zawodu, każdy ma prawo do narzekania ( nawet nauczyciele )

Ja akurat nie narzekam - chodzi mi tylko o to, że jak ktoś ocenia zawód nauczyciela, to niech robi to rzetelnie, a niektóre wypowiedzi w tym wątku do rzetelności mają się nijak.
_________________
Why do we always come here
I guess we'll never know
It's like a kind of torture
To have to watch this show
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 14-07-2012, 21:59   

Wątek przerodził się w propozycję zapełnienia czasu nauczycielom w czasie wakacji. :)

Taki przypomina się rysunek:

Stoi facet na brzegiem przepaści jakby miał się w nią rzucić i myśli
"Nie sprawdziłem się w żadnym zawodzie, czas skończyć z sobą...
No chyba, że zostanę nauczycielem?!"

Bez sensownych zarobków, bez społecznego statusu, bez rynkowej selekcji, którą blokuje karta nauczyciela, zadowalamy się w szkołach miernotą, która uczy nasze dzieci , a promujemy górników ze średnimi pensjami 3 tys. netto, którzy przechodzą na emeryturę po bodaj 20 latach...
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
pik 
Sztygar


Osiedle: Śródmieście
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 69
Wysłany: 15-07-2012, 08:49   

Witam.
solniak napisał/a:
Bez sensownych zarobków, bez społecznego statusu, bez rynkowej selekcji, którą blokuje karta nauczyciela, zadowalamy się w szkołach miernotą, która uczy nasze dzieci , a promujemy górników ze średnimi pensjami 3 tys. netto, którzy przechodzą na emeryturę po bodaj 20 latach...

Przeciętny Polak z przeciętną wypłatą (okolice 2000 zł) z przeciętnym wiekiem emerytalnym (okolice 65 roku) tzw. tyracz i frajer.
Uprzywilejowany Polak z przeciętną wypłatą (od 5000 zl) z przeciętnym wiekiem emerytalnym (około 20 lat pracy) z dodatkami szkodliwymi z 13 i 14 pensją tzw. wiecznie niezadowolony strajkujący, palący opony, w demokracji zatrzymany w XX wieku.
I niemal (podobno 90%) jedna wiara: miłości tak siebie jak bliźniego.
Jako naród potrafimy się tak nakręcić, że drugiemu zamiast ręki węża podamy.
Ostatnio dostałem odpowiedź, "Bóg dając nam wolną wolę pozwolił nam grzeszyć i wystarczy tylko akt pokuty i można dalej robić swoje".
Dlatego popieram wszystkie wpisy mimo, że z nie zawsze się z nimi zgadzam.
Zabierajcie rodziny na spacer, wędrówkę po górach tam niemal zawsze życzliwych ludzi spotykam.
Pozdrawiam.
Ps.
solniak napisał/a:
Wątek przerodził się w propozycję zapełnienia czasu nauczycielom w czasie wakacji.

Może warto zrobić ankietę kto jest za przywilejami a jeśli tak to za jakimi.
 
     
KinRad 
Gwarek


Dołączyła: 15 Lip 2012
Posty: 10
Skąd: nie stąd
Wysłany: 15-07-2012, 10:35   

Dzień dobry,
Zapraszam osoby, zwłaszcza dzieciaki, które nie mają planów na dzisiejsze popołudnie a lubią zwierzęta, pod pomnik Dżoka w Krakowie przy bulwarach wiślanych (dokładnie Bulwarze Czerwieńskiego) od godz. 14:00.


Będzie to akcja adopcyjna psów połączona ze zbiórką darów dla zwierząt uratowanych z umieralni w Kłaju. Może nie wszystkim wiadomo, że trafiały tam również zwierzęta z gminy Wieliczka, a powstanie tego upiornego miejsca "zadzięczamy" w głównej mierze wielickim samorządowcom...

Jeśli ktoś chciałby przyjąć do swojego domu czworonożnego przyjaciela - proszę, niech będzie to zwierzak zaadoptowany! Są duże i małe, psy i suczki, bardziej i mniej rasowe. Wszystkie bardzo, ale to bardzo potrzebują domu. Są przyjazne i wdzięczne za każdy gest zainteresowania, mimo ogromnej krzywdy jaka spotkała je ze strony człowieka.

Natomiast jeżeli ktoś nie ma możliwości zaadoptowania zwierzaka a chce pomóc, może przywieźć karmę, niepotrzebne (ale czyste) koce, ręczniki i kołdry, miski, smycze, obroże...

Niektóre z piesków można zobaczyc w materiale tv
http://www.tvp.pl/krakow/...z-klaja/7841877
oraz portalu Facebook, page "dla psów z Kłaja".

http://www.ktoz.krakow.pl/articles/article/225

Dziękuję.
 
     
Aleksander
Bałwan solny


Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 240
Wysłany: 15-07-2012, 13:28   

W Wieliczce prócz szkoły przy torach chyba nikt niczego nie organizuje, w tym roku nie robili imprezy na koniec roku ?
 
     
pik 
Sztygar


Osiedle: Śródmieście
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 69
Wysłany: 15-07-2012, 17:15   

Witam.
KinRad napisał/a:
Zapraszam osoby, zwłaszcza dzieciaki, które nie mają planów na dzisiejsze popołudnie a lubią zwierzęta, pod pomnik Dżoka w Krakowie przy bulwarach wiślanych (dokładnie Bulwarze Czerwieńskiego) od godz. 14:00.

Byłem, cel piękny.
Pozdrawiam.
 
     
KinRad 
Gwarek


Dołączyła: 15 Lip 2012
Posty: 10
Skąd: nie stąd
Wysłany: 20-07-2012, 10:24   

pik napisał/a:
Witam.
KinRad napisał/a:
Zapraszam osoby, zwłaszcza dzieciaki, które nie mają planów na dzisiejsze popołudnie a lubią zwierzęta, pod pomnik Dżoka w Krakowie przy bulwarach wiślanych (dokładnie Bulwarze Czerwieńskiego) od godz. 14:00.

Byłem, cel piękny.
Pozdrawiam.


Ogromnie się cieszę i dziękuję.
Nowe domy znalazło 9 psów :) Udało się też zebrać 618 kg karmy i ponad 2700 zł w gotówce.
Pozdrawiam serdecznie!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16