Poprzedni temat «» Następny temat
Psia Górka czyli Małopolska Arena Lekkoatletyczna
Autor Wiadomość
burak
Gość
Wysłany: 13-08-2008, 08:51   

Tomek73 napisał/a:
I tak ten burmistrz zrobil wiecej niż Duda przez kilka kadencji.

Jakbyś tak dodał "moim zdaniem". Oceną będą następne wybory.
przemo napisał/a:
Co Ci będzie z boiska na psiej gorce skoro z niego nikt ie bedzie korzystal ?

Będą gwiazdy piłkarskie które jeszcze będziemy musieli utrzymywać.
 
     
solowar
Gość
Wysłany: 13-08-2008, 14:09   

przemo napisał/a:
Zejdz w koncu z tego Dody, moze on i nic nie robil . ale przynajmniej nie wydawal kasy na bzdury.
Co Ci będzie z boiska na psiej gorce skoro z niego nikt ie bedzie korzystal ?

Jak to nikt, kładziesz nawierzchnię na murawę i masz miejsce na imprezy i koncerty, a porządnego stadionu dla trampkarzy i juniorów nie trzeba ?! Nie będzie meczy seniorów itp.
Cytat:
Co masz z jednego placu zabaw , któr i tak jest niezabezpieczony itd ( inny watek )

Place zabaw powstały również w niektórych sołectwach a w reszcie sa planowane. Poprzednio było to nie do pomyślenia.
Cytat:
Co Ci bedzie z kortów które juz sa zapchane ?
No proszę przeciwnik kortów sie znalazł, a jak była mowa o ich przeniesieniu to były bodaj najważniejsze w gminie. A jesli sa zapchane to znaczy że są potrzebne

Cytat:
Droga wlotowa na Kraków
Burmistrz podjął rozmowy z Wojewoda uzgadniają porozumienie i inwestycja ma duże szanse.
Cytat:
Światła - wyrzucanie kasy

Proponuje jedź od Zabawy ul. Niepołomską i zobacz ile tirów i piaskarek skręca a ile jedzie prosto "skrótem" przez Piłsudskiego. To samo jest z wyjazdem na Gdów i Myslenice, gdyby nie światła w Wieliczce to każdy jeździłby przez centrum. Obwodnica nie stanowi dzis przy 5 światłach żadnej alternatywy. Tu jest problem. A światła kwestia podejścia, moim zdaniem uporządkowały ruch w centrum

Cytat:
Brak intensywnych poszukiwan inwestorow do wegrz - Lassota napewno tego nie zrobi.
Tereny na węgrzcach trzeba najpierw skomunikowac i tu sa prowadzone prace i uzgodnienia z Powiatem Niepołomicami i Krakowem. Nowy most w Brzegach i droga umorzliwia dopiero komunikacje, dziś nie sposób tam dojechać ciągnikiem siodłowym więc jakie inwestycje. Natomiast w Kokotowie przed autostrada wydzierżawiono 4 duże działki pod przemysł-usługi 4 firmom i tu powstała mała strefa. Utworzono tez w Studium obszar P-U na kilkunastu ha w Sułkowie lae to musi zatwierdzić nowy plan zagosp.
Cytat:
Zbyt duze zaangazowanie w KSW ?

To, że miasto dogaduje sie z Kopalnią to dobre. Wymienili dzialki z kożyścia dla miasta i punkt informacji turystycznej, są uzgodnienia w wielu przyszłych inwestycjach obu stron. Czy lepiej aby była wojna?
Cytat:
Brak koncepcji dla Stoku pod Branem ( chocby Park - ja jestem rpzeciwnikiem wyciagu )

Burmistrz wielokrotnie podkreślał, że zgodnie z umowa zawartą przez poprzednika ma właściwie związane ręce i bez wysokich kar nie może ja wypowiedzieć. Prawo jest prawem, ma machać szabelką i płacić horrendalną karę.
Cytat:
Brak informacji turystycznej z prawdziwego zdarzenia
Tu rzeczywiście nalezy poprawić sytuację Punkt it wspólny z Kopalnią nie załatwia całej sprawy ale już założenia zPlanu Rewitalizacji idą w dobrym kierunku.
Cytat:
Brak spojen komunikacji i tka można wymienia

A rozmowy z Koleją owocujące modernizacją połączenia z Wieliczką za pieniądze UE, i koncepcja zagospodarowania terenów PKP. MPK nie jest firmą naszej gminy a momo to powstały nowe linie, poprzednik mówił stanowczo nie. Busy to osobna kwestnia sa niezależne a większość zgód na jazdę wydaję wojewoda.

Plusem burmistrza sa najszersze w historii konsultacje studium zagospodarowania, remont szkół boisk i sal w mieście kompleksowo i w w wielu sołectwach.
Do końca kadencji maja byc chodniki przy każdej drodze wojewódzkiej jest przy gdowskiej powstaje na kier. Raciborsko i jest w opracowaniu na kierunku Niepołomice.. Natomiast przy drogach powiatowych gmina chetnie sie dokłada np. Koźmice W., ale powiat musi miec pieniądze na swój wkład.
Powstały granty dla NGO.
 
     
burak
Gość
Wysłany: 13-08-2008, 19:29   

O xxx. Zatkało mnie. Nowego rzecznika ma Gmina?
 
     
Tomek73 
Mina



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1407
Skąd: Niewielka Wioska
Wysłany: 13-08-2008, 21:56   

burak napisał/a:
Tomek73 napisał/a:
I tak ten burmistrz zrobil wiecej niż Duda przez kilka kadencji.

Jakbyś tak dodał "moim zdaniem

A po co mam dodawac to "moim zdaniem" - podpisuję post więc zdanie jest moje - jakoś nie widać tam cytatu. Ty też nie piszesz na każdym poscie "moim zdaniem" wiec się nie czepiaj.
 
 
     
burak
Gość
Wysłany: 14-08-2008, 14:29   

Do Mastera!
Może tak ankietę w sprawie zagospodarowania Psiej Górki?
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 14-08-2008, 15:17   Tylko 4:0

Coś dla odprężenia:
Bardzo podobał mi się wyprzedzający wydarzenia na boisku komentarz dziennikarza, pożal się Boże, sportowego. Opóźnienie przekazywanego obrazu lub towarzyszącego mu dźwięku spowodowane jest różnymi trasami ich transmisji. Można to jednak korygować. Uważam, że w przypadku transmisji sportowych jest to nieodzowne.

Opóźnienie o ok. 7 sek. relacji słuchacz - studio wykorzystuje m.in. Radio Maryja skutecznie blokując "nieprawomyślne" wypowiedzi radiosłuchaczy.
 
     
sierot 
Kierat konny


Wiek: 40
Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 414
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 15-08-2008, 21:05   Re: Tylko 4:0

nacomito napisał/a:
Bardzo podobał mi się wyprzedzający wydarzenia na boisku komentarz dziennikarza, pożal się Boże, sportowego. Opóźnienie przekazywanego obrazu lub towarzyszącego mu dźwięku spowodowane jest różnymi trasami ich transmisji. Można to jednak korygować. Uważam, że w przypadku transmisji sportowych jest to nieodzowne.

W sytuacjach podbramkowych wyłączałem głos, żeby do końca nie być pewnym, czy wpadnie bramka ;)
 
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 15-08-2008, 21:41   Bo srebro i złoto to nic, chodzi o to by młodym być i ...

sierot napisał/a:
W sytuacjach podbramkowych wyłączałem głos, żeby do końca nie być pewnym, czy wpadnie bramka

Często, miast słuchać bełkotu telewizyjnego sprawozdawcy, włączam cichą, dobrą muzykę. Relaksuje i nie pieni moich zmysłów błędami i gołosłowiem dziennikarza. Polecam.
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 16-10-2008, 09:50   

Uchwała Nr XIX/264/2008 Rady Miejskiej w Wieliczce z dnia 24 lipca 2008 r.
w sprawie : kierunków działania Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka, w zakresie rozwoju kultury fizycznej.

http://www.wrotamalopolsk...chwalanr264.pdf
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
lasota 
Żupnik


Wiek: 45
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 78
Wysłany: 10-12-2008, 19:30   

master7 napisał/a:
skąd na to gmina weźmie pieniądze


nasze asy czyli Zarębski i kozioł nie przewidzieli na ten rok funduszy na psią gorkę.

Wychodzi z tego że to byla zasłona prezesa po nie udanych inwestycjach na psiej gorce

Kopalnia po prostu dała dobrze zarobić na górce i o to chodziło a prąd jak przyjdzie robić to członek zarządu klubu pan K.K. zrobi i kasa zostanie u swoich
_________________
pozdrawiam
 
     
bajtlok2
Sztolnia


Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 157
Wysłany: 10-12-2008, 23:29   

Zgodnie z planami finansowymi KSW zamieszczonymi przez p.Niemczyka , wynika,że następne inwestycje na Psiej Górce to rok 2009; tylko czy KSW S.A. wolno to robić?
 
     
romanK 
Magnum Sal


Wiek: 59
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 96
Wysłany: 11-12-2008, 08:14   

bajtlok2 napisał/a:
Zgodnie z planami finansowymi KSW zamieszczonymi przez p.Niemczyka , wynika,że następne inwestycje na Psiej Górce to rok 2009; tylko czy KSW S.A. wolno to robić?


Nie do końca bowiem rada miasta przyjeła uchwałę że przejmuje psią górkę wiec KSW nie mogłoby już tam nic robić.

Po za tym tak jest taki działacz (prezes?) ktory mógłby całą inwestycję przepić niejaki Bogusław K. ten który ostatnio pijany w sadzie zeznawał
_________________
Staram sie rzetelnie przekazywać informacje które posiadam lub które uzyskałem.
przedstawiam swoja opinie i przypuszczenia na różne tematy.
jeśli kogoś uraziłem to przepraszam
 
     
bajtlok2
Sztolnia


Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 157
Wysłany: 11-12-2008, 20:44   

No cudownie.i to wszystko w sporcie...
 
     
gość
Gość
Wysłany: 11-12-2008, 21:00   

bajtlok2 napisał/a:
No cudownie.i to wszystko w sporcie...

Nie do końca.
Z tego co się mówi na mieście Prezes stracił przyjaciela, Kopalnia pracownika, a Górnik działacza.
 
     
bajtlok2
Sztolnia


Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 157
Wysłany: 11-12-2008, 21:16   

Przyjaciel stracił prezesa, kopalnia jednego z pracowników, a klub działacza sekcji piłki kopanej; a i tak krzywdy tam nie będzie, bo dobry logistyk i działacz znajdzie wszędzie zajęcie, nie chce mi się zgadywać, bo po co szkodzić człowiekowi z małą- krótką - wyobraźnią? Może się nauczy czegoś, w przeciwieństwie do innych zaufanych? I może mu to wyjdzie końcu na zdrowie, czego mu życzę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 17