Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
16-11-2010, 11:45
Stomatologia brrrrrrrrrr.....
Autor Wiadomość
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 09-03-2009, 21:47   

No właśnie. Z dentystą trochę jak z weterynarzem ;) Zależy jak komu podpasuje. Temu pasuje ten, tamtemu kto inny.
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
frida
Gość
Wysłany: 10-03-2009, 01:38   

nie oceniam po sobie-tylko nienawidze i mam uczulenie na osoby ,ktore oczerniaja innych ludzi-skoro jestes tak neizadowolony z kliniki i oczerniasz personel to zdobadz sie na odwage i prosze bardzo ujawnij swoje dane i podaj ich do sadu
ja na miejscu Kliniki podalabym Ciebie do sadu o oczernianie-ktory to lekarz nie dostal w zeby i za co?
asystentka jest caly czas obecna przy lekarzu -byles chyba dawno temu w tym miejscu-sprzet nowoczesny -wybielaja jako jedni z niewielu najnowoczesniejsza metoda zeby, wspomniany przeze mnie mikroskop itp

masz dowody na to ,ze przez kogos od nich straciles zeby?
twoj wybor ,ze wybrales Krakow -z ciekaowsci zapytam na jaka ta super klinike
z tego co zauwazylam to tez sa jednorazowe szczoteczki -a odnosnie wielojezycznej recepcji to rozumiem,ze jestes poliglota i za kazdym razem rozmawiasz z Nia w innym jezyku?--albo masz takie szczescie,ze przy kazdej wizycie sa jacys obcokrajowcy i wlasnie slyszysz jak przeprowadzaja rozmowe hehehe
ja ich polecam i bede bronic bo uratowali mi zeba ,leczy sie u nich cala Rodzina i nikt nie zglaszal zastrzezen-a dziewczyny w recepcji sa bardzo mile .
 
     
druch
Gość
Wysłany: 10-03-2009, 01:42   

agga napisał/a:
Cytat:
nie wiem kto wypisuje takie glupoty na temat Dent America
nie wiesz ?? jak czytasz posty nie trudno się domyślić niezadowoleni pacjenci którym spartaczono zęby
Cytat:
,ale pewnie ma w tym jakis interes -l
interesem nazywasz to że chcę przestrzec innych przed - strata pieniędzy
- utratą zdrowia itd
Teraz karta rodzinna rabat na tej karcie można sobie wsadzć w.... w porównaniu z tym co oferują inne kliniki.
Sprzęt- pojęcia nie miałam dopóki nie zamieniłam Dentysty że sprzęt jakim się tam posługują to stare zużyte graty. Ob
sługa na recepcji opryskliwa i niekompetentna.



pozostawie slownictwo bez komentarza -Brawo kolezanko
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 10-03-2009, 06:09   

Widze ze dent america sie wziela za obrone swoich interesow.

Co do sondów to prosze nie rozsmieszaj mnie bo ja nie widze powodow zeby z byle powodu podawac kogos do sondu jezeli chodzi ci o moje dane osobowe to prosze bardzo moge ci je podac skoro tak bardzo jestesc ciekawa. Podaj mnie wiec do sadu skoro tak bronisz tej kilinik , a lekarz domysla sie pewnie za co i kiedy :))))
A najgorsze jest to ze lekarz potrafi sie tak zachowywac przy wlascicielu tej kliniki :)
Ale to inna bajka i rozwodzic sie tu nad tym nie bedziemy,bo wyrwiesz sobie krwawicie w obronie tej instytucji

Co do sprzetu nie bede sie z Toba spieral, jeden bedzie uwazal tak drugi inaczej, ja swoje zdanie opisale, a "jeden mikroskop" nowoczesnosci nie czyni.
Asytentki sa lub nie sa caly czas w tym jest problem, i tez nie ma co rozwijac dyskusji bo szkoda sie tu burzyc.Co do recepcji miedzy mile a kompetetne jest roznica i jak ja dostrzegam.


Co do wielojezycznej recepcji, to plus jest taki ze nie tylko ludzie z krakowa ale i turysci czy czasowi mieszkancy krakowa moga korzystac z uslug tej kliniki.

A teraz final.
Forum jest po to zeby kazdy wyrazil swoja opinie.
Ja swoja wyrazilem i inni tez.
Mam takie zdanie dlatego po 9 latach korzystania z DA zmienile klinike bo wiem jak bylo dawniej i wiem jak jest teraz.
Jak sie nie inwestuje w rozwoj to tak jest. Sama DA bedzie miec nadal zadowolonych klientow , bo jezeli nie masz porownania do czego innego jest zadowolony z tego co masz.
Ja sprobowalem czegos innego i uwazam ze moze byc lepiej, milej, bezpieczniej, z kultura. Broncie sobie tej DA, chodzcie tam , leczcie sobie zeby a ja sobie bede chodzil gdzie indziej i nie bede juz mial obawe ze cos zlego stanie mi sie z zebami :)
_________________
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 10-03-2009, 10:17   

Nie wiem jak jest teraz, ale z 3 lata temu jak byłem po raz ostatni to dentysta sam dymił, że jak otwierali DA w Krakowie to ludzie otwierali oczy, że tak może u dentysty wyglądać. Ale jak się przez 15 lat nic nie inwestuje, to się zostaje z tyłu, dymił, że nawet krzesła zdezelowane.
Na oko laika też widać, że sprzęt jest wysłużony, więc jeżeli się nic nie zmieniło, to prawda.
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 10-03-2009, 10:41   

pablo pod koniec zeszłego roku nie zmieniło się nic :(
_________________
Pozdrawiam
 
     
frida
Gość
Wysłany: 11-03-2009, 01:51   

ja jako pacjentka napisalam swoje obiektywne odczucia-rownie dobrze moge napisac ,ze jestes z konkurencyjnej kliniki i robisz zla opinie innym miejscom
CYTUJAC Twoje slowa -forum jest po to,aby wyrazac swoje opinie
szkoda,ze nie jestes konsekwenty w tym co piszesz a tym samym malo kompetenty

mala lekcja z poprawnego pisania -nie "sondów"tylko SĄDÓW
i tez wyrazilam swoja opinie -napisalam ,ze ja pozwalabym Cie gdybym prowadzila jakis biznes i ktos wypisywalby takie bzdury i nie mialam zamiaru Cie rozsmieszac -dla mnie to nie bylby byle jaki powod -jesli kogos sie oskarza nalezy miec na to dowody i jest to dla mnie jasne
prosze o uwazne i zrozumiale czytanie

tak jak Ty wyraziles swoje zdnaie ja wyrazilam swoje-w zwiazku z tym,ze jestem wdzieczna lekarzowi i tym samym klinice w ktorej on pracuje za uratowanie zeba mam odwage ich pochwalic

dalsza dyskusja z Toba nie ma dla mnie sensu -kazdy niech leczy zeby,gdzie uwaza
szkoda,ze na tym forum napisanie czegos pozytywnego jest odbierane jako obrona instytucji , a nie jako ocena od serca

bez sensu jest zadawanie pytan kogo sie poleca itp skoro odczytywane jest to inaczej
i jeszcze raz prosze o uwazne czytanie postow bo wlasnie mam spore doswiadczenie z innymi miejsami (to jest chyba jasne skoro prawie stracilam zeba , a nie mam lat 5 zeby leczyc mleczaki tylko o prawie 40 wiecej -co oznacza ze niestety duzo dentystow w swoim zyciu odwiedzilam"

zycze zdrowych zebow
 
     
olo9
Gość
Wysłany: 11-03-2009, 08:53   

frida napisał/a:
szkoda,ze na tym forum napisanie czegos pozytywnego jest odbierane jako obrona instytucji , a nie jako ocena od serca


frida napisał/a:

nie wiem kto wypisuje takie glupoty na temat Dent America
i,ale pewnie ma w tym jakis interes


frida napisał/a:

CYTUJAC Twoje slowa -forum jest po to,aby wyrazac swoje opinie




Czyli- parafrazując słynne powiedzenie H.Forda : można wyrazić na temat DA każdą opinię pod warunkiem, że jest pozytywna :D

Wyrażanie opinii negatywnych - Twoim zdaniem:

1. zawsze oznacza, że kryje się za tym jakiś interes (konkurencja)
2. opinia nie jest "od serca"
3. ewentualnie może być od serca i nie kryje się za tym jakiś interes jeśli krytyka będzie dotyczyła innych placówek niż DA

frida napisał/a:

nie wiem kto wypisuje takie glupoty na temat Dent America


Sformułowanie: "głupoty" świadczy o silnym, EMOCJONALNYM stosunku do owych wypowiedzi. A stąd już krok tylko do stwierdzenia, że to Ty właśnie jesteś związana w jakiś sposób z krytykowaną instytucją. A zgodnie z powiedzeniem: "Na złodzieju czapka gore" - chętnie oskarżasz o to innych:

frida napisał/a:

moge napisac ,ze jestes z konkurencyjnej kliniki i robisz zla opinie innym miejscom



A teraz, żeby było konstruktywnie: masz prawo mieć dobre zdanie ale nie możesz odmawiać innym prawa do krytyki, wynikającej z ich własnych doświadczeń. Ośmieszasz się, nazywając opinie krytyczne "głupotami". Jeśli chciałaś reprezentować stanowisko DA w tej dyskusji to wypadło to żałośnie nie przekonująco.
 
     
frida
Gość
Wysłany: 11-03-2009, 12:26   

mozesz wyrazac rozne opinie -bo to jest forum- jestem zwiazana z tym miejscem jako pacjentka

czy jesli ktos pisze dobre rzeczy np o innym dentyscie np Pani Magda o ktorej tez slyszlalam duzo dobrego jest Pania magda?albo o klinice ze Szpunara jest z niej
jak ja napisalam cos dobrego o tej klinice jestem z tej kliniki

zastanow sie nad tym co piszesz

nie znam ortodondow , chirurgow bo nie korzystalam z ich uslug -napisalam swoje odczucia o swoim leczeniu
słowo glupota nie oznacza emocjonlanego podejscia do tematu tylko obiektyna opinie na temat tego co mysle o tym co napisal jeden z forumowiczow

a jesli ktos wypisuje takie rzeczy jak ww forumowicz to jest to dla mnie totalna glupota
mozesz sobie pisac co chcesz byleby bylo to poparte dowodami-łatwo pisac złe rzeczy pod nickami -a jesli moim zdaniem cos jest krzywdzace to wyrazam na ten temat swoje zdanie

jest cala masa dentystów w Wieliczce i kazdy moze chodzic gdzie chce i cale szczescie ,ze jako pacjenci mamy wybor

i prosze poznaj roznice pomiedzy slowem negatywne , a oskarzajace

hmmm.... a ptzytaczanie slow "Na złodzieju czapka gore" daje do myslenia skoro tak emocjonalnie Ty do tego podchodzisz

podoba Ci sie taka wymiana zdan? zupelnie bez sensu
kazde slowa mozna odbijac sobie pileczka , a nie o to chyba chodzi

a odnosnie H,Forda to podsumuje to slowami
"Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje"
 
     
Kesi 
Sztygar


Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 69
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 25-03-2009, 20:15   

Był ktoś z was u Stadlera w AS dent ?
2 osoby mówiły mi że jest bardzo dobry i odbudował im zęby kanałowo z których niewiele zostało i trzymają się dobrze ani nie psują.
Lepiej iść do Sowy czy do niego ?

Ja mam takiego bolącego ząbka bardzo zniszczonego (6), praktycznie resztki ścianek mi zostały i korzenie (wcześniej XXX mnie nic nie bolał i nagle zaczął, ale jak nie boli to się nie idzie do dentysty) i bardzo się boję :( Puki co łykam prochy ale i tak czuje ząb jak coś gryzę :( Na dodatek mi się 8 wyżynają, normalnie się załamie.
Nie wiem gdzie mam iść, już na samą myśl o dentyście dostaje histerii.
Zawsze trafiałam na sadystów, babka w podstawówce wyrwała mi na żywca kilka mleczaków na raz, potem plombowałam 6 drugą prywatnie nic nie bolało, ale ząb się i tak zepsuł od środka i inna dentystka stwierdziła że nie będzie leczyć tylko mi usunie bo reszta krzywych zębów mi się wtedy sama wyprostuje (oj zgrozo jaki człowiek jest naiwny) no i wrąbała mi zastrzyk znieczulający po czym kłóciła się ze mną ,że nie możliwe jest żeby on na mnie nie działał, a mnie nic nie zesztywniało wszystko czułam tak jak bez zastrzyku no i pinda mi wyrwała zęba na żywca myślałam że padnę tam trupem. Jakby ktoś chciał wiedzieć która o to powiem na PW. Od tej pory jak pomyślę sobie o dentyście to mnie trzepie z nerwów.

Ktoś miał takiego ząbka do leczenia bo wyrywanie to nie zniosę już :(

Gdzie są dobrzy i wyrozumiali dentyści ?

Oseczka gdzie Ty w końcu wylądowałaś z ząbkami bo ja zaraz zwariuję, nie z bólu tylko z myśli że muszę iść do dentysty :029:
 
     
bajtlok2
Sztolnia


Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 157
Wysłany: 25-03-2009, 21:31   

No wreszcie młoda Kesi mamy kontakt; z całkiem dobrego serca polecam Ci klinikę Sowy; jeżeli jego zabiegi nie pomogą, to jego endodonci załatwia sprawę; też chciałem rwać, a mam uratowane zęby, i żadnych protezek, swoje=najlepsze. Pozdro!
 
     
Kesi 
Sztygar


Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 69
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 26-03-2009, 08:52   

Z tym, że Sowa robił mojemu bratu jedynkę jak mu się złamała i pomylił zęby (wcześniej miał zaczepioną u innego dentysty na słowo honoru).
Wziął się za tą zdrową, dobrze że brat w porę zauważył, że wierci nie tam gdzie trzeba.

Dalej się trzęsę ze strachu, chyba pójdę po jakieś mocne leki uspakajające zanim zejdę na zawał.
Szkoda, że nie sprzedają gazu rozweselającego.
Mąż mnie chce siłą zaciągnąć do dentysty bo jak ja nie śpię w nocy to on też się budzi.
Dzisiaj nie poszłam do pracy, ale na szczęście mam fajną zminniczkę i pójdzie za mnie. Już się nastawiła na kilka dni jakbym czasem miała potem umierać :(
Oj ciężko znoszę sam widok drzwi od gabinetu, wczoraj poszłam do dent amerika spytać o prześwietlenia to aż mnie cofło jak zobaczyłam ten fotel na korytarzu. Stałam jak walnięta przed drzwiami i nie mogłam kroku zrobić, dobrze że jakaś babka z dzieckiem wychodziła i mi drzwi otwarła :oops:
Prędzej zwariuje z nerwów niż z bólu zęba . :552:
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 26-03-2009, 10:44   

Kesi, Dent America Ci odradzam - dlaczego ? -Poczytaj posty wyżej
Ja myślę że aż tak bardzo bidulko nie umierasz jakby tak było to byś już bidulko u jakiegoś dentysty siedziała :P
Polecam Ci
http://www.vitamedical.pl/ ja jestem zadowolona polecam Dr Ozgę
_________________
Pozdrawiam
 
     
lidka
Gość
Wysłany: 26-03-2009, 12:22   

Kesi napisał/a:
Był ktoś z was u Stadlera w AS dent ? Lepiej iść do Sowy czy do niego ?


AS Dentu nie znam. Moge polecic endodontke od Sowy. Uratowala mi 2 zeby. Polecilam ja kilku znajomym - tez sa zadowoleni.
 
     
Piotrex 
Mina
Obiezyswiat



Osiedle: wies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 96
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1447
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 26-03-2009, 17:32   

W den america a kanalowe leczenie kiedys zaplacilem 380zl w sumie .....no koments.
Teraz chodze prywatnie do dr. Baniakowej super nie droga polecam.

Jesli chodzi o usowanie to podtrzymuje to co napisalem tylko w AD u hirurga i nikogo innego w gre wchodzi jeszcze dr. Siedlik
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 17