Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
29-06-2007, 09:39
Urząd Miasta i Gminy w Wieliczce
Autor Wiadomość
kszpakik
Solanka


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 45
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 21-08-2012, 16:37   

raphalsky napisał/a:
Tego nie wiem, więc się nie wypowiem.
Wniknąłem jedynie w kwestie filologiczne, co oczywiście stanowi OT i chyba nie ma sensu go kontynuować :D


kwestie filologiczne i wnikanie w nie to BICIE PIANY, typowe, duzo gadac, mało robic, i udawac, o ile sie nie jest w istocie, XXX, że sie nie rozumie. osoba na poziomie reaguje bez skupiania sie na rzeczach niestotnych (jak kopiwanie ze słownika jezyka polskiego). myslałam ze burmistrz zda sobie sprawe z tego ze ma szanse stac sie powszechnie lubianym i szanowanym czlowiekiem jesli będzia miał kregosłup i potrafił dbac o dobro ogółu a nie lokalnej sitwy. niestety lekliwość i klękliwośc burmistrza niweczy jego szanse na ponowny wybór ale najgorsze jest to, że niweczy jego szanse na szacunek ze strony mieszkańców.
 
     
Joshua
Bałwan solny


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 228
  Wysłany: 22-08-2012, 13:07   Zastępcy Burmistrza Wieliczki

Patrząc na temat rozwijający się oraz krytykę władzy to jakie macie przemyślenia co do (zastępczej) władzy naszego miasta?? Czy szukanie oszczedności polegało na powołaniu dwóch stanowisk zastępców by potem oni realizowali plan oszczędnościowy?? czy wreszcie sam bumistrz nie powinien wychodzić do ludzi swoich wyborców a nie poprzez zastepców? czasy rzymskie dawno się skończyły by wysyłać pośredników. Druga kwestia budowa boiska na psiej górce? komu i po co? skoro kopalnia się z tego wycofała to po co realizowac inwestycje tego pokroju poprzez środki publiczne, a jednocześnie szukać oszczędności w postaci likwidacji czy konsolidacji szkół. będąc w jednym ze sklepów w naszym centrum miasta usłyszałem rozmowe dwóch Pań, które narzekały, iż solne miasto sp. z o.o. wystawia faktury gminie za organizacje imprez ... ba gmina sponsuje sprzet i materialy dla tej społki za darmo paranoja!!! jak można głownemu udziałowcowi i założycielowi spółki zależnej wystawiać faktury?? czy tak jest w rzeczywistości?? może ktoś na forum mi to wyjaśni??
_________________
Joshua
 
     
anhelli 
Kierat konny



Osiedle: Kshyshcovice
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 373
Skąd: znienacka
Wysłany: 24-08-2012, 12:50   

A ja ostatnio objechałem na rowerze wysypisko w trakcie tzw. pierwszego uderzenia w narząd powonienia i jestem bogaty w nowe doświadczenia :-)

Fakt 1. Śmierdzi, ale smród się przemieszcza. Jak wypuszczą fetor, to wędruję on swoimi (stałymi) korytarzami po Wieliczce, np. pod Lidla, os. Szymanowskiego, a nawet Pałac Konopków.

Fakt 2. Na Baryczy wypuszczają perfumy. Zrobiłem nawet zdjęcie delikatnej mgiełki, która wydostawała się przez 5 min. z węża otaczającego wysypisko (zapach w stylu wód kolońskich z lat 70.tych). Istotnie neutralizuje chwilowo fetor.

Fakt 3. Fetor jest wyraźnie słabszy w okolicach Ochoty w stosunku do poprzednich lat. Są miejsca gdzie nie śmierdzi wcale i są takie gdzie się utrzymuje dłuższą chwilę (Sadowa).

Fakt 4. Piękna ta nasza Wieliczka. Ach... :D
_________________
Dr Bernard Hazelhof twierdzi, że dobrze mieć cele...
 
 
     
jolakozaczka 
Kierat konny
usia



Pomogła: 1 raz
Wiek: 53
Dołączyła: 10 Gru 2009
Posty: 340
Skąd: tomaszkowice
Wysłany: 24-08-2012, 13:23   

anhelli napisał/a:
A ja ostatnio objechałem na rowerze wysypisko w trakcie tzw. pierwszego uderzenia w narząd powonienia i jestem bogaty w nowe doświadczenia :-)

Fakt 1. Śmierdzi, ale smród się przemieszcza. Jak wypuszczą fetor, to wędruję on swoimi (stałymi) korytarzami po Wieliczce, np. pod Lidla, os. Szymanowskiego, a nawet Pałac Konopków.

Fakt 2. Na Baryczy wypuszczają perfumy. Zrobiłem nawet zdjęcie delikatnej mgiełki, która wydostawała się przez 5 min. z węża otaczającego wysypisko (zapach w stylu wód kolońskich z lat 70.tych). Istotnie neutralizuje chwilowo fetor.

Fakt 3. Fetor jest wyraźnie słabszy w okolicach Ochoty w stosunku do poprzednich lat. Są miejsca gdzie nie śmierdzi wcale i są takie gdzie się utrzymuje dłuższą chwilę (Sadowa).

Fakt 4. Piękna ta nasza Wieliczka. Ach... :D


Odważny jesteś ;) Szacun za jazdę w terenie trudnym i to bez maski przeciwgazowej ;)
_________________
nad wizerunkiem wrednej jędzy usilnie pracuję
 
     
Tomek73 
Mina



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1407
Skąd: Niewielka Wioska
Wysłany: 24-08-2012, 16:27   

anhelli napisał/a:
Fakt 1. Śmierdzi, ale smród się przemieszcza. (...) a nawet Pałac Konopków

Pod Palacem to raczej zalatuje od żulików rezydujących na Placu Skulimowskiego i ochraniających siedzibę SM. Musiałeś trafić na jakiegoś super nieświeżego.
 
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-11-2012, 08:45   

Zdjęcia z wczorajszych uroczystości:
http://www.facebook.com/m...65606394&type=1
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 12-11-2012, 12:23   

Ale obciach z tym mundurem. Czy ktoś temu człowiekowi może powiedzieć wprost, że on nie ma prawa go nosić ?
_________________
 
     
paweltxt 
Komora


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 182
Wysłany: 12-11-2012, 17:54   

Mamy burmistrza górnika pełną gębą :512:
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 13-11-2012, 00:24   

Cytat:
... burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł rozpoczła przemówienie przy pomniku ...
źródło: http://www.wieliczka.eu/p......”.html
 
     
Pretekst 
Bałwan solny


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 222
Wysłany: 13-11-2012, 15:01   

przemo napisał/a:
Ale obciach z tym mundurem. Czy ktoś temu człowiekowi może powiedzieć wprost, że on nie ma prawa go nosić ?


Na czym polega ten obciach? A przy okazji wytłumacz dlaczego nie ma prawa go nosić? Ciekawi mnie to.
Ostatnio zmieniony przez Pretekst 13-11-2012, 15:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 13-11-2012, 15:04   

Cytat:
rozpoczła przemówienie

Już poprawiono, a to błąd przez to, że Aertura Kozioła jest patronką Wieliczki :)
_________________
 
     
Pretekst 
Bałwan solny


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 222
Wysłany: 13-11-2012, 15:06   

przemo napisał/a:
Na tym, że równie dobrze w stroju papieża mógłby występować komendant straży miejskiej.


Kiepska analogia. Jak znajdziesz jakiś argument to napisz.
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 13-11-2012, 15:21   

może skończył akademię górniczo-hutniczą ;)

już doczytałem że nie.. ale był 4lata wiceprezesem klubu Górnik.. może to..

ale właśnie sobie wyobraziłem Majchrowskiego na każdej oficjalnej imprezie w stroju lajkonika :D
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
Jacek8 
Siuda Baba


Osiedle: Lekarka
Wiek: 49
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 59
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 13-11-2012, 18:45   

Z tym mundurem to lekka przesada, ale komentarze w stosunku do burmistrza w rodzaju żeńskim są niesmaczne.
_________________
Jacek
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 13-11-2012, 19:24   

A smaczne jest to co wyprawia burmistrz ?
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 18