Poprzedni temat «» Następny temat
wieliczka.eu - Portal informacyjny miasta Wieliczka.
Autor Wiadomość
Kozmicki 
Zawalisko



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 834
Wysłany: 02-11-2007, 22:21   

Tardas napisał/a:
No i być może konkurencja nam wyrośnie: http://www.forum.wieliczka.rix.pl/ ;)


W Wieliczce jest miejsce na oficjalną stronę miasta/gminy i niepubliczny portal. Także Tardasie - nie obawiałbym się na Twoim miejscu. Wieliczka24.info wypełnia pewną lukę której strona gminno-miejska nigdy wypełni. A obszary wspólnych zainteresowań mogą być miejscem współpracy. Z drugiej strony odrobina konknurencji na pewno wyjdzie "na zdrowie" tak obu Redakcjom jak i Czytelnikom.
 
     
lala
Skrzat


Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 39
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 03-11-2007, 11:18   

Porównywanie dwóch różnych portali i sugerowanie, że są (będą) dla siebie konkurencją - jest zupełnie nietrafione. To oczywiste, że dzisiaj każde miasto w Polsce - mniejsze, większe posługuje się oficjalnym portalem, jako narzędziem komunikacji z mieszkańcami. Portal ma być wizytówką miasta i czytelnym informatorem jednocześnie i sorry, ale żadna nieoficjalna strona nie jest w stanie z nim konkurować, bo są to zupełnie inne funkcje, zadania do wypełnienia i inna formuła całości. Na stronie miejskiej kreowany jest wizerunek miasta; pojawiają się oficjalne komunikaty, informacje, z których zresztą Wieliczka 24info często skwapliwie korzysta. Z kolei na nieoficjalnej, która ma bardziej nazwijmy to rozrywkowy charakter pojawiają się takie smaczki jak wielifon (zdaje się) i fajnie. Też uważam, że nowa strona miasta jest świetna, ale trzeba dopracować szczegóły, co wymaga czasu - pewne informacje „przewietrzyć", gdzie indziej uzupełnić itepe itede.
 
     
Tardas 



Osiedle: Szymanowskiego
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 722
Skąd: Magnum Sal
Wysłany: 03-11-2007, 12:07   

lala napisał/a:
Z kolei na nieoficjalnej, która ma bardziej nazwijmy to rozrywkowy charakter

Mam nadzieję, że chociaż w pewnej mierze Wieliczka24.info zachowa także charakter kontrolny w stosunku do funkcjonowania społeczności lokalnej :)
_________________
http://www.wieliczka24.info - niezależna strona miasta
 
 
     
brzeziniak
Poprzecznia


Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 132
Wysłany: 03-11-2007, 21:08   

Czasem wydaje mi się,że lala żyje w innym mieście niż ja.
Gazety wielickie czytam aby porównać co jest zgodne z prawdą. Pomija się w nich wszystkie tematy, które rzucałyby złe światło na naszą władzę. I do forum gminy też już nie zaglądam. Z propagandy sukcesu i krótkich spodni już dawno wyrosłem.
 
     
lala
Skrzat


Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 39
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 04-11-2007, 16:41   

Uprawianie propagandy sukcesu najlepiej wychodzi Niepołomicom – miałeś kiedyś w ręku Gazetę Niepołomicką ? zaglądałeś na forum sąsiada? więc o co ci chodzi?
Nikt Cię nie zmusza abyś zaglądał na forum gminy, ja też nie mam takiej potrzeby i co z tego? Świetny dowcip z tym światłem może i nas oświecisz - wytropiłeś jakieś przekręty i chcesz się nimi podzielić?
 
     
brzeziniak
Poprzecznia


Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 132
Wysłany: 04-11-2007, 19:06   

Przeczytałem wszystkie posty lali i zastanawiam się co ona tutaj robi.
Jedno jest pewne Jacek Kurski mógłby u niej pobierać nauki. Ponieważ śmierdzi mi kretem od teraz traktuję ją jak powietrze.
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 04-11-2007, 21:27   

brzeziniak: spoko, lala mnie sie wydaje nie trafil(a) tutaj z porownaniem PORTALI, bo wieliczka24 w zalozeniu mialo byc forum, a juz uroslo do rangi portalu..

portali nie ma co porownywac bo nie taki byl cel wieliczka24.. ten cel to raczej swoboda wypowiedzi dla kazdego, a nie na kazdym kroku cenzura..

podejrzeam ze gdyby przemo pisal na oficjalnym forum to mialby polowe postow mniej hehe (oczywiscie z calym szacunkiem dla niego - znaczy sie przema ;) )
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 06-11-2007, 11:10   

wojtek123 napisał/a:
Efekt, jak widać imponujący, ale to nie koniec niespodzianek…


Bez kryptoreklamy proszę :)
A co do efektu wizualnego, rozkładu poszczególnych bloków, konstrukcji wizualnej witryny, mam nieco odmienne zdanie.
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 09-11-2007, 11:20   

A tak w ogóle to dlaczego nie da się korzystać z tego forum :?:
Nie dość że się trzykrotnie zapisywałem to za ostatnim razem nie mam do tej pory aktywowanego konta.
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
brzeziniak
Poprzecznia


Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 132
Wysłany: 09-11-2007, 14:07   

master7 napisał/a:
A tak w ogóle to dlaczego nie da się korzystać z tego forum :?:
Nie dość że się trzykrotnie zapisywałem to za ostatnim razem nie mam do tej pory aktywowanego konta.

A czy przypadkiem nie byłeś zbyt krytyczny? Tam tacy niemile widziani. :mikolaj:
 
     
Tardas 



Osiedle: Szymanowskiego
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 722
Skąd: Magnum Sal
Wysłany: 09-11-2007, 14:15   

master7 napisał/a:
A tak w ogóle to dlaczego nie da się korzystać z tego forum

Dajmy adminowi trochę czasu. Na pewno musi jeszcze przerabiać stronę główną portalu i nie ma czasu, żeby aktywować userów na forum gminnym :)
_________________
http://www.wieliczka24.info - niezależna strona miasta
 
 
     
piotr
Kopacz


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 8
Wysłany: 10-11-2007, 19:12   

Tardas napisał/a:
Dajmy adminowi trochę czasu. Na pewno musi jeszcze przerabiać stronę główną portalu i nie ma czasu, żeby aktywować userów na forum gminnym :)


Dzięki Tardas :)
Rzeczywiście przenosiliśmy stare forum do nowego. Wydaje się że wszystko zostało przeniesione, łącznie z kontami użytkowników, więc nie trzeba się będzie rejestrować ponownie.

Pozdrawiam!
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 11-11-2007, 22:17   

piotr napisał/a:
Wydaje się że wszystko zostało przeniesione, łącznie z kontami użytkowników, więc nie trzeba się będzie rejestrować ponownie.


No i git, wsio działa.
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
brzeziniak
Poprzecznia


Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 132
Wysłany: 04-12-2007, 12:17   

Dalej aktualne zamówienie: część graficzna do planu zagospodarowania przestrzennego z 2005 roku (podobno tylko kilka godzin roboty).
Na stronie Niepołomic i Dobczyc takie opracowania graficzne znalazłem.
 
     
bujanka
Gwarek


Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 13
Wysłany: 25-01-2008, 08:25   

Mam pytanie dotyczące księgi gości na naszej nowej stronie UMiG. Czy ktoś z Was próbował dodawać wpisy do owej księgi ? Otóż ja na przełomie roku pozwoliłam sobie dodać niezbyt pochlebny wpis, krytykujący rozwiązania komunikacjyjne a raczej ich brak i nic, wpis nie został dodany. Czyżby wróciły czasy WIELKIEGO CENZORA ? Jestem bardzo rozczarowana i zaniepokojona - czy ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją, tych wpisów jest tam faktycznie niewiele.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16