Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Tardas
24-07-2007, 08:28
Wybory do Rad Osiedli i Rad Sołeckich w Gminie Wieliczka
Autor Wiadomość
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 15-05-2011, 21:17   

a wielu poszło- popatrzyło - O to nasz Pan weterynarz.. i dawaj krzyżyk..

idź w piz..u z takimi wyborami..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 15-05-2011, 21:18   

Cytat:
a wielu poszło- popatrzyło - O to nasz Pan weterynarz.. i dawaj krzyżyk..

idź w piz..u z takimi wyborami..

Nie chodzisz , nie marudź, u mnie też wygrali Ci co wygrali. Nie komentuje
_________________
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 15-05-2011, 21:20   

nie marudzę tylko fakt stwierdzam..

mnie to obojętne, tylko ciężko mi czasem zrozumieć motywację ludzi co na kogoś tam głosowali..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 15-05-2011, 21:20   

Cytat:
A wiecznych malkontentów mam po dziurki w nosie.

Niestety ciągle aktywana jest jeszcze jedna opcja kandydatów - karierowicze bez pomysłów i często wygrywają :)
_________________
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 15-05-2011, 21:23   

tigra03 napisał/a:
Ale jesteś m a t e r i a l i s t a , nic za darmo .....fe..... a gdzie "dobre serce" i satysfakcja z tego, że zrobiłeś coś dobrego dla drugiego.... ?


Robienie ulotek i kampanii to chyba robienie czegoś dla siebie ;) Te ulotki, czas i pinezki bym wolał przeznaczyć na jakieś lepsze cele.
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
kiotari 
Mina



Osiedle: Waldorf&Statler
Pomógł: 2 razy
Wiek: 110
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1911
Skąd: Muppet Show
Wysłany: 15-05-2011, 21:24   

Tylko w tych wyborach - to żadna kariera, praca za darmo (często z koniecznością dopłacania) - a niewdzięczność "wyborców" OGROMNA. Czysta praca społeczna dla zapaleńców. Oczywiście nie mówię o przypadku łączenia z funkcjami płatnymi (np. radnych gminnych), bo to inna bajka. Wtedy to raczej koniunkturalizm.
_________________
Why do we always come here
I guess we'll never know
It's like a kind of torture
To have to watch this show
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 15-05-2011, 21:35   

toshinori,
Cytat:
Niestety obserwuję że na ulicach Kosiby , Piłsudskiego - często przemykają samochody z niedozwoloną prędkością. Na samej ulicy Piłsudskiego praktycznie codziennie słychać piski opon, na przeciwko liceum , na całej długości Piłsudskiego. Czasem ciężko jest przejść na drugą stronę.

Dodam, że przejście dla pieszych przy gimnazjum jest głównym traktem dojścia dzieci do szkół. Bardzo mnie boli, że kierowcy nagminnie na tamtym skrzyżowaniu łamią prawo i przejeżdżają na czerwonym świetle. We wrześniu zostały poczynione prace zabezpieczające dojście dzieci do szkół między innymi został wymieniony znak na większy. Myślałam, że przejście jest za słabo oznaczone i dlatego kierowcy nie ściągają w tamtym miejscu nogi z gazu. Przechodzę tamtym skrzyżowaniem codziennie i zauważam perfidną ignorancje kierowców z przepisów ruchu drogowego. Kierowcy zamiast ( kiedy pojawi się pomarańczowe) ściągać nogę z gazu dodają gazu. Bardzo dużo dzieci ze szkoły podstawowej jest codziennie narażone na utratę swojego zdrowia i życia. Strach pomyśleć kiedy ktoś w końcu tam straci życie.
_________________
Pozdrawiam
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 15-05-2011, 22:00   

kiotari napisał/a:
Czysta praca społeczna dla zapaleńców
Ja tez odwalam mase pracy spolecznie ale patrze troche inaczej. Owszem robi sie to dla spolecznosci ale w tym rowniez dla siebie. Jesli ja tego nie zrobie to zrobi to ktos inny. Moze gorzej, moze inaczej nizbym chcial. A tak mam mozliwosc nadania jakiegos kierunku.
 
     
kiotari 
Mina



Osiedle: Waldorf&Statler
Pomógł: 2 razy
Wiek: 110
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1911
Skąd: Muppet Show
Wysłany: 15-05-2011, 22:09   

ArturSosin napisał/a:
Ja tez odwalam mase pracy spolecznie ale patrze troche inaczej. Owszem robi sie to dla spolecznosci ale w tym rowniez dla siebie. Jesli ja tego nie zrobie to zrobi to ktos inny. Moze gorzej, moze inaczej nizbym chcial. A tak mam mozliwosc nadania jakiegos kierunku.

Czasami jest też tak - że jeśli ja tego nie zrobię to nie zrobi nikt. ALe generalnie masz rację. Z tym, że często profity nie pokrywają strat wynikjących z narzekania niezadowolnych - a najbardziej "cieszy" jak ktoś dowodzi jaki na tym zrobiłeś interes.
_________________
Why do we always come here
I guess we'll never know
It's like a kind of torture
To have to watch this show
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 15-05-2011, 22:34   

Cytat:
i pewnie koszty z tym związane wrzucił w koszty działalności swojej firmy. Czyli de facto nie zapłacił nic.

Takie małe sprostowanie, bo to często powtarzana nieprawda, to że ktoś wrzuca sobie coś w koszty, nie oznacza, że go to nic nie kosztuje.

Cytat:
Bardzo mnie boli, że kierowcy nagminnie na tamtym skrzyżowaniu łamią prawo i przejeżdżają na czerwonym świetle.

I tak dobrze, że macie światła. Przy Jagiellońskiej to co dzieci opowiadają czasem to dramat. Chociaż może dobrze, że nie ma świateł, bo te mogą usypiać czujność dzieciaków :/
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 15-05-2011, 22:35   

kiotari napisał/a:
jeśli ja tego nie zrobię to nie zrobi nikt

:) Dokladnie tak sie zaczelo.
kiotari napisał/a:
narzekania niezadowolnych

Staram sie byc ponad to. Psy szczekaja, karawana jedzie dalej.
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 15-05-2011, 22:48   

Cytat:
Czasami jest też tak - że jeśli ja tego nie zrobię to nie zrobi nikt. ALe generalnie masz rację. Z tym, że często profity nie pokrywają strat wynikjących z narzekania niezadowolnych - a najbardziej "cieszy" jak ktoś dowodzi jaki na tym zrobiłeś interes.

Dlatego znam wiele przykładów, gdzie ludziom z dobrymi chęciami szybko przechodziła chęć do społecznictwa
 
     
kiotari 
Mina



Osiedle: Waldorf&Statler
Pomógł: 2 razy
Wiek: 110
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1911
Skąd: Muppet Show
Wysłany: 15-05-2011, 23:01   

pablo napisał/a:
Dlatego znam wiele przykładów, gdzie ludziom z dobrymi chęciami szybko przechodziła chęć do społecznictwa

Zgadza się, a w społecznościach gdzie tak było panuje marazm i "tumiwisizm".
_________________
Why do we always come here
I guess we'll never know
It's like a kind of torture
To have to watch this show
 
     
Bronek 
Zawalisko



Osiedle: Boża Wola
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 717
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 16-05-2011, 07:56   

przemo napisał/a:
Gratulujemy Lekarce nowego przewodniczącego osiedla Lecha Pankiewicza 126 głosów
Na Zadorach zremisowali Paweł Bajorek i Pituła vel Cyganik Marta Stanisława po 55 głosów

Frekwencja Zadory około 1000 osób, Lekarka około 2000 głosów



Z tego co wiem, to przewodniczący Rady Osiedla wybierany jest dopiero z wybranych do tej rady w głosowaniu wewnętrznym między nimi. Ale jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić.

W Śródmieściu frekwencja bardzo słaba, nie mniej jednak dziękuję za każdy oddany na mnie głos. :)
 
     
mysza_tj 
Kopacz


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Wrz 2007
Posty: 4
Skąd: Zadory
Wysłany: 16-05-2011, 08:12   

przemo napisał/a:
Gratulujemy Lekarce nowego przewodniczącego osiedla Lecha Pankiewicza 126 głosów
Na Zadorach zremisowali Paweł Bajorek i Pituła vel Cyganik Marta Stanisława po 55 głosów

Frekwencja Zadory około 1000 osób, Lekarka około 2000 głosów


Bronek napisał/a:
Z tego co wiem, to przewodniczący Rady Osiedla wybierany jest dopiero z wybranych do tej rady w głosowaniu wewnętrznym między nimi. Ale jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić.

W Śródmieściu frekwencja bardzo słaba, nie mniej jednak dziękuję za każdy oddany na mnie głos. :)


Masz racje przewodniczący Rady Osiedla i Zarząd Osiedla wybierany będzie dopiero na spotkaniu nowo wybranej Rady Osiedla.

A co do frekwencji na Zadorach oddano ok 130 ważnych głosów na ponad 1000 uprawnionych na lekarce proporcje były podobne ponad 200 głosów na ponad 2000 uprawnionych.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 18