Poprzedni temat «» Następny temat
Biuro Podróży w Wieliczce
Autor Wiadomość
wielwiel
Kopacz


Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 3
  Wysłany: 06-12-2009, 14:42   Biuro Podróży w Wieliczce

Znacie jakieś dobre Biuro Podróży w Wieliczce? Nie chce mi się szukać po Krakowie skoro mogę na miejscu kupić to samo,tylko macie któreś sprawdzone gdzie potrafią doradzić i wybrać coś fajnego? Będę wdzięczna za pomoc. :)
 
     
John
Kopacz


Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 3
Wysłany: 06-12-2009, 21:43   Biuro na rynku

Ja swoje wakacje wykupiłem w biurze podróży na rynku w Wieliczce (nie pamiętam nazwy),ale jest nad apteką rumianek.Doradzili mi super hotel za bardzo niską cenę,płaciłem koło 1300zł za all w Tunezji.Tak wogóle to bardzo polecam Samira Club,jeśli ktoś się wybiera do Tunezji.Najlepsze wakacje w życiu!!!!!!!!!!!
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 07-12-2009, 15:17   

a nie lepiej poszukac w internecie? biuro podrozy robi dokladnie to samo a czesto w okrojonej ofercie. tak samo wybiera sie po opisie i zdjeciach. a chyba nikt nie bedzie polegal na opinii panienki zza biurka, ze 'jest super'? lepiej poczytac opinie tych co juz skorzystali z biura, hotelu itp. w kazdym razie odkad kiedys pojechalem na wakacje z 'polecenia' wlascicela biura to tylko tak robie i nigdy sie nie zawiodlem
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-12-2009, 17:52   

ja tam wolę załatwić stacionarnie.. w razie problemów co zrobisz? ostatnio ze 3 internetowe biura poszły do piachu.. tak to przynajmniej masz fizyczny kontakt z przedstawicielem..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 07-12-2009, 20:11   

zludzenie. nie widze roznicy, jesli biuro zbankrutuje. ten przedstawiciel bedzie wspolczul? i tak wszystkie biura musza byc zrzeszone w izbie. a, tak jak wspomnialem, niewiele organizuje samodzielnie wyjazdy lub w bardzo ograniczonym zakresie a w wiekszosci posrednicza w sprzedazy. ostatnio 2 razy bylem z Itaki. nie bylo sie do czego przyczepic
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-12-2009, 21:40   

częściowo masz rację.. tyle że przez internet sobie rezerwujesz, potem przychodzi Ci mail gdzie masz wpłacić pieniądze a jak się coś stanie to szukaj wiatru w polu..

kiedyś miałem przygodę z biurem bodajże selectours, samolot się zepsuł i nie wyleciał, ale że byli przedstawiciele tego biura na lotnisku to po oczywiście kilkugodzinnych bojach dostaliśmy na piśmie zapewnienie o 100% zwrocie kosztów imprezy.. kasa przyszła do pośrednika i on przelał na nasze konto oczywiście po kilkukrotnym moim kontakcie osobistym w biurze pośrednika..

w internecie to mógłbym sobie wsadzić palec..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 07-12-2009, 21:57   

rozumiem twoje obawy i oczywiscie moze tak sie wydarzyc jesli korzystamy z uslug firmy 'udus'. jesli sa to zarejestrowane firmy to podlegaja takim samym prawom jak wszystkie inne. placisz, masz dokument, dochodzisz swoich roszczen. przede wszystkim trzeba podchodzic do tego z rozsadkiem, jak do kazdej transakcji. a jak biuro od lat istnieje i dziala to prawdopodobienstwo wtopy maleje. niestety, jak to u nas, czesto pierwszorzednym kryterium jest cena. reszte sobie dopowiesz :)
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-12-2009, 22:18   

może to co ja piszę wynika z faktu że mam jeszcze ograniczone zaufanie do biur internetowych.. choć nie powiem raz próbowałem przez niemieckie biuro znaleźć wyjazd i to się wtedy naprawdę opłacało bo wychodziło 2tys taniej na osobie niż przez biuro z Polski..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 07-12-2009, 22:37   

tak to zwykle wyglada. przedostatnim razem jak bylem w Turcji rozmawialismy z wieloma obcokrajowcami. okazalo sie, ze tak drogo jak u nas jest tylko na Slowacji. ale Slowacy kupili swoje wycieczki na Wegrzech. Francuzi, z ktorymi zaprzyjaznilismy sie, kupili wyjazd taniej na 5 osob i 1 dzien dluzej niz my na 4 osoby
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-12-2009, 22:44   

no w cenie naszego wyjazdu do egiptu taki anglik ma wyjazd na kubę za równowartość, no i oczywiście nieporównywalny standard obsługi.. ale po doświadczeniach z polakami za granicą to czasem dochodzę do wniosku że my wszędzie mamy wyższe taryfy bo się większość tam jak bydło zachowuje..

mnie się prawie udało załapać na Wenezuelę jednak zabrakło 1 miejsca w samolocie na powrót.. okazje są tylko trzeba wiedzieć gdzie pokombinować.. jest takie biuro w szczecinie które specjalizuje się w sprzedaży wycieczek z niemiec - bez porównania ceny, kierunki i oczywiście niemiec na wakacjach jest traktowany wszędzie jak święty..

i jeszcze rok temu udzielał się tu chłopak który za śmieszne pieniądze robił wycieczki do Chin albo Nepalu.. super sprawa..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
wielwiel
Kopacz


Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 3
Wysłany: 07-12-2009, 23:09   Do sedna :)

Widzę,że temat zrobił się bardzo szeroki,a ja chciałam tylko poznać opinie o biurach podróży w Wieliczce. :) Ale John podsunął fajny wątek. Jak macie jakieś sprawdzone miejsca na wakacyjne wyjazdy to piszcie,wiem,że jest dużo stron z opiniami o hotelach,ale może Wy też byliście w miejscach godnych polecenia. A co do wątku wyżej, to może faktycznie za granicą można kupić taniej,ale chyba więcej zachodu z tym no i rezydenci obcojęzyczni.Ja z Wezyrem dużo jeździłam i raczej nie było na co narzekać.
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-12-2009, 23:18   

ja raczej rzadko jeżdżę z tym samym biurem podróży.. dla mnie obojętne jakie biuro byle było w miarę znane na rynku..

z ciekawszych i sprawdzonych miejsc akurat ja mogę polecić Korsykę (tylko własnym samochodem) i Fuerteventura.. natomiast bardzo się zawiodłem na Cyprze - wyjazdy drogie a sam Cypr jest chyba przereklamowany.. jak na nurkowanie to tradycyjnie do Egiptu (najlepiej Marsa Alam póki jeszcze Polacy rafy nie rozkradli - po prostu bajka, mogę zdjęcia Ci udostępnić bo tego się opisać słowami nie da..)
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
wielwiel
Kopacz


Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 3
Wysłany: 08-12-2009, 21:46   

Ja ze swojej strony mogę polecić Turcję-rejon Marmaris. Piękne krajobrazy i bardzo dużo zieleni,a i można nieźle się zabawić.Poza tym Chorwacja też bardzo mnie ujęła,blisko,cudne morze,warto sobie zarezerwować jakieś lokum w biurze i jechać własnym autem bo niedaleko.Teraz celuję w Grecję,albo Tunezja,może Samira Club ;)
 
     
John
Kopacz


Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 3
Wysłany: 13-12-2009, 17:41   

Ja też wolę kupić stacjonarnie, przynajmniej wiem na 100% gdzie są moje pieniądze.Owszem poszukać można w necie na własną rękę,ale rezerwuje w biurze,poza tym jak ktoś się zna na swojej robocie to może Ci coś fajnego podpowiedzieć. Ceny wszyscy mają te same,oferty zazwyczaj też więc po co daleko szukać.
Co do ciekawych miejsc godnych polecenia to jeszcze Madera.Nieziemskie, przepiękne miejsce z cudowną atmosferą. Jedyny minus to kamieniste plaże.I Norwegia! Ja bylem na wycieczce typu objazd. Mecząca,ale warte w 100%.Przepiękna droga troli i fiordy,poza tym wodospady co kawałek.Raj na ziemi,tylko ludzi coś mało i wcale nie tak zimno,ja byłem w czerwcu i było ok 25 stopni. Nasza Wielka Siklawa to marnie wypada w porównaniu z norweskimi...;)
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 13-12-2009, 18:00   

a możesz coś napisać więcej o tej Norwegii.. też bym się tam chętnie wybrał tyle że samochodem.. Ty byłeś na zorganizowanej wycieczce czy na własną rękę?
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16