Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
30-08-2012, 13:15
Policja w Wieliczce cz. I

Policja w Wieliczce działa:
Świetnie
11%
 11%  [ 2 ]
Dobrze
52%
 52%  [ 9 ]
Raczej źle
11%
 11%  [ 2 ]
Beznadziejnie
23%
 23%  [ 4 ]
Trudno powiedzieć
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
B.Czyżowska
Bałwan solny


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 258
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 14-06-2007, 12:56   trudne zagadnienie.

Witam
W ostatnim czasie jest coraz więcej tematów związanych z zagrożeniami dla młodzieży. Jednym z nich jest satanizm. Jak to zagadnienie wygląda w naszym mieście i gminie?
 
     
Cop
Sztolnia



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 153
Wysłany: 14-06-2007, 12:59   

Nie spotkaliśmy sie z takim problemem na terenie naszego powiatu
 
     
B.Czyżowska
Bałwan solny


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 258
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 14-06-2007, 14:11   klub sportowy

Witam
Policja musi być wysportowana to fakt. Co sądzi wielicka policja o tradycyjnych klubach sportowych działacych przy jednostkach policji. Czy w Wieliczce działa taki klub?
 
     
B.Czyżowska
Bałwan solny


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 258
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 14-06-2007, 14:23   programy specjalistyczne.

Witam
Wiem, że ministerstwo sprawiedliwości planuje wdrożyć supernowoczesny program do kojarzenia informacji ze śledztw prokuratorskich. Moje zapytanie to kto opracowywuje takie programy. Czy to są placówki podporządkowane ministerstwu sprawiedliwości czy ''normalne'' firmy programistyczne.
 
     
Cop
Sztolnia



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 153
Wysłany: 14-06-2007, 14:30   

Klub piłkarski przy komnedzie nie działa , natomniast jak trzeba wystawiamy piłkarską reprezentacje .
Co do programu , nie wiem kto go opracowuje i powiem szczerze nie bardzo mnie to interesuje , prosze poszperać w necie .
A pytania są ..........zresztą bez komentarza .
Pozdrawiam
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 14-06-2007, 14:31   

Proszę o to zapytać Pana Ministra Ziobro i podległe mu Ministerstwo Sprawiedliwości...

http://www.ms.gov.pl/
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
Nord 
Kierat konny


Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 377
Wysłany: 14-06-2007, 22:43   

Nie śledzę całego watku, więc przepraszam jeśli powtarzam.
Jaka jest opinia Panów Policjantów o potrzebie istnienia Strazy Miejskiej jako formacji wogóle ? i co sądzo Panowie na temat działalności wielickich strazników ?
proszę o szczerą odpowiedź z merytorycznymi sugestiami
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 15-06-2007, 08:06   

Sorry...ale z zasady nie wypowiadam się na temat pracy kolegów z Straży Miejskiej...oczywiście nie ma potrzeby tego uzasadniać...
Ale pamiętajmy jak szerokie spektrum zadań ma ta formacja na mocy ustawy do wykonania...


Cytat:
Art. 11. Do zadań straży należy w szczególności:
1) ochrona spokoju i porządku w miejscach publicznych,
2) czuwanie nad porządkiem i kontrola ruchu drogowego - w zakresie określonym w przepisach o ruchu drogowym,
3) współdziałanie z właściwymi podmiotami w zakresie ratowania życia i zdrowia obywateli, pomocy w usuwaniu awarii technicznych i skutków klęsk żywiołowych oraz innych miejscowych zagrożeń,
4) zabezpieczenie miejsca przestępstwa, katastrofy lub innego podobnego zdarzenia albo miejsc zagrożonych takim zdarzeniem przed dostępem osób postronnych lub zniszczeniem śladów i dowodów, do momentu przybycia właściwych służb, a także ustalenie, w miarę możliwości, świadków zdarzenia,
5) ochrona obiektów komunalnych i urządzeń użyteczności publicznej,
6) współdziałanie z organizatorami i innymi służbami w ochronie porządku podczas zgromadzeń i imprez publicznych,
7) doprowadzanie osób nietrzeźwych do izby wytrzeźwień lub miejsca ich zamieszkania, jeżeli osoby te zachowaniem swoim dają powód do zgorszenia w miejscu publicznym, znajdują się w okolicznościach zagrażających ich życiu lub zdrowiu albo zagrażają życiu i zdrowiu innych osób,
8) informowanie społeczności lokalnej o stanie i rodzajach zagrożeń, a także inicjowanie i uczestnictwo w działaniach mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym i współdziałanie w tym zakresie z organami państwowymi, samorządowymi i organizacjami społecznymi,
9) konwojowanie dokumentów, przedmiotów wartościowych lub wartości pieniężnych dla potrzeb gminy.
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
Cop
Sztolnia



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 153
Wysłany: 15-06-2007, 11:45   

Witam
Punkt 8 zadań Straży MIejskiej polecem szczególnie jednej pani z forum ............ ;)
Zapewniam , że robie to bez żadnej złośliwości .
A co do wypowiedzi na temat SM , popieram Made , nie wypada nam poprostu ......
Pozdrawiam
 
     
Cop
Sztolnia



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 153
Wysłany: 16-06-2007, 14:56   

Witam
Obiecałem , więc niniejszym informuje , że jutro około godz. 13 tej, 14 tej w Podolanach odbęcie sie krótki pokaz sprawności dwóch naszych piesków . Krótki ponieważ dwaj kolejni przewodnicy ze swoimi psami będą pełnili nocną służbę na zabezpieczeniu tej imprezy .
Zainteresowanych zapraszam
Dodam , że postaramy sie zorganizować na Dni Kingi dłuższy sprawdzian możliwości naszych psów , z jakimiś efektownymi wstawkami , może środkami piro , zobaczymy co sie nam uda przygotować .
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Cop 16-06-2007, 19:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
kasia 
Solanka


Osiedle: centrum
Wiek: 55
Dołączyła: 11 Cze 2007
Posty: 45
Wysłany: 16-06-2007, 17:47   

Bardzo Dziękuje za Informacje !! Jestem miło zaskoczona że oprócz Podolan o których juz pisał p.Mada... już Państwo planujecie coś by się pochwalić na Dniach Wieliczki :one: GRATULUJE !!!
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 17-06-2007, 07:32   

Cop a Ty patrole tez musisz robic czy tylko masz obowiazki biurkowe ?
Bo moze jakos mozna cie rozpoznac hehe np w rajdowej Skodzie Fabii HTP ?
Ostatnio widzialem kolomnie takie policyjne autko jechalo :)


Pozdrwiam Panow policjantow dziekujac za obietnice organizacji Psich Pokazow , moje dzieciaki na Was licza.


A swoja droga moze na dniach kingi Mada I Ty Cop sie ujawnicie forumowicza ???
Moze by w dni kingy wogole zrobic spotkanie forumowiczów gdzies ? albo jakies stoisko informacyjne ?? ( master to troche offtopic ale trzeba pomyslec !!!!! )
 
     
Cop
Sztolnia



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 153
Wysłany: 17-06-2007, 10:56   

Witam
Coś o sobie , ale oględnie , jeżeli pozwolicie Nie pracuje na radiowozie interwencyjnym , nie jestem tez pracownikiem biurowym , nie jestem informatykiem , ani technikiem kryminalistyki , nie pracuje również w ruchu drogowym , ani przewodnikiem psa . Dobra , dość , bo wyjdzie , że jestem ........konserwatorem , ha ha h a.
Bez żartów , jestem na każdym zabezpieczeniu , meczu , festynu , dni kingi , nie chowam sie po kątach , znam robote prewencyjną od podszewki , od ....dawna w tym siedze .
Mamy Skode Fabie u nas , co do mozliwości tego samochodu , powstrzymam sie od komentarza , może tyle, że na głowe nie leje jak sie jedzie .
Natomiast nie wiem czy wiecie , ale od niedawna mamy pieknego nowego Fiata Docato , dawno takie auto nie przyszło "dopasione" , 8 poduszek plus kurtyny , klima,czujniki cofania , 6-cio biegowa skrzynia , potężny silnik turbo diesla, cacane autko .
A co do rajdowych autek , to lubie siadać w inne modele niż...Fabia , tym bardziej , że na codzień jeżdże ............nie , nie , wrodzona skromnośc , nie pozwala mi powiedzieć czym jeżdże . ha ha ha
Pozdrawiam
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 17-06-2007, 17:55   

przemo napisał/a:
A swoja droga moze na dniach kingi Mada I Ty Cop sie ujawnicie forumowicza ???


Pewnie gdzieś się na zdjęciach przewijamy... :one:
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
kasia 
Solanka


Osiedle: centrum
Wiek: 55
Dołączyła: 11 Cze 2007
Posty: 45
Wysłany: 17-06-2007, 19:07   

Drodzy Panowie muszę to napisać bo warto !!!!! Jestem pełna podziwu i byłam zachwycona widowiskiem przygotowanym przez was w Podolanch !! Piesek jest piękny i niesamowicie wyszkolony :one: Miałam nawet możliwość krótkiej rozmowy na temat psów z Panem który jest jego Przewodnikiem .Wielki szacunek dla niego {z rozmowy wynikło iż posiada on 2 psy pod opieką tego pokazowego oraz tego o którym pisaliście na BOMBKI} mnóstwo pracy, opieki i serca trzeba to wkładać!!!!!!Gratuluje :) Ludzie oglądający byli wachwyceni .Szkoda tylko i odrobinę jestem rozczarowana iż nie było tego drugiego ale myślę i mam wielką nadzieje iż będzie jeszcze sposobność zobaczenia . A jeszcze jedno samochodziki również godne uwagi !! BRAWO
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 19