Poprzedni temat «» Następny temat
Prace podwykonawcze i wykończeniowe
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 21-03-2008, 19:56   

Po dzisiejszej wizycie na budowie mam kilka optymistycznych wieści :D
Kotłownia ma ruszyć zaraz po świętach.
Mieszkania w dwóch pierwszych klatkach bloku 2 są już pomalowane.
Brukarze skończyli parking
Wg jednego z robotników w połowie kwietnia może zacząć się odbiór mieszkań.
Ziemia za blokiem 2 jest wyrównana, zgrabić, posadzić trawkę i nam się pięknie Ochota na wiosnę zazieleni.
Kabel między blokami jest już w ziemi i myślę, że skoro kotłownia ma ruszyć w pierwszym tygodniu po świętach, to panowie elektrycy dadzą radę.

Tomek podobno byleś na budowie ostatnio, napisz czy widziałeś drzwi wew w naszym mieszkaniu bo zawsze jak tam jesteśmy to jest zamknięte.

Pracownik powiedział nam ze kończą szpachlowanie poddaszy w naszym bloku czyli przygotowują sie do malowania, czy wasze są już wykończone?
Mnie kierownik zapewniał że poddasza zostają w surowym stanie do wykończenia samodzielnie - o co chodzi?
 
     
bzinka 
Żupnik



Dołączyła: 26 Wrz 2007
Posty: 73
Skąd: Ochota
Wysłany: 21-03-2008, 20:48   

To oczywiście pisałem ja Prezes Jarząbek :D tzn. Jarek.
Pozdrawiamy was wszystkich z Agatką i życzymy spokojnych Świąt spędzonych w radosnej rodzinnej atmosferze!
_________________
Doświadczenie uczy, że doświadczenie niczego nie uczy ...
  abzinka
     
sabbart 
Skarbnik


Osiedle: OCHOTA
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 87
Skąd: Kraków
Wysłany: 21-03-2008, 23:59   

Witamy i Wszystkim przyszłym mieszkańcom Ochoty życzymy : zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych !!!
Sabina i Bartek z dzieciakami
 
     
goga345
Skrzat



Dołączył: 27 Wrz 2007
Posty: 33
Wysłany: 22-03-2008, 10:44   

Wiamy Wszystkich Sąsiadów :) My rownież chcieliśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świat Wielkanocnych:smacznego jajeczka,zdróweczka,uśmiechu oraz mokrego lanego poniedziałku.Darek,Gosia pozdrawiamy i do zobaczenia!!!!!!!!!!!! :607:
 
     
anhelli 
Kierat konny



Osiedle: Kshyshcovice
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 373
Skąd: znienacka
Wysłany: 25-03-2008, 19:02   

Witajcie O(su)chotnicy :D
Wszystko wskazuje na to, że najbliższe tygodnie będą dla nas niezwykle istotne, bo szykuje się odbiór mieszkań. Mieszkania są jeszcze mokre, ale lada moment rusza kotłownia. Parking jest częsciowo ukończony, tzn. została ułożona kostka przed naszymi blokami, ale nie ma jeszcze drogi dojazdowej, w związku z czym jest potworne błoto. Na klatkach są montowane poręcze. W pobliżu bloków teren znacznie się wyrównał, zniknęły nieprzyjazne hałdy ziemi, przez co mamy więcej światła.

Stawiam na odbiór mieszkania pod koniec kwietnia. Kwestia czynszu, w naszym przypadku tj. kredyt zaciągnięty przez LSM, będzie on wynosił ok.12-13 zł/m2

Pozdrawiam
Wojtek

PS. Bardzo proszę o niesianie defetyzmu na forum, bo wiele rzeczy jest na dobrej drodze. :581:

Na forum przybyło ostatnio kilku ochotników, wszystkich nowych sąsiadów zachęcamy do przedstawienia się (imię, blok i nr mieszkania, stosunek do służby wojskowej, nałogi itp.) :D
_________________
Dr Bernard Hazelhof twierdzi, że dobrze mieć cele...
 
 
     
sabbart 
Skarbnik


Osiedle: OCHOTA
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 87
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-03-2008, 23:25   

Witam i ja Wszystkich !!!

Wojtek zapomniał jeszcze dodać, że siateczki rozgradzającej nasze połówki nie będzie!!!

Gosiu - znamy tez lokalizację śmietniczka!!! Nikt pod Twoimi oknami nie będzie się przechadzał ( no chyba że w innych celach :D np. jak Darek będzie w pracy).

Poprawka co do ilości miejsc parkingowych - dla bloku 2a i 2b - łącznie z garażami jest ich nie 40 a 42.

Pozdrawiam
Bartek

Zmarzliśmy dzisiaj z Wojtkiem jak :diabel2:
 
     
bzinka 
Żupnik



Dołączyła: 26 Wrz 2007
Posty: 73
Skąd: Ochota
Wysłany: 26-03-2008, 08:11   

Witam po Świętach :)
Gdzie będzie śmietnik,jeśli można wiedzieć? Wydawało nam się,że będzie za blokiem 1.
_________________
Doświadczenie uczy, że doświadczenie niczego nie uczy ...
  abzinka
     
sabbart 
Skarbnik


Osiedle: OCHOTA
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 87
Skąd: Kraków
Wysłany: 26-03-2008, 11:52   

Witam
no niestety Agatko będziesz go miała na widoku - bedzie na przedłuzeniu wjazdu na parking przy plocie ogrodzeniowym.
 
     
anhelli 
Kierat konny



Osiedle: Kshyshcovice
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 373
Skąd: znienacka
Wysłany: 26-03-2008, 19:14   

Czesc,
smietnik bedzie nam troche psul widoki, ale za to nie bedzie blisko blokow, no i do Gosi droga wolna, jak Darka oczywiscie nie bedzie w poblizu :D

Co do siatki, to oczywiscie jak napisał Bartek jej nie bedzie. Nie pogramy zatem w tenisa, psiakosc :D

Co myslicie o klinach progowych w naszych drzwiach wejsciowych do mieszkan? Maja nieco inny odcien od reszty?

Pozdrawiam
_________________
Dr Bernard Hazelhof twierdzi, że dobrze mieć cele...
 
 
     
Łukasz
Gość
Wysłany: 26-03-2008, 19:16   Śmietnik

bzinka napisał/a:
Witam po Świętach :)
Gdzie będzie śmietnik,jeśli można wiedzieć? Wydawało nam się,że będzie za blokiem 1.


Co jak co ale myślałem, że kwestie śmietnika mamy już jasną przecież Barycz jest całkiem niedaleko.

A co do czynszu to owszem kredytu 12zł/m2 plus 8zł/m2 samego czynszu.

Pozdrawiam
Łukasz
 
     
sealteam 
Kopacz


Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 9
Wysłany: 26-03-2008, 20:40   

A oto piękny widok z naszego balkonu, dobrze, że siatka nam go nie zasłoni.

Plik ściągnięto 51 raz(y)
159,64 KB
 
     
sabbart 
Skarbnik


Osiedle: OCHOTA
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 87
Skąd: Kraków
Wysłany: 27-03-2008, 00:14   

Witam

Łukasz napisał/a:
Co jak co ale myślałem, że kwestie śmietnika mamy już jasną przecież Barycz jest całkiem niedaleko.

Ha ha ha - dowcipny jak szczypiorek na wiosnę !!!
a może by tak ? !!! dobry wieczór ! mam na imię Łukasz - będę sąsiadem - no tak jak proszono pare postów wyżej!!! To chyba nic trudnego skoro mamy razem zasiedlać nasze osiedle !!!
A co do drzwi wejściowych to wybieram się jutro na rekonesans po możliwie jak największej liczbie punktów sprzedaży i rozpętuje GORĄCĄ DYSKUSJĘ.
Oj wkurzył mnie dzisiaj strasznie przedstawiciel Witex-a!!!
Zawziąłem się makabrycznie!!! Poleje się krew !!! Nie będzie Dyrektorek regionalny robił ze mnie daltonisty.
Fotki drzwi wkleje jutro - sami ocenicie
Bartek
P.S. Sealteam - dzięki za fotkę ( z tej perspektywy - jeszcze nie mieliśmy )
 
     
brzegusy
Skrzat


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 34
Wysłany: 27-03-2008, 09:11   

No fakt te drzwi wyglądają nieciekawie .....
 
     
sabbart 
Skarbnik


Osiedle: OCHOTA
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 87
Skąd: Kraków
Wysłany: 27-03-2008, 13:33   

Witam
no niestety nie udało mi się wkleic fotek drzwi - musze je jeszcze obrobić.
W kazdym badź razie - jak sami zauwazyliście lub co niektórzy zauważą - drzwi wyglądaja makabrycznie. Pozwiedzałaem dzisiaj parę sklepów w poszukiwaniu drzwi Witex-a ale niestety nigdzie ich nie znalazłem ( może ktoś wie gdzie sa wystawione?).
Jedyny namiar jaki mi się udało uzyskać to strona internetowa : http://www.witex-sl.pl/
Jest tam tez adres regionalnego przedstawiciela w Krakowie ( firma miesci się w mieszkaniu przy ul. Bandurskiego 46/1 ).
Po rozmowie telefonicznej z panem który się tytułuje Dyrektorem - dowiedziałem sie iż nie ma takiej mozliwosci żeby panel regulacyjny mial inny kolor niz pozostała część drzwi.
Pan starał mi sie wcisnać kit , że napewno sie źle przyglądnałem ( kto widział ten wie ). Czterokrotnie zostałem zapewniony przez w/w Pana ze cokół regulacyjny jest w identycznym kolorze co reszta powłoki drzwi.
W związku z powyzszym - po takiej ilosci zapewnień - musimy doprowadzic do reklamacji drzwi ( albo wymiana na jednolite albo wymiana cokołów regulacyjnych). Wkońcu drzwi wejsciowe to wizytówka każdego mieszkania.
Ciekawa sprawa jest równiez to , że nie spotkałem w zadnym odwiedzanym przez siebie sklepie drzwi z panelem regulacyjnym. Każda szanujaca się firma podaje iz w cenie zawarty jest równiez pomiar drzwi oraz ich montaż. To daje do myślenia.
Serdecznie pozdrawiam
Bartek
 
     
anhelli 
Kierat konny



Osiedle: Kshyshcovice
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 373
Skąd: znienacka
Wysłany: 28-03-2008, 19:08   

Jak wiecie już pewnie sprawy przyjęły bardzo szybkie tempo; w naszym przypadku jest to tempo wyjątkowo zawrotne. Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy krok przed oddaniem mieszkania. Pamiętajcie o spotkaniu z prezesem, na którym będzie można ustalic termin oddania mieszkania. Gosiu, Darku - wasze mieszkanie jest wyjątkowo dosuszone z uwagi na tymczasową lokalizację biura budowy :) Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby spotkanie, co myślicie o tym? Kwiecień będzie niespokojnym miesiącem. Co do drzwi z Witexu, to będzie okazja porozmawiać nt. temat w szeszym gronie z Panem Prezesem. Pozdrawiam i dodam, że Ochota zaczęłą tętnić życiem :D

Pozdrawiam
Wojtek
_________________
Dr Bernard Hazelhof twierdzi, że dobrze mieć cele...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 19