Poprzedni temat «» Następny temat
Murapol
Autor Wiadomość
agatka350
Kopacz


Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 2
Wysłany: 03-12-2010, 23:52   Murapol

Witam serdecznie.
Mam pytanko, czy ktos cos wie, na temat firmy Murapol która buduje bloki za Lidlem, a może ktoś już kupił tam mieszkanie i może podzielic się opinią jak mieszka się w tych blokach i czy one są solidnie wykonane.
Dzięki
 
     
ll66 
Skarbnik


Osiedle: cyntrum
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 83
Wysłany: 04-12-2010, 15:03   dzial sprzedazy z monthy pythona

to jakas dziwna sprawa, gosc ktory siedzi w budce i niby ma te mieszkania sprzedawac robil wszystko zeby ich nie sprzedac. umowil is ze mna na 17:00 dzwonie do niego o 16:50 ze bede za 10 minut a on zdziwiony ze to dzis i mowi ze sorry ale dzis nie bedzie mi mogl pokazac mieszkan bo niby ze kierownik budowy mu nie pozwolil bo niby jakies instalacje klada. jak dla mnie to juz smierdzaca sprawa bo wygladalo to jakby sie z czyms kryli i z nienacka nie chcieli goscia wpuszczac bo nie ma kto scian przytrzymac zeby sie nie zawalily :) potem gosc na sile mi chcial wciskac mieszkania zupelnie o innych parametrach niz te o jakie mi chodzilo. potem jak chcialem sie umowic na ogladanie to stwierdzil ze jak najbardziej ale nie w tym tygodniu bo wyjezdza na szkolenie firmowe :) na koncu chcial zebym mu dal swoj nr tel to zadzwoni i sie umowi ale potem nigdy nie zadzwonil, jakas parodia sprzedazy. normalnie monthy python.
 
     
merevel
Groty kryształowe


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 102
Wysłany: 06-12-2010, 10:03   Re: Murapol

agatka350 napisał/a:
Witam serdecznie.
Mam pytanko, czy ktos cos wie, na temat firmy Murapol która buduje bloki za Lidlem, a może ktoś już kupił tam mieszkanie i może podzielic się opinią jak mieszka się w tych blokach i czy one są solidnie wykonane.
Dzięki


Bloki są dopiero oddawane, więc się jeszcze w nich nie mieszka :) Co do solidności wykonania to jeśli chodzi o stan surowy to jest ok. Wykończeniówkę sama musisz ocenić bo tego z zewnątrz nie widać......
 
     
esia 
Gwarek
Nightmare


Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 42
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 16
Wysłany: 06-12-2010, 12:23   

merevel napisał/a:
loki są dopiero oddawane, więc się jeszcze w nich nie mieszka :)

Już się mieszka :] Kilka rodzin nawet.
 
 
     
agatka350
Kopacz


Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 2
Wysłany: 07-12-2010, 23:48   

Dzięki wszystkim za odpowiedzi
 
     
Aleksander
Bałwan solny


Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 240
Wysłany: 08-12-2010, 07:12   

Byłem tam 3 tygodnie temu z kolegą z pracy, który szuka mieszkania w Wieliczce. Wizualizacja i projekt wyglądają przystępnie co do jakości tzw stanu deweloperskiego wiele zależy od firmy która się podejmie tematu, kiedyś każdą fuszerkę się akceptowało aby szybko sprzedać teraz klient jest bardzo wymagający i jakość musi być wysoka aby sprzedać. Myślę że mieszkania wychodzące na LIDLA to porażka setki samochodów jeżdżących dymiących hałasujących, osobiście sugeruję zabrać jakiegoś niezależnego eksperta który oglądnie doradzi
 
     
paweltxt 
Komora


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 182
Wysłany: 08-12-2010, 10:21   

Wszedłem na ich stronkę, duży poważny inwestor raczej bumelki nie będzie pytanie czy nie warto kupić par kilometrów od Wieliczki domku i mieć ogródek i więcej m2 ???
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 08-12-2010, 10:36   

, - takie cos to przecinek i ulatwia zrozumienie slowotoku, polecam. Co do domku, to odwieczne pytanie. Kazdy ma inne potrzeby.
 
     
Jaskul 
Kopacz


Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 1
Wysłany: 20-05-2011, 13:43   

Jeśli chodzi o Murapol to myślę, że można mu zaufać, moi znajomi już jakiś czas temu kupili mieszkanko w Gdańsku i bardzo sobie chwalą. Ja też jestem na etapie poszukiwań i chyba będę stawiał na Murapol bo przynajmniej wiem, że można na nim polegać ;)
 
     
radiik
Kopacz


Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 5
Wysłany: 14-03-2012, 15:12   

Witam,

mam pytanie do mieszkańców,
czy deweloper jest godny polecenia?
jak się mieszka, czy oddał mieszkania na czas, wykończone tak jak w umowie zapisano?

proszę o opinie jak się mieszka.
Pytam ponieważ interesuję się ich nową inwestycją na chrobrego nie wiem czy kupować tak blisko wysypiska, proszę o opinię.
 
     
r-a-f-a-l
Szyb


Osiedle: os. Krzyszkowice
Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 166
Wysłany: 14-03-2012, 20:27   

Nie chce robić kreciej przysługi Murapolowi, bo jego inwestycje wydają się być całkiem solidne, ale opinia jest taka, że puki wysypisko będzie działało i jeszcze wiele lat po jego zamknięciu w Wieliczce i okolicach będzie śmierdziało i to są fakty, których nie da się ukryć ani obalić. A kto wie, może za niedługo Kraków wybuduje jeszcze na dodatek spalarnie zwierząt :] więc żyć nie umierać !
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 14-03-2012, 21:21   

Cytat:
jeszcze wiele lat po jego zamknięciu w Wieliczce i okolicach będzie śmierdziało

Skończcie pie*****c.
Śmierdzą głównie kompostowniki a nie wysypisko.
Jak one znikną zniknie zapach, a zasypane i odgazowane wysypisko będzie wolne od tak intensywnego fetoru.
_________________
 
     
r-a-f-a-l
Szyb


Osiedle: os. Krzyszkowice
Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 166
Wysłany: 14-03-2012, 21:27   

jaaaaaasne.... bajki to my a nie nam... a jak myslisz co robią z nadmiarem "młodego" biogazu który jest zbyt mało kaloryczny aby go ująć do sieci? łapią do kieszeni?...
 
     
r-a-f-a-l
Szyb


Osiedle: os. Krzyszkowice
Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 166
Wysłany: 14-03-2012, 21:27   

ale wiesz co..... zmień temat, bo o ile mnie ppamiec nie myli tutaj się ludzie chwili dowiedzieć jakim deweloperem jest murapol. a temat baryczy/spalarni itp jest prowadzony obok...
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 14-03-2012, 21:56   

Cytat:
jaaaaaasne.... bajki to my a nie nam... a jak myslisz co robią z nadmiarem "młodego" biogazu który jest zbyt mało kaloryczny aby go ująć do sieci? łapią do kieszeni?...

Specjalista z tej dziedziny jestes ze piszesz ?
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16