Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: master7
19-08-2014, 11:03
Weterynarz w Wieliczce
Autor Wiadomość
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 27-02-2009, 21:10   

madzia może nie zrozumiałaś przenośni
_________________
Pozdrawiam
 
     
podaj łapę
Gość
Wysłany: 11-03-2009, 19:04   

witam
jestem pracownikiem stowarzyszenia ochrony zwierząt w wieliczce założonej przez Macieja k. pomagamy zwierzętom kture poczebują pomocy . zapewniamy opieke weterynaryjną w okręgowej weterynarji wspułpracujemy z kpp wieliczka i straża miejską działamy na terenie powiatu wielickiego oraz os. młodości i os. na skarpie w nowej hucie ; łapczyca ; niepolomice i siercza więcej informacji na nr gg:15818279
nr tele 500569633
karzde wasze powiadomienie traktujemy jak powarzną akcję odrazu wzywana jest straż miejska więc proszę uwarzać
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 11-03-2009, 19:10   

Fajna akcja ale pisownia dramatyczna, wez to popraw :)
_________________
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 11-03-2009, 19:17   

jak na 13sto latka może być ta pisownia ;]
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
Abrakadabra 
Zawalisko



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 45
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 891
Skąd: Przemyśl / Wieliczka
Wysłany: 11-03-2009, 19:19   

O rany :!: Pojedyncze błędy ortograficzne jakoś można przełknąć, ale tyle "byków" w kilku zdaniach powoduje, że nawet najbardziej szczytny cel w ten sposób przedstawiony staje się zupełnie nieczytelny...
_________________
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 18-04-2009, 16:52   

hehe.. konkurencja czuwa :)
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 18-04-2009, 23:23   

Może to i cenzura, a może przeczulony jestem, ale takie negatywne nieuzasadnione opinie o czyimś biznesie powinny być usuwane, bo jak sam zauważasz, duża szansa, że za tym stoi konkurencja.
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 19-04-2009, 10:12   

dlatego tym rozumnym daję pod rozwagę informację że takie posty mogą być z tyłka wzięte.. zwłaszcza że piszący nie zadał sobie minimum trudu zalogowania się na forum ani podania większych szczegółów..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
Biedronka
Gość
Wysłany: 20-04-2009, 13:58   

Witam,
ja niestety nie jestem zachwycona usługami Pana Kręciny. Kiedyś miałam pilną potrzebę zaszczepienia na wściekliznę dwóch psów (wyjeżdżaliśmy w góry i chcieliśmy mieć pewność, że nawet po małej wojnie z miejscowymi psami, nasze na nic nie zachorują). W Arwecie akurat nie mieli czasu, więc wybrałam się obok. Pan Kręcina odmierzył ilość szczepionki dla boksera i uwaga - identyczną ilość szczepionki dla kundelka (chyba z 10 razy mniejszego od naszego boksera)... Przez cały wyjazd nasz kundelek leżał, nie miał na nic siły, mało brakowało, a już by go z nami nie było.
Zraziłam się tym jednym przypadkiem...
 
     
Elizabeth 
Kopacz


Osiedle: rejon ul.Asnyka
Wiek: 43
Dołączyła: 15 Kwi 2009
Posty: 3
Skąd: Kraków / Wieliczka
Wysłany: 21-04-2009, 16:54   

Potrzebuję przyciąć zęby śwince morskiej, możecie polecić mi jakiegoś weta?? Popoednio chodziłam do Arki w Krakowie, ale mi tam i królika wykończyli (za duża dawka znieczulenia do operacji, a królisia 7 lat miała, już się nie obudziła:( ), świnkę morską poprzednią też nie za dobrze leczyli :( nie wyznali się, jak mąż podjechał koło Tesco z świnkiem, to było już za późno na ratunek :( Wolałabym weta gdzieś na miejscu w Wieliczce :-)
 
     
nobody
Gość
Wysłany: 19-06-2009, 22:22   

Piszecie tu ludziska o doktorze Kręcinie. Znam go nazbyt dobrze gdyż jestem kimś z rodziny... niestety jego rodziny. Nie dziwię się komentarzom typu przystojny, empatyczny itd. Doktor Kręcina jest mistrzem pierwszego kontaktu (z czlowiekiem). Zgadzam się natomiast ze wszystkimi ludźmi którzy zauważyli w nim XXXXX.....

[ Komentarz dodany przez: master7: 20-06-2009, 15:42 ]
Sprawy "rodzinne" proszę załatwiać w inny sposób.
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 19-06-2009, 22:44   

Cytat:
Znam go nazbyt dobrze gdyż jestem kimś z rodziny... niestety jego rodziny.

to współczuje Panu Kręcinie takiej rodziny ( zaznaczam że nie jestem fanką Pana K). Brudy rodzinne pierze się na własnym podwórku.
_________________
Pozdrawiam
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 19-06-2009, 23:00   

nobody napisał/a:
Piszecie tu ludziska o doktorze (...). Znam go nazbyt dobrze gdyż jestem kimś ...

nobody, nie znam Ciebie, nie znam faceta, o którym piszesz tak niepochlebnie. Jeśli masz z nim na pieńku, załatw to po męsku, a nie wypisuj bzdetów. Z usług weterynarza korzysta się w określonym celu, nie po to, by maglować jego życie prywatne.
Jeśli zaś chodzi o Melę, to ma dach nad głową i ciepło. Żarcia i picia jej chyba nie skąpią. Może jesteś zwolennikiem sypiania zwierząt domowych w łóżkach swych opiekunów w charakterze np. wałka lub ... kochającego inaczej?
 
     
anetka
Gość
Wysłany: 05-07-2009, 18:27   z koteckiem do kogo najlepiej?

Jak w temacie szukam weterynarza, który zna się na kotkach. Kotek około 2 miesiące, ropieją Mu oczka i w ogóle potrzebuję opinii. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 05-07-2009, 21:37   

Mialem to samo z moim kotem.
Po wizycie u dr Wojtaszek przeszlo jak reka odjal :)
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 18