Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
16-11-2010, 17:01
Wielickie lokale - recenzje, opinie
Autor Wiadomość
MISIO
Gość
Wysłany: 03-03-2010, 17:32   

byłem dzisiaj w kociołku :) no powiem że niczego sobie:
- wystrój 6+
- jedzenie 6 +
 
     
jarrok
Gość
Wysłany: 03-03-2010, 17:35   

info dla "Siuda Baba":
najlepiej jedź drogą obwodnicą na Tarnów za Honda salonem na drugich światłach w prawo i potem pierwsza w lewo i jakieś 200 m i jest kociołek'
Pozdrawiam
 
     
moje3grosze
Gość
Wysłany: 04-03-2010, 01:19   Mniam, mniam na szóstkę wg Misia

MISIO napisał/a:
byłem dzisiaj w kociołku :) no powiem że niczego sobie:
- wystrój 6+
- jedzenie 6 +

W skali szkolnej, czy w skali 100-punktowej? :diabel:
Jesli w szkolnej (=stopien najwyzszy), to MISIO wykryl wlasnie ewenement na skale europejska, o ktorym nie wie ani Pascal, ani Michelin.
 
     
misio
Gość
Wysłany: 04-03-2010, 22:20   skala

w skali od 1-10 :) pozdrawiam
 
     
fistaszek
Gość
Wysłany: 14-03-2010, 20:35   

Strasznie fajna jest kawiarnia w Różowej Kamienicy (chyba Patio się nazywa). Przystępne ceny i pyszne ciacha (ale nie takie po prostu pyszne, tylko super pycha!:), do tego podawane w atrakcyjny sposób. Za tę cenę, w stosunku do jakości moim zdaniem nawet z Krakowa warto na nie przyjechać - pycha. Tylko oczywiście jak wszystko w Wieliczce tam też chyba mają głupawe godziny otwarcia (o ile się nie mylę do 20... takie rzeczy tylko u nas.. : -) No ale po kościółku z dzieciakami czemu nie : -)
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 14-03-2010, 23:08   

swoim wygladem mialo to przypominac oficyne ale troche pomieszali style. ostatnio bylem na deserku i rzeczywiscie wyjatkowo smaczne. niestety (moze jestem wyczulony na tym punkcie) ale dekoracje wygladaja jakby byly od nowosci-oblepione brudem, kurzem i pajeczynami
 
     
lekmedwet 
Kierat konny
lekmedwet.pl


Osiedle: Lekarka II
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 347
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 15-03-2010, 09:05   

ArturSosin napisał/a:
swoim wygladem mialo to przypominac oficyne ale troche pomieszali style. ostatnio bylem na deserku i rzeczywiscie wyjatkowo smaczne. niestety (moze jestem wyczulony na tym punkcie) ale dekoracje wygladaja jakby byly od nowosci-oblepione brudem, kurzem i pajeczynami


hmmm to już wiem skąd ten krytycyzm .... nie żebym się czepiał, ale zakrawa to na niezły pedantyzm - szkoda tylko że wybiórczy :P
 
     
cepeen 
Komora



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 197
Skąd: D.E.V.A. Stacja
Wysłany: 12-04-2010, 08:27   

Co do Kociołka, to jak dla mnie jakaś masakra. Niestety jestem bardzo niezadowolony i wiem że napewno nigdy więcej tam nie pójdę. Najgorsze że namówiłem znajomych na tą knajpę, zachęcony opiniami o tym lokalu i wyszedłem na tym jak Zabłocki na mydle.

Zatem po kolei:
- wystrój: ujdzie w tłumie, najmniej istotne więc nie mam uwag większych, czysto w miarę, chociaż talerze po gościach leżały ponad poł godziny na sąsiednim stole, mimo że ruchu nie było żadnego, poza nami.

- obsługa: słaba, nawet bardzo, powolna i nie wie jakie mają dania dostępne

- jedzenie: nie dość że czekaliśmy ponad 50 min na pierwsze posiłki (nie licząc jednej zupy), to jedzenie średnie, słabo przyrządzone, ZIMNE mięso! Porcja wielkościowo ok, ale czas oczekiwania i temperatura oraz smak poniżej krytyki.

-ceny: jak za to co podali to stanowczo za wysokie. Za dwie osoby zapłaciłem 80 zł, a za 20 zł więcej mam super obiad z deserem i winem w dobrej krakowskiej knajpie, podany na ciepło i z miłą i fachową obsługą.

I najważniejsze że nie było nikogo poza nami!, nie wyobrażam sobie jak wygląda sprawa jak jest więcej klientów.

W skali od 1 do 6 oceniam knajpę na 2+.

PS: Jeden ze znajomych zamówił same frytki i dostał je po ponad godzinie! Nie mam słów.
 
     
kim
Gość
Wysłany: 13-04-2010, 16:45   

cepeen, Ciekawe jak mogłeś by w październiku w kociołku jak od września lokal funkcjonował tylko na wywóz. Co do cen to też jakaś bzdurna masakra. Kolesiu z konkurencji zastanów się dobrze za nim coś napiszesz!!!!!!!!!!!!!!!! Co prawda to prawda od lutego 2010 zmienił się właściciel i kucharze więc nie potrafię nic powiedziec nic na temat cen i smaku jedzenia, ale twoja opinia jest całkowitym kłamstwem
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 13-04-2010, 20:21   

swoja drogą to chyba jest mało dochodowy interes za mojego życia tutaj to chyba z 4 właściciel
_________________
Pozdrawiam
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 13-04-2010, 20:27   

Kociołek był najlepszy za 1 właściciela. często tam na obiady jeździłem.. potem jak wstawili stół bilardowy to przestałem bo miejsce straciło klimat.. dziś zauważyłem przy DK4 tablicę Kociołka.
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 13-04-2010, 20:42   

też uważam że za 1 właściciela było najlepiej
_________________
Pozdrawiam
 
     
???
Gość
Wysłany: 13-04-2010, 22:05   

KIM raczej ci sie coś poplątało, cepeen dołączył do nas w październiku a poinię dodał wczoraj. Z tego co wiem to kociołek już ma otwartą sale ale kuchnia nowych właścicieli nie cieszy się powodzeniem. Wcześniej prowadziło tą knajpkę młode małżeństwo i jedzonko było tam na prawdę super.
 
     
cepeen 
Komora



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 197
Skąd: D.E.V.A. Stacja
Wysłany: 14-04-2010, 08:02   

KIM, zanim coś napiszesz, naucz się czytać. Byłem w kociołku w tą sobotę (10.04.2010), nie jestem z żadnej konkurencji, po prostu jak idę do restauracji to lubię zjeść dobrze, (jak jedzenie jest smaczne i podane w przyzwoitych warunkach to cena nie gra dużej roli), ale to co przeżyłem w Kociołku to jakieś nieporozumienie, i każdemu będę ten lokal odradzał z całej siły. I twoje puszczanie piany tego nie zmieni bo żyjemy w wolnym kraju, a ja opisałem swoje przeżycia w tej "restauracji".

Aha, zanim zarzucisz mi kłamstwo to się zastanów dwa razy, koleś bo na razie się tylko ośmieszasz, szczególnie że moja opinia o tym lokalu, spośród ośmiu dorosłych osób które były ze mną, jest najłagodniejsza.
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14-04-2010, 08:16   

cepeen napisał/a:
szczególnie że moja opinia o tym lokalu, spośród ośmiu dorosłych osób które były ze mną, jest najłagodniejsza.


a dalej tam mają stół bilardowy czy już zmądrzeli?
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 17