Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
16-11-2010, 17:01
Wielickie lokale - recenzje, opinie
Autor Wiadomość
cepeen 
Komora



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 197
Skąd: D.E.V.A. Stacja
Wysłany: 14-04-2010, 08:47   

Wiesz co, nawet nie wiem, myśmy byli w tej sali po prawej od wejścia. Aha jeszcze jedna rzecz, okazało się że nie ma piwa. Jasne, można nie mieć licencji, ale w drugiej sali siedzieli jacyś ludzie i pili browarki. Na nasze pytanie, czemu oni piją a my nie damy rady, dostaliśmy odpowiedź, że to rodzina szefa. :)
 
     
Bartek
Zawalisko


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 615
Wysłany: 14-04-2010, 08:54   

Czyli przynieśli sobie sami? ;-)
_________________
http://about.me/bolivarinfo
 
     
cepeen 
Komora



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 197
Skąd: D.E.V.A. Stacja
Wysłany: 14-04-2010, 09:26   

Nie wiem pewnie kelnerka im nosiła, przez co zapomniała podać potrawy w przyzwoitym czasie :) Albo kucharz był zajęty warzeniem, i dlatego znajomy czekał na fryki ponad godzinę ;) hahaha
 
     
wieliczka
Gość
Wysłany: 15-04-2010, 23:51   

nieprawda ja jadam w kociołku z rodzina i jestem bardzo zadowolona przychodze nie raz i jedzenie jest super obsługa tez zawsze miła i usmiechnieta.Lokal wporzadku a co do jedzenia jak chcesz zjesc szybko do idz do mc donalds a nie do restauracji.
 
     
GRUBY
Gość
Wysłany: 16-04-2010, 00:00   

Byłem dziś w jadłem żurek i schab z grila jedzenie bardzo dobre i syte duze porcje za nie wielkie pieniadze miła atmosfera obsługa wporzadku bardzo grzeczna.Kelnerka spytała czy smakowało i czy wszystko wporzadku bardzo podoba mi sie taka postawa,napewno wróce tam nie raz.POLECAM WSZYSTKIM BO WARTO
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 16-04-2010, 06:48   

jakoś nie przemawiają do mnie słowa wieliczki i grubego
_________________
Pozdrawiam
 
     
cepeen 
Komora



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 197
Skąd: D.E.V.A. Stacja
Wysłany: 16-04-2010, 08:35   

wieliczka, nie chcę jeść szybko, tylko jak zamówię i nie ma ruchu to nie chcę czekać na jedzenie ponad godzinę. Nie wiem czy kiedykolwiek byłaś w dobrej restauracji, ale tam posiłek podają dużo szybciej. Co do smaku, to jak mówię, moja porcja była zimna, sos borowikowy mojej żony był chyba z serem, albo ściętą smietaną, ogólnie syf, i każdy kto ma choć odrobinę smaku by to potwierdził gdyby spróbował tych wynalazków. 80 zł za kiepski obiad bez wina (tak wina, bo wino często jest najdroższym elementem obiadu) to nawet nie jest wysoka cena, to ździerstwo.

Nie mam żadnego interesu żeby nieuczciwie kogoś obsmarowywać, ale po prostu piszę jak zostałem obsłużony w tym lokalu i wyrażam SWOJĄ opinię. A tak jak pisze agga, to mam wrażenie pewnego klakierstwa ze strony wieliczki i grubego.
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 16-04-2010, 09:01   

Ale sie wieliczka z GRUBYM telepatycznie porozumiały!
W 9 minut dwie jednoznacznie pozytywne opinie i nawet ta sama pisownia "wporzadku".
Skoro tak, to wporzadku.
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 16-04-2010, 09:06   

najwyraźniej i GRUBY i wieliczka nie chodzą nigdzie indziej i nie wiedzą że w innych restauracjach podają ciepłe posiłki ;)

niemniej żeby nie być nieobiektywnym pojadę w tygodniu z żoną i dzieckiem tam na obiad.. ryzyk fizyk - a co :D
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 16-04-2010, 09:15   

Ustalmy dzień i chodżmy wszyscy.
Jak gruby i wieliczka beda wiedzieć kiedy, to albo będzie super, albo się potrujemy.
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
lekmedwet 
Kierat konny
lekmedwet.pl


Osiedle: Lekarka II
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 347
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 16-04-2010, 09:15   

proponuje Coca-Cole lub Pepsi na popicie
jak jedzenie bedzie zimne lepiej bedzie sie trawiło :P
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 16-04-2010, 09:39   

Z tym, że ja chcę, aby obsługiwał mnie gruby-wieliczka - tylko wtedy wszystko będzie wporzadku.
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
??????????????????
Gość
Wysłany: 16-04-2010, 21:14   

żurek to nic innego jak woda zabielana mąką + pływające kawałki kiełbasy czasem boczku nic innego. Dajmy im szanse może kucharz miał zły dzień przecież każdemu może się zdarzyć :)
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 18-04-2010, 13:29   

?????????????????? napisał/a:
żurek to nic innego jak woda zabielana mąką + pływające kawałki kiełbasy czasem boczku nic innego.

Sekret tkwi w szczegółach.
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
toja
Gość
Wysłany: 14-05-2010, 16:53   

A ten Kociołek to jeszcze jest otwarty?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 17