Poprzedni temat «» Następny temat
Artur Kozioł: Realizuję program wyborczy

Jak oceniasz pierwsze 100 dni burmistrza Artura Kozioła
Bardzo dobrze
10%
 10%  [ 3 ]
Dobrze
44%
 44%  [ 13 ]
Ani dobrze, ani źle
31%
 31%  [ 9 ]
Raczej źle
6%
 6%  [ 2 ]
Bardzo źle
6%
 6%  [ 2 ]
Głosowań: 29
Wszystkich Głosów: 29

Autor Wiadomość
Tardas Osiedle: Szymanowskiego
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 722
Skąd: Magnum Sal
Wysłany: 21-03-2007, 07:27   Artur Kozioł: Realizuję program wyborczy

Wieliczkę stać na wielkie wydarzenia kulturalne, na które przyjedzie publiczność z Krakowa i nie tylko. Mamy co pokazać, centrum Wieliczki zacznie tętnić życiem, a miasto stanie się atrakcyjniejsze dla mieszkańców i turystów - mówi burmistrz Wieliczki Artur Kozioł w specjalnym wywiadzie dla portalu wieliczka24.info.

Tardas: Niedawno minęło 100 dni od uroczystości Pana zaprzysiężenia na burmistrza Wieliczki. Z jakich pomysłów przedwyborczych musiał Pan już teraz zrezygnować?

Artur Kozioł: O tym, że moje pomysły i plany, o których informowałem mieszkańców przed wyborami są realizowane, świadczy budżet przyjęty na 2007 rok. Jeśli porównamy go z planem ubiegłorocznym, to widać wyraźnie kierunki moich działań, a zadania priorytetowe - zapewniam - będą sukcesywnie realizowane. Przypomnę, że pierwsze decyzje jakie podjąłem to było zlikwidowanie opłat lokalnych, opłaty turystycznej i adiacenckiej. Została dofinansowana także opłata za wodę, dzięki czemu nie wzrosły ceny za wodę w tym roku; sadzę, że te zmiany są odczuwalne dla mieszkańców.

Jakie priorytety ma Pan na ten rok? Jakie działania są podejmowane już teraz i kiedy będą pierwsze efekty?

Najważniejszym priorytetem dla mnie, jako Burmistrza, jest przyspieszenie inwestycji, które planowane od wielu lat do dziś nie doczekały się realizacji. Kluczowe dla mnie zadania to powstanie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego w Wieliczce, budowa basenu, rozbudowa bazy sportowej, boisk; na te zadania chcemy pozyskać możliwie największe środki z funduszy unijnych.
Na budowę basenu gmina z własnych środków w tym roku przeznaczy 4 mln zł. Wystąpiliśmy też z wnioskiem o dofinansowanie tego zadania z Funduszu Kultury Fizycznej kwotą 1 mln 320 tys. Pierwsze efekty będą widoczne już w tym roku.

Druga priorytetowa kwestia to poprawa bezpieczeństwa mieszkańców na drogach, zarówno kierowców jak i pieszych, co chcemy osiągnąć poprzez budowę sygnalizacji świetlnych, przejść dla pieszych, budowę chodników oraz przebudowę dróg i skrzyżowań. Bardzo istotne dla rozwoju miasta jest przygotowanie stref ekonomicznych (ok.200 ha) dla przyszłych inwestorów. Pamiętać należy, że Wieliczka to miasto o wielkim potencjale turystycznym, z myślą także o turystach planujemy budowę pierwszego podziemnego parkingu w Wieliczce, przebudowę rynku oraz modernizację infrastruktury kolejowej.
O wszystkich realizowanych inwestycjach, zaawansowaniu prac mieszkańcy korzystający z internetu będą mogli dowiedzieć się z urzędowej strony internetowej, gdzie w specjalnym linku Inwestycje w toku dostępna będzie informacja o realizowanym przedsięwzięciu wraz z materiałem zdjęciowym.

Józef Lassota został niedawno Pana pełnomocnikiem ds. inwestycji. Dlaczego właśnie on? Jakie działania podejmie Pan Lassota w pierwszej kolejności?

Pełnomocnik ds. inwestycji przygotowuje studium dotyczące stref inwestycyjnych w Węgrzcach Wielkich, co pozwali określić nam jak szybko będziemy gotowi na przyjęcie inwestorów i co zrobić, by obszar ten był bardziej atrakcyjny.
Uznałem, że Pan Józef Lassota z racji swojego doświadczenia i kontaktów (był prezydentem Krakowa w latach 1994 - 1998) doskonale sprawdzi się jako koordynator spraw inwestycyjnych, poza tym nadzoruje on prace wydziału inwestycji geodezji i urbanistyki, ochrony środowiska oraz planowania przestrzennego. W jego kompetencji leży prowadzenie rozmów dotyczących modernizacji dróg krajowych, jak również budowy obejścia bieżanowskiego do nowo powstającej autostrady. To jedno z najważniejszych zadań, dzięki któremu północna część gminy ma szanse otworzyć się komunikacyjnie.

Zamierzał Pan zreorganizować pracę urzędu. Czy to już się stało? Jakie zmiany zostały już wprowadzone, a jakich można się spodziewać w najbliższym czasie? Czy można się spodziewać szybszego i bardziej przyjaznego załatwiania spraw w urzędzie?

Zaangażowaliśmy firmę konsultingową, która przygotowuje schemat nowej struktury organizacyjnej urzędu, z opisem stanowisk poszczególnych wydziałów. Wśród pracowników została przeprowadzona ankieta, w której mogli wypowiedzieć się na temat zmian, a także przedstawić swoje sugestie. Chcemy uporządkować wszystkie wydziały, by urzędnikom łatwiej i szybciej się współpracowało ze sobą, działy ściśle ze sobą współpracujące, nie mogą mieścić się w różnych budynkach. Nowa struktura organizacyjna urzędu będzie obowiązywać od 2 kwietnia tego roku.
Przypominam, że chcąc zapewnić mieszkańcom wysoki poziom obsługi wdrażamy system jakości ISO, najpóźniej w sierpniu uda się nam go wprowadzić. Chciałbym, aby wizerunek urzędu był zdecydowanie lepszy, by urząd był postrzegany jako przyjazny dla mieszkańców; wprowadziliśmy identyfikatory dla pracowników, planujemy powstanie specjalnego punktu informacyjnego dla petentów, który umożliwi szybką i sprawną obsługę zainteresowanym. Usprawniamy wewnętrzny i zewnętrzny obieg dokumentów oraz dostęp do informacji, poprzez wdrożenie powiązanych ze sobą zintegrowanych serwisów informacyjnych i komunikacyjnych. Dzięki internetowi zwiększy się dostęp mieszkańców do usług; internet to doskonałe narzędzie, które trzeba skutecznie wykorzystać.

Co z bezpieczeństwem w mieście? Czy udało się zrekonstruować pracę Straży Miejskiej w Wieliczce? Czy utrzymuje Pan pomysł przeniesienia Policji do centrum i kiedy to się stanie?

Siedziba straży miejskiej zostanie przeniesiona do centrum miasta, mamy projekt remontu budynku przy ul. Słowackiego, w którym docelowo będą sale odpraw i przesłuchań a także centrum monitoringu. Straż miejska w swojej dyspozycji ma dziewięć kamer, z których zapis jest rejestrowany w formie cyfrowej i analogowej i przekazywany do komendy. Jeszcze w tym roku zwiększy się liczba strażników miejskich do około 20 osób, pełnią oni służbę całą dobę w systemie trzyzmianowym. Już teraz odpowiedzieliśmy na prośby wielu mieszkańców wprowadzając wspólne patrole funkcjonariuszy policji oraz strażników miejskich w najbardziej niebezpiecznych rejonach miasta.

Jakie jest Pana wynagrodzenie?

Wysokość mojego wynagrodzenia nie jest żadną tajemnicą, rada podjęła stosowną uchwałę, która jest dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej. W stosunku do moich poprzednich zarobków, także z tytułu zasiadania w radach spółek skarbu państwa szacuję, że zarabiam
ok. 4 tysiące zł. mniej niż obecnie zasiadając w fotelu burmistrza.

Czy nadal jest Pan pracownikiem Kopalni Soli Wieliczka "Trasa Turystyczna"?

Na czas pełnienia przeze mnie funkcji burmistrza, czyli na okres 4 lat, pozostaję na urlopie bezpłatnym.

Jedną z głównych kwestii podnoszonych także przez Pana przed wyborami było to, że w "Wieliczce niewiele się dzieje", a życie w centrum zamiera po godz. 17. Co magistrat robi, aby pobudzić życie miasta? Kiedy zmieni się wizerunek Wieliczki i centrum zacznie tętnić życiem?

Wieliczkę stać na wielkie wydarzenia kulturalne, na które przyjedzie publiczność z Krakowa i nie tylko. Mamy co pokazać, centrum Wieliczki zacznie tętnić życiem, a miasto stanie się atrakcyjniejsze dla mieszkańców i turystów kiedy zostanie otworzony szyb Regis, gdy zostaną przeprowadzone zaplanowane inwestycje związane z przebudową Rynku Górnego i Alei Jana Pawła II oraz przebudową Placu Targowego „Bednarka” na które w tym roku, w ramach opracowania projektów przeznaczono w budżecie 250 tys. i 150 tys.
Jestem przekonany, że te działania, a także poprawa estetyki miasta, renowacja elewacji wielickich kamienic oraz wzrost o ponad 130% w porównaniu do ubiegłorocznego budżetu funduszy na kulturę, przyniosą odczuwalne i zauważalne zmiany. Chciałbym, aby w Wieliczce były organizowane imprezy kulturalne, koncerty, na ten cel przeznaczyliśmy w tegorocznym budżecie 160 tys. - każde stowarzyszenie, fundacja z ciekawym pomysłem na wydarzenie kulturalne może starać się o grant i dofinansowanie z tej puli środków przeznaczonych w naszym budżecie.

Jakie są zasady przyjmowania do pracy w urzędzie? Czy na każde stanowisko jest rozpisywany konkurs? Czy po spełnieniu wymagań formalnych każdy kandydat z konkursu jest zapraszany na rozmowę kwalifikacyjną?

Zasady przyjmowania do pracy w urzędzie są takie jak wszędzie, czyli zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych, ogłoszenie o stanowisku urzędniczym oraz naborze kandydatów na to stanowisko zostaje umieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej. W ogłoszeniu są podane wymagania jakie kandydat musi spełnić. Po analizie merytorycznej złożonych dokumentów aplikacyjnych zostaje wyłoniony najlepszy kandydat na to stanowisko.

Czy obywatele będą lepiej informowani o działalności magistratu? Czy będą udostępnianie w Internecie sprawozdania z posiedzeń Rady Miejskiej?

Wszystkie informacje dotyczące prac Rady Miejskiej oraz treść uchwał są dostępne na stronach Biuletynu Informacji Publicznej, który można znaleźć na urzędowej stronie internetowej. Jeśli jest potrzeba kontaktu z konkretnym radnym, to jest to możliwe za pomocą e-maila, adresy od niedawna są dostępne na naszej stronie.

Wiele osób publicznych wybranych w wyborach powszechnych publikuje aktualny rozkład swojego tygodnia pracy. Wymieniane są wszystkie spotkania, wyjazdy, delegacje, podejmowane decyzje. Czy burmistrz UMiG w Wieliczce będzie publikował swój terminarz?

Na stronie internetowej urzędu na bieżąco przedstawiane są wiadomości dotyczące spotkań oraz podejmowanych przeze mnie decyzji a także spraw, którymi żyje miasto i gmina.


Wywiad autoryzowany

Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł
Plik ściągnięto 23991 raz(y)
7,82 KB
_________________
http://www.wieliczka24.info - niezależna strona miasta
Ostatnio zmieniony przez Tardas 29-03-2007, 18:45, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
     
master7 
HysinboldOsiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 21-03-2007, 10:18   

Cytat:
Zasady przyjmowania do pracy w urzędzie są takie jak wszędzie, czyli zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych, ogłoszenie o stanowisku urzędniczym oraz naborze kandydatów na to stanowisko zostaje umieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej. W ogłoszeniu są podane wymagania jakie kandydat musi spełnić. Po analizie merytorycznej złożonych dokumentów aplikacyjnych zostaje wyłoniony najlepszy kandydat na to stanowisko.

No właśnie, a co z dyrektorem Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce :?:
W prasie lokalnej czytałem że, z powodu rezygnacji dotychczasowego dyrektora, w marcu będzie ogłoszony konkurs na to stanowisko.
Jakoś nie mogę tego znaleźć ani na stronie głównej miasta ani w BIP.

Tak przy okazji mała ciekawostka, porównajcie sobie linki:
http://www.wrotamalopolsk...tura_wyniki.htm oraz http://www.wrotamalopolsk...t/Kierownictwo/

Czy to ta sam osoba :?:
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
B.Czyżowska
Bałwan solny


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 258
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 21-03-2007, 17:47   patrzę i niewidzę.

Witam

Jeśli jest potrzeba kontaktu z konkretnym radnym, to jest to możliwe za pomocą e-maila, adresy od niedawna są dostępne na naszej stronie.

a tak wygląda strona z aktualnymi danymi:

Radni:

Brożek Alojzy
Duda Józef jozef.duda@interia.pl
Dyrda Adam
Gabryś Robert
Konieczny Damian Łukasz dkonieczny@wieliczka.eu
Krasoń Małgorzata
Krupa Józef
Krysa Paweł
Kulawik Joanna joannakulawik@wp.pl
Lisowski Maciej
Luraniec Tadeusz
Pankiewicz Lech
Roehlich Michał mooss1@o2.pl
Rozwadowski Ireneusz
Rusecka Urszula
Ślęczka Anna
Wolak Henryk hwolak@poczta.onet.pl
Woźniak Maria

[ Dodano: 21 Marzec 2007, 17:49 ]
Witam

Adresy do sołtysów wyglądają tak. Ani jeden sołtys nie ma emaila.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sołectwa i sołtysi w Gminie Wieliczka

Brzegi - Małgorzata Krasoń tel. +48 12 251-17-04
Byszyce - Adam Dyrda tel. +48 12 451-76-22
Czarnochowice - Ryszard Baran tel. +48 12 278-48-73
Chorągwica - Krystyna Starowicz tel. +48 12 288-24-64
Dobranowice - Adam Kostecki tel. +48 12 250-31-43
Golkowice - Józef Jałocha tel. +48 12 654-97-90
Gorzków - Adam Czajczyk te. +48 12 250-20-45
Grabie - Tadeusz Krupa tel. +48 12 451-24-74
Grajów - Jacek Gołda tel. +48 602 135-126
Grabówki - Paweł Kubowicz tel. +48 12 289-04-81
Jankówka - Włodzimierz Sznajder tel. +48 12 451-36-78
Janowice - Stanisław Grochal tel. +48 12 250-11-00
Kokotów - Anna Kot tel. +48 12 451-25-11
Koźmice Małe - Stanisław Dziedzic tel. +48 12 451-48-05
Koźmice Wielkie - Józef Piątek tel. +48 12 451-10-20
Lednica Górna - Antoni Kmiecik tel. +48 12 288-17-13
Mała Wieś - Anna Włodarczyk tel. +48 12 251-17-20
Mietniów - Józefa Sosin tel. +48 12 278-68-55
Pawlikowice - Włodzimierz Ochoński tel. +48 12 288-27-35
Podstolice - Stefania Gawor tel. +48 12 451-81-84
Raciborsko - Maria Michalik tel. +48 12 451-39-02
Rożnowa - Maria Pawlaszczyk tel. +48 12 278-67-29
Siercza - Irena Płoskonka tel. +48 12 278-43-42
Sułków - Agnieszka Zabawa tel. +48 12 288-13-83
Sygneczów - Stanisław Machnik tel. +48 12 451-87-94
Strumiany - Andrzej Dyga tel. +48 12 251-16-76
Śledziejowice - Elżbieta Tuteja tel. +48 12 278-15-04
Węgrzce Wielkie - Marek Kaczmarski tel. +48 12 451-20-52
Zabawa - Zygmunt Janus tel. +48 12 278-55-98

[ Dodano: 21 Marzec 2007, 17:50 ]
Witam.

słowa Pana burmistrza: cyt''wprowadziliśmy identyfikatory dla pracowników, ''.
Dlaczego pracownicy urzędu noszą go w przeróżnych częściach ciała. ( zawieszony na szyji, na boku spódniczki obok zamka pod żakietem, w klapie marynarki). Byłam dzisiaj w urzędzie i widziałam. Są też tacy co nie noszą identyfikatora.
 
     
Ludvig 
Kopacz


Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 21-03-2007, 21:28   Re: Artur Kozioł: Realizuję program wyborczy

"W stosunku do moich poprzednich zarobków, także z tytułu zasiadania w radach spółek skarbu państwa szacuję, że zarabiam ok. 4 tysiące zł. mniej niż obecnie zasiadając w fotelu burmistrza"
No to nie rozumiem. Nie lepiej bylo siedziec w tych wszystkich spolkach a nie zostawać burmistrzem :diabel:
 
     
B.Czyżowska
Bałwan solny


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 258
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 21-03-2007, 21:33   poprawić się proszę.

witam

Nic dodać nic ująć dla sprawności w działaniu pracownika obsługującego stronę CKiT Centrum Kultury na stanowisku dyrektor dalej jest :

Dyrektor
Hanna Kozioł

...... od miesiąca vakat.
 
     
lala
Skrzat


Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 39
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 21-03-2007, 21:59   

czytając posty- szczególnie pani Cz. czuję się zażenowana, uwagi dotyczące identyfikatorów to jakiś absurd, p. Cz. chyba z nudów robi z tej sprawy palący problem, który roztrząsa na wszyskich wielickich portalach, podobnie jak w kwestii emaili do radnych, ale tu pani Cz manipuluje i żągluje faktami szukając dziury w całym - niechże już pani sprawdzi na urzędowej stronie i zliczy skrupulatnie ilośc tych emaili z takim tropicielskim zapałem z jakim zagląda pani za kołnierze i spódniczki w poszukiwaniu identyfikatora oraz śledzi kolor burmistrzowych marynarek; poważnie obawiam sie o pani zdrowie...
 
     
zainteresowany
Kopacz


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1
Wysłany: 22-03-2007, 10:52   inteligentna kobietka

Dane mnie jest znać zawodowo P.cZYŻOWSKA. InteligEntna ,twarda kobietka. OK.
 
     
schoda 
SolankaDołączyła: 09 Mar 2007
Posty: 46
Wysłany: 22-03-2007, 16:08   

Wysłała Pani swój post wczoraj, czyli w czwartek. Od środy na Forum MiG Wieliczki jest taka lista.


Zarębski Zbigniew zbigniew.zarebski@kopalnia-pp.pl

Wiceprzewodniczący:

Murzyn Jan
Panuś Adam Marek apanus@wieliczka.eu

Radni:

Brożek Alojzy
Duda Józef jozef.duda@interia.pl
Dyrda Adam
Gabryś Robert gabrysr@o2.pl
Konieczny Damian Łukasz dkonieczny@wieliczka.eu
Krasoń Małgorzata
Krupa Józef
Krysa Paweł
Kulawik Joanna joannakulawik@wp.pl
Lisowski Maciej maciej.lisowski@kancelaria.cc.pl
Luraniec Tadeusz tadeusz76@op.pl
Pankiewicz Lech
Roehlich Michał mooss1@o2.pl
Rozwadowski Ireneusz
Rusecka Urszula
Ślęczka Anna
Wolak Henryk hwolak@poczta.onet.pl
Woźniak Maria
 
     
master7 
HysinboldOsiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 22-03-2007, 16:31   

schoda napisał/a:
Wysłała Pani swój post wczoraj, czyli w czwartek

Schoda, czwartek jest dzisiaj, wczoraj była środa i te adresy były aktualizowane.

Słuchajcie dajmy sobie spokój z tym wklejaniem listy.
Podaję link do zawsze najaktualniejszej ;) : http://www.wieliczka.iap....ocation=f&msg=1

lala napisał/a:
uwagi dotyczące identyfikatorów to jakiś absurd

U mnie w pracy (również instytucja publiczna) jest tak, że każdy ma nosić identyfikator w miejscu widocznym. I ludzie noszą.

Dla mnie bardziej istotną informacją jest taka że:
B.Czyżowska napisał/a:
Są też tacy co nie noszą identyfikatora.

a to już jest niestosowanie się do poleceń przełożonych.

lala napisał/a:
śledzi kolor burmistrzowych marynarek

Burmistrz jest osobą publiczną, również reprezentantem gminy. Jako mieszkaniec Pani Czyżowska ma prawo wyrażać swoją opinię, choćby i najbardziej absurdalną dla kogoś innego. Może dla niej to jest akurat ważne...

I jeszcze mały cytat odnośnie identyfikatorów:
Cytat:
Pierwszą i najbardziej dostrzegalną zmianą są identyfikatory, które noszą wszyscy urzędnicy. Zmianę tę szybko docenili mieszkańcy, bowiem teraz wiedzą, kto imiennie rozpatruje ich sprawę.
Panorama Powiatu Wielickiego, Marzec 2007
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
schoda 
SolankaDołączyła: 09 Mar 2007
Posty: 46
Wysłany: 22-03-2007, 17:05   

Ups pomyliły mi się dni tygodnia, sorki :D
 
     
aizuk
[Usunięty]

Wysłany: 22-03-2007, 17:41   

identyfikatory powinny być , szczególnie u tych co obsługują kientów , pani na kasie ma id więc co dopiero urzednik.zawsze to milej i przyjemniej i wiadomo z kim sie rozmawia.
 
     
lala
Skrzat


Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 39
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 22-03-2007, 17:50   

do sympatycznego Mastera - jasne, że identyfikatory są po to, żeby w sposób widoczny dyndały - pełna zgoda, ale ja raptem wczoraj przebiegłam po urzędowych pokojach załatwiając sprawy i dynadały wszystkim równo; dlatego tak absuradalne wydaję się generalizowanie i wyciąganie pochopnych wniosków z pojedynczego przypadku; podobnie z nieszczęsnym burmistrzowym kostiumem - no, gdyby nasz włodarz nosił się w stylu kuronia lub notorycznie był "zafajdany" - to rozumiem, że można sprawę podnosić, a tak Cz. bije pianę niemerytorycznie, a jest wiele istotnych miejskich problemów do roziązania. A swoją drogą Cz. chyba stara się o nawiązanie współpracy z włodarzem w sprawch grantowych - no to świetny wstęp do rozmowy- pogratulować.
 
     
Tardas Osiedle: Szymanowskiego
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 722
Skąd: Magnum Sal
Wysłany: 22-03-2007, 18:40   

master7 napisał/a:
Słuchajcie dajmy sobie spokój z tym wklejaniem listy.

Popieram. Zajrzałem właśnie na stron urzedu i okazuje się, że dochodzą nowe kontakty :one:

I nawet wysłuchana została sugestia żeby w przypadku braku maila podawać nr telefonu.
Czekamy na pozostałych radnych :!:
_________________
http://www.wieliczka24.info - niezależna strona miasta
 
 
     
master7 
HysinboldOsiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 22-03-2007, 19:13   

lala napisał/a:
ale ja raptem wczoraj przebiegłam po urzędowych pokojach załatwiając sprawy i dynadały wszystkim równo; dlatego tak absuradalne wydaję się generalizowanie i wyciąganie pochopnych wniosków z pojedynczego przypadku;

Racja, zawsze się trafiają czarne owce, albo ktoś zapomni. Ja na przykład jak idę do toalety to zazwyczaj ściągam bo mi dynda, znaczy sie przeszkadza identyfikator oczywiście ;)

[ Dodano: 22 Marzec 2007, 19:20 ]
Tardas napisał/a:
Zajrzałem właśnie na stron urzedu i okazuje się, że dochodzą nowe kontakty

A mnie się bardzo podoba, że Przewodniczący Rady Miejskiej podał adres, i to jak wygląda służbowy, więc na pewno odbierze pocztę (lub jego pracownik)

No i jeszcze fajniej by było jakby było coś na kształt takiej tabelki jak u sąsiadów
http://www.niepolomice.co...hp?article_id=1
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
sal city 
Siuda Baba
.............


Dołączyła: 03 Sty 2007
Posty: 55
Wysłany: 22-03-2007, 23:03   

własnie ,a co z tym wakatem na stanowisku dyr.Ckitu?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 17