Poprzedni temat «» Następny temat
Knajpy
Autor Wiadomość
Lia 
Skrzat


Osiedle: Zdrojowe
Dołączyła: 14 Maj 2008
Posty: 31
Wysłany: 22-08-2008, 21:24   Knajpy

Witam ;)
Mój staż mieszkania w Wieliczce to już kilka miesięcy, ale nadal nic jeszcze nie wiem, no i właściwie nikogo tutaj nie znam ;]
Czy w Wieliczce są jakieś fajne knajpy, gdzie można iść wieczorem? Miejsca, które warto odwiedzić? A najlepiej - knajpy w których można potańczyć? :P
Pozdrawiam
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 22-08-2008, 21:46   

Lia, Miło mi Ciebie powitać w naszym skromnym mieście w którym niestety nic nie ma oprócz sympatycznych mieszkańców np. mnie :): )
_________________
Pozdrawiam
 
     
Lia 
Skrzat


Osiedle: Zdrojowe
Dołączyła: 14 Maj 2008
Posty: 31
Wysłany: 22-08-2008, 22:04   

Hehe, w sympatyczność nie wątpię :D Chociaż nie miałam okazji się jeszcze o tym przekonać niestety ;]
No to Agga trochę mnie zmartwiłaś.. :( Po prostu nie chce mi się wierzyć, że tutaj nie dzieje się dosłownie NIC ! Nawet biorąc pod uwagę bliskość Krakowa etc. - przecież nie zawsze człowiek ma ochotę jechać ten kawałek tylko po to żeby np. napić się piwa.. I jeszcze kombinować później w nocy, jak wrócić ;]
W szoku jestem :P Nie mówię że powinna być od razu jakaś wielka dyskoteka, ale chociaż pub z dobrą muzyką i np. bilard czy coś takiego.. Przecież to jest WSZĘDZIE!
Szok, szok, i jeszcze raz szok ;]
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 22-08-2008, 22:09   

Lia, nio niestet tak jest ja mieszkam tutaj 9 lat i też jeszcze jestem w szoku :): )
ale tak na poważnie polecam Ci Zaścianek potańczyć tam nie potańczysz ale pifka się napijesz w bilarda też zagrasz do tego może być knajpka na Mardimeksie tam tylko pifko i jedzonko.
_________________
Pozdrawiam
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 22-08-2008, 22:09   

Lia, dzieje się w piatek w Zaścianku (stary dworzec PKS lub inaczej pisząc od kopalni do dołu) jest karaoke :D a tak to jeszcze pozostaje bilard w Zamkowej lub zrobienie imprezy we własnym zakresie (parapetówka, domówka, pępkówka itd):D :) a jeśli chodzi o tańce to albo Blue Star (syf jakich mało :P ) niedaleko od Wieliczki przy E4 albo Kraków
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
Lia 
Skrzat


Osiedle: Zdrojowe
Dołączyła: 14 Maj 2008
Posty: 31
Wysłany: 23-08-2008, 10:05   

No, Zaścianek przynajmniej potrafię mniej więcej zlokalizować wizualnie :P
Heh, to teraz zostaje mi już tylko skompletowanie jakiejś ekipy.. ;]
A co do Blue Stara, to słyszałam, słyszałam :P
Dzięki wielkie za pomoc, chociaż przyznaję że nie na takie odpowiedzi liczyłam ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16