Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
21-07-2008, 09:42
Koncert na Rynku?
Autor Wiadomość
pawelblade 
Gwarek


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 16
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 06-07-2008, 18:22   Koncert na Rynku?

Witam,
czy ktoś się oriętuje co dziś się będę dziać na Rynku w Wieliczce na tej pięknej scenie?
Dziękuje za info i pozdrawiam
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 07-07-2008, 09:28   

Ta scena to była zdaje się pod wieczór musicalowy w niedziele o 19.00 - spektakl skrzypek na dachu
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
wojtek123 
Warzelnik


Dołączył: 07 Lip 2007
Posty: 28
Wysłany: 07-07-2008, 20:16   

Hej, głucha cisza na W24, a w niedzielę na Rynku królował Skrzypek na dachu !!!!- fantastyczna, przygotowana z wielkim rozmachem impreza plenerowa zgromadziła tłumy Wieliczan, którzy przyjęli spektakl owacją na stojąco. Czyżby nikt z użytkowników nie zarejestrował świetnej imprezy - doskonałego Summer Music festival, (w nidziele świetny spektakl dla dzieci na alei JPII- co myślicie o tego typu imprezach ? jak wam sie podoba? dla mnie bomba :)
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 07-07-2008, 21:55   

Niestety byłem wtedy na weselu i nie mogłem skorzystać z tej imprezy ale mam cichą nadzieję, iż będę miał okazję w najbliższym czasie skorzystać z podobnej imprezy plenerowej, a tych jak wiadomo zbyt wiele u nas się nie odbywa. Lato jest jednak długie i nic nie wiadomo co nas jeszcze spotka.
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 07-07-2008, 23:16   Rozrywka przez duże "R".

Ośmiominutowa owacja na stojąco była wykładnikiem zapotrzebowania Wieliczan na Rozrywkę przez duże "R". Znakomity występ zespołu z Chorzowskiego Teatru Rozrywki odbył się pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Burmistrza Miasta Wieliczki, a dzięki uzyskanym dotacjom z budżetu miasta Wieliczki oraz Województwa Małopolskiego, wstęp na imprezę był bezpłatny.
 
     
przecinek
Gwarek


Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 17
Wysłany: 09-07-2008, 18:33   

Ktoś wie co z biletami na koncert finałowy? W ticketonline nic nie ma, podobnie żadnej informacji w filmotechnice czy biurze festiwalowym (przynajmniej żadnej informacji online). Czy w muzeum żup można bilety dostać?

Może to jakaś ściema z tym koncertem? ;)
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 09-07-2008, 20:35   

A może wstęp wolny :diabel2:
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 09-07-2008, 22:30   

Cytat:
12 lipca 2008, godz.19.00
Koncert "Odyseja Muzyczna - Muzyka Filmowa"
Wykonawcy: Orkiestra OBLIGATO pod kierownictwem Jerzego Sobeńki. Solisci: Krystyna Tyburowska (sopran), Iwona Tober (sopran), Sylwia Lorens (sopran), Ewa Romaniak (śpiew), Jan Zakrzewski (tenor), Witold Wrona (tenor).
Duży dziedziniec Zamku Żupnego w Wieliczce
Bilety w cenie 35 zł

Bilety do nabycia:
Biuro Festiwalowe Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce, tel. 012 289 16 40, 278 58 49
Filmotechnika (Pasaż Bielaka), tel. 012 422 89 45, 421 23 43
http://www.straussowskie.pl/index.php
 
     
przecinek
Gwarek


Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 17
Wysłany: 09-07-2008, 23:04   

Do nacomito: na co mi to? :)

Sprecyzuję o co mi chodzi.
Tak się składa, że ja czytać umiem i wyczytałam np. że bilety można kupić na ticketonline.pl, a tam ich nie ma. Dlatego pytam na forum o stan faktyczny tj. czy RZECZYWIŚCIE w Muzeum żup można dostać bilety.
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 10-07-2008, 10:28   Kto pyta, czasem błądzi.

Podałem zainteresowanym numery telefonów, również Tobie, Interpunkcjo. Skoro twierdzisz, że umiesz czytać sądzę,
iż telefonem także potrafisz się posługiwać. Chyba, że nie byłaś na tej lekcji. Do zobaczenia na koncercie. :one:
 
     
bondo 
Sztygar


Osiedle: Kościuszki
Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 69
Wysłany: 13-07-2008, 23:31   

A ja nie obejrzałem. Bo nie wiedziałem. A bardzo chętnie bym się przyłączył do tej owacji.
Tyle , że łatwiej się dowiedzieć o imprezach w Krakowie i Niepołomicach niż w Wieliczce.
I to mnie najbardziej boli. Bo są fajne rzeczy robione tylko marketing jest żaden.
Słupy ogłoszeniowe zieją pustką !!!
 
     
Pretekst 
Bałwan solny


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 222
Wysłany: 14-07-2008, 08:11   

bondo napisał/a:
Tyle , że łatwiej się dowiedzieć o imprezach w Krakowie i Niepołomicach niż w Wieliczce.


Nie przesadzaj, impreza była rozreklamowana na plakatach, w prasie, stronach internetowych, np. powiat wielicki miał baner reklamujący festiwal, wystarczyło w niego kliknąć i pojawiał się cały program festiwalu. Festiwal miał też swoją stronę internetową. Wygląda na to, że nie masz racji.
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 14-07-2008, 10:05   

bondo napisał/a:
A ja nie obejrzałem. Bo nie wiedziałem. [...]

Wyjątkowo dużo informacji, zarówno z wyprzedzeniem, jak i na bieżąco można było znaleźć w prasie, lokalych programach TV, w internecie i na słupach ogłoszeniowych, których nie widziałeś. Nie słyszałem o ulotkach reklamowych festiwalu rozrzucanych na wycieraczkach. To nie ten poziom.
Dla chcącego, nic trudnego.
I nie przegap następnej imprezy: http://www.wieliczka.pl/i...day=24&Itemid=1
 
     
bondo 
Sztygar


Osiedle: Kościuszki
Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 69
Wysłany: 17-07-2008, 23:35   

Pretekst napisał/a:
bondo napisał/a:
Tyle , że łatwiej się dowiedzieć o imprezach w Krakowie i Niepołomicach niż w Wieliczce.


Nie przesadzaj, impreza była rozreklamowana na plakatach, w prasie, stronach internetowych, np. powiat wielicki miał baner reklamujący festiwal, wystarczyło w niego kliknąć i pojawiał się cały program festiwalu. Festiwal miał też swoją stronę internetową. Wygląda na to, że nie masz racji.


No właśnie " powiat wielicki miał baner reklamujący festiwal, wystarczyło w niego kliknąć i pojawiał się cały program festiwalu. Festiwal miał też swoją stronę internetową. "
Ale śmieszne. Ktoś kto zajmuje sie pracą albo ludzie starsi komputer omijają z daleka więc strona internetowa to nie wszystko.
Plakatów na os.Kościuszki nie było więc ktoś kto robił tę imprezę nie dotarł do wszystkich a powinien.
Więc rację mam.
 
     
bondo 
Sztygar


Osiedle: Kościuszki
Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 69
Wysłany: 17-07-2008, 23:41   

nacomito napisał/a:
bondo napisał/a:
A ja nie obejrzałem. Bo nie wiedziałem. [...]

Wyjątkowo dużo informacji, zarówno z wyprzedzeniem, jak i na bieżąco można było znaleźć w prasie, lokalych programach TV, w internecie i na słupach ogłoszeniowych, których nie widziałeś. Nie słyszałem o ulotkach reklamowych festiwalu rozrzucanych na wycieraczkach. To nie ten poziom.
Dla chcącego, nic trudnego.
I nie przegap następnej imprezy: http://www.wieliczka.pl/i...day=24&Itemid=1

Tej nie przegapię. O niej wiem od dawna.
Ale o jakiej Ty prasie piszesz albo o jakich programach TV.
Ja prasę przeglądam i TV oglądam ale impreza mi uciekła.
A jak wspomniałem w Niepołomicach na imprezach bywam bo o nich wiem.
To się nazywa marketing.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 18