Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
16-11-2010, 11:43
Sklepy i usługi w Wieliczce
Autor Wiadomość
raphalsky 
Mina



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1129
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 18-08-2010, 09:26   

agga napisał/a:
Cytat:
Sklep Praxi zmierza w dobrą stronę.
Dziś tam byłam po jedną rzecz. Lodówka jak lodówka. Warzywa po zmianie hmm.. wydaje się więcej przestrzeni czy świeże czy nie nie wiem bo tam nie kupuje. Napisze jedno takiego syfu jaki macie tam na podłodze to w życiu a żyje już trochę nie widziałam. Przepraszam czy sprzątaczka w tym sklepie jest może na dłuższym urlopie ?? Zapraszacie klientów do sklepu, chwalicie zmiany , a serwujecie jakość ze średniowiecza.



agga napisał/a:
Praxsi rządzi szerokim asortymentem różnych firm. Artykuły te dostosowane są dla ki netów z różną zawartością portfela. Dla mnie jest to plus że w jednym miejscu kupuję wszystko i nie muszę latać po całej Wieliczce.



Albo w Praxi zaszły tak niebywałe zmiany albo koleżanka ma niespójną politykę informacyjną...
Stawiam na to drugie ale kobiety, jak powszechnie wiadomo, bywają zmienne ;)
 
     
sylwia.wk 
Bałwan solny



Wiek: 41
Dołączyła: 01 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: wieliczka
Wysłany: 18-08-2010, 14:35   

Ja juz zakończyłam robic zakupy w praxi.. jesli juz to baaardzo sporadycznie ..
niestety wcale cen najtańszych nie maja o dziwo.. Kawałek dalej na Lednicy trochę mniejszy wybór ale taniej... a i wędliny i mięso i sery bardzo dobre....
a samochodem to sekunda więcej jazdy ...
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 18-08-2010, 23:10   

Przepraszam bardzo. Mnie nie o praxsi chodziło tylko paleo. Tyle lat już minęło a dla mnie paleo ciągle to praxsi. Jakoś słownie nie mogę się przedstawić. Dopiero post Jarka mnie oświecił :): )
Jeśli chodzi o praxsi to dla mnie ten sklep już nie istnieje. Za mały asortyment, słabe ceny, brak parkingu, nie wspominając o brudnej podłodze.
_________________
Pozdrawiam
 
     
sylwia.wk 
Bałwan solny



Wiek: 41
Dołączyła: 01 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: wieliczka
Wysłany: 19-08-2010, 08:54   

no mi tez ;) jakos zawsze mi się myli..
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 19-08-2010, 16:14   

raphalsky, wszystko zostało przeze mnie już wyjaśnione :)
_________________
Pozdrawiam
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 21-08-2010, 12:30   

Dzisiaj w Delikatesach Centrum dalszy ciąg loterii.

Odbywa się ponownie piknik dla dzieci, a o godzinie 16 losowanie nagrody głównej w postaci Pralki.

Tak jak poprzednio aby odebrać nagrodę, trzeba być na losowaniu.
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
winko
Gość
Wysłany: 21-08-2010, 16:33   

Ciekawe czy mają zgodę na loterię , bo to przecież reguluje ustawa hazardowa !!!
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 21-08-2010, 20:23   

Za tydzień do wygrania zmywarka ;)

Wystarczy zrobić zakupy za 30 zł a podpisany kupon wrzucić do urny :P

Ciekawe co będzie za 2 tygodnie :diabel:
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
pan_jacek 
Bałwan solny


Osiedle: W.Pola/Krzyszkowice
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 292
Wysłany: 22-08-2010, 11:24   

Ostatnio licząc na korzystną cenę zrezygnowałam z zakupu bananów w biedronce jak to zwykle robię i ruszyłam do delikatesów centrum...
okazało sie ze bananow w ogole nie ma i ze kosztowały 4,89,- - dość dużo w porównaniu z innymi. przeszłam sie przez cały sklep i panuje w nim straszny bałaga, produkty jeden na drugim niemal, wszystko poprzewracane, z pewnoscia rzadko bede tam wpadać.
ostatecznie skończyłam w paleo na swoim osiedlu i kupiłam 2kg przecenionych bananów za 1,90 :-D które wcale nie były zgnite, po prostu rzucili na sklep zielone a wszystkie żółte poszły na przecene :)
 
     
Asica
Gość
Wysłany: 22-08-2010, 22:02   

pan_jacek napisał/a:
Ostatnio licząc na korzystną cenę zrezygnowałam z zakupu bananów w biedronce jak to zwykle robię i ruszyłam do delikatesów centrum...
okazało sie ze bananow w ogole nie ma i ze kosztowały 4,89,- - dość dużo w porównaniu z innymi. przeszłam sie przez cały sklep i panuje w nim straszny bałaga, produkty jeden na drugim niemal, wszystko poprzewracane, z pewnoscia rzadko bede tam wpadać.
ostatecznie skończyłam w paleo na swoim osiedlu i kupiłam 2kg przecenionych bananów za 1,90 :-D które wcale nie były zgnite, po prostu rzucili na sklep zielone a wszystkie żółte poszły na przecene :)


Pan Jacek to zapewne "ZWOLENNIK" Paleo, bo nie zauważyłam żeby w Delikatesach był bałągan, ani żeby produkty były jeden na drugim. Taka mała dygresja, bo jak widzę, że ktoś pisze głupoty to się wtrącam, i choć sama robię zakupy przeważnie w Paleo to poprostu teraz będę je dzielić, część kupię w Delikatesach Centrum a część w Biedronce i Paleo. Na tym polega wolny rynek... A jak ktoś pisze, że w sklepie, który co dopiero się otwarł, a poukładania mógłby pozazdrościć nie jeden sklep, jest bałagan, to jak dla mnie oznacza to, że to ktoś z konkurencji mąci.
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 22-08-2010, 22:06   

Kurcze, a ja zawsze jadalem te zolte a teraz dowiaduje sie, ze to odrzut. Straszni mi glupio...
 
     
pan_jacek 
Bałwan solny


Osiedle: W.Pola/Krzyszkowice
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 292
Wysłany: 22-08-2010, 22:28   

sądzę że po prostu nie chca ich zostawiać w sklepie na weekend bo by zgniły a z przeceny ktoś zgarnie....

Oczywiście z pewnoscia jestem kierownikiem Paleo i specjalnie tu weszłam zeby to napisać no ja pitole...
W delikatesach centrum na dziale z formami do pieczenia kubkami i innymi szpargałami wszystko lezy jedno nad drugim i jest poprzewracane. (a owoce nadgnite i pełno muszek owocówek)

Więc jeśli ktoś będzie mnie obrzucał i zarzucał nieszczerość i pisanie naciąganych opinii w internecie niestety będę się bronić :]

ale dobrze. mącę. okej. pardon. chylę czoła...
 
     
Asica
Gość
Wysłany: 22-08-2010, 23:17   

pan_jacek napisał/a:
sądzę że po prostu nie chca ich zostawiać w sklepie na weekend bo by zgniły a z przeceny ktoś zgarnie....

Oczywiście z pewnoscia jestem kierownikiem Paleo i specjalnie tu weszłam zeby to napisać no ja pitole...
W delikatesach centrum na dziale z formami do pieczenia kubkami i innymi szpargałami wszystko lezy jedno nad drugim i jest poprzewracane. (a owoce nadgnite i pełno muszek owocówek)

Więc jeśli ktoś będzie mnie obrzucał i zarzucał nieszczerość i pisanie naciąganych opinii w internecie niestety będę się bronić :]

ale dobrze. mącę. okej. pardon. chylę czoła...


No co najmniej dziwnie wygląda fakt podpisu pan_jacek a za chwile jak widać powyżej piszesz "Weszłam żeby to napisać..." Mała niespójność. Zgoda, na podanym przez ciebie dziale faktycznie był mały bajzel, ale to jest taki dział, że w każdym sklepie tak wygląda po przejściu pewnej liczby klientów. Jeżeli znasz sklep, w którym ten dział wygląda jak przed chwilą ułożony to znaczy że poprostu nie ma tam klientów albo, że tego asortymentu w tym sklepie z jakiegoś powodu się nie kupuje. Tak mi się przynajmniej wydaje widząc babki przewracające te różne artykuły, których nigdy żadna nie odkłada w to samo miejsce. Poza tym mogłaś lub mogłeś (już nie wiem jak się zwracać) napisać od razu skoro jesteś taka/taki rzeczowa/y, że to na tym dziale. Z twojej wypowiedzi jasno wynikało, że dotyczy to całego sklepu, co byłoby przekłamaniem. Co do muszek owocówek to też są w każdym sklepie, czy to Lidl, Biedronka, Paleo czy Delikatesy Centrum, są wszędzie zwłaszcza jak babka wybierając dwa pomidory przewróci ze dwadzieścia zanim się zdecyduje, czego byłam świadkiem, a pozostałe się obijają i ja już muszę sięgać do innej skrzynki. Twoja wypowiedź zabrzmiała nie obiektywnie, stąd moja sugestia. sorrrry
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 23-08-2010, 08:32   

Popieram Asice. Kupuje często pomidorki w Delikatesach Centrum, bo mają na razie najlepszą cenę i ciągle ich brakuje, bo zawsze w sklepie jest tłum chcący korzystać z dobrych cen.

Za każdym razem jednak trzeba prosić kogoś z obsługi, aby doniósł znowu skrzynkę z zaplecza, bo po prostu nie wyrabiają w tym sklepie z wynoszeniem niektórych produktów.
Nikt mi jeszcze nie odmówił doniesienia pomidorków, ani też nie powiedział że ich brakuje.
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
kwapin
Żupnik


Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 74
Wysłany: 23-08-2010, 15:21   

Nietopesh - jak pojmuję o możliwości uzyskania nagrody , decyduje losowość w trakcie losowania !!! , w czasie którego mam być obecny ... , a więc na takie chwyty marketingowe wymagane jest zezwolenie bodajże dyrektora Izby Skarbowej . Nie chciałbym być kumplem Rycha , Zbycha i szwendać się po prokuratorach , komisjach i innych niestosownych miejscach i jeszcze jedno -od wygranej należy uiścić należny podatek - ale o tym cisza , może się uda .
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 17