Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
16-11-2014, 21:41
Wybory samorządowe 2014
Autor Wiadomość
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 04-11-2014, 06:55   

Cytat:
w majestacie prawa wydaje środki na swoją kampanię

Możesz poprosić każde KWW o sprawozdanie , jest to informacja jawna ;)
_________________
 
     
Joshua
Bałwan solny


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 228
Wysłany: 04-11-2014, 07:55   

Tsubasa napisał/a:
najlepszy jest Pan Masny który wszędzie wywiesza się z tym swoim damskim pieskiem :)

I to jest "przyszły" reprezentant powiatu czy gminy. Nawet na jego portalu fb jest filmik jak paraduje udzielając wywiadu z "lolkiem" na rękach przed kamerą w trakcie rajdu w Wieliczce (Kulig, Bublewicz). ŻENADA! Swego czasu pisał "eseje" w życiu powiatu i wieliczki, gdzie narratorem był jego pies i chyba tylko po to by się dowartościować bo zdaje się ma jakiś kompleks "pańszczyzny" z uwagi na to, że wszędzie "mój pan", "mojego pana". Wieć jak wejdzie na jakieś stanowisko musicie do niego mówić jak na dworze "Mój Panie" :)
_________________
Joshua
 
     
Artur3 
Groty kryształowe


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 17 Paź 2011
Posty: 105
Wysłany: 04-11-2014, 08:16   

Aleksander napisał/a:
Zastanawiam się czy najbardziej widoczny Pan Piotr Ptak w majestacie prawa wydaje środki na swoją kampanię ;)


faktycznie jest wszędzie :)
_________________
Artek
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 04-11-2014, 10:50   

Cytat:
faktycznie jest wszędzie

Efekt może być jak w "kucykach" : "Rzygam tęczom" ;)
_________________
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 04-11-2014, 10:52   

Cytat:
I to jest "przyszły" reprezentant powiatu czy gminy. Nawet na jego portalu fb jest filmik jak paraduje udzielając wywiadu z "lolkiem" na rękach przed kamerą w trakcie rajdu w Wieliczce (Kulig, Bublewicz). ŻENADA! Swego czasu pisał "eseje" w życiu powiatu i wieliczki, gdzie narratorem był jego pies i chyba tylko po to by się dowartościować bo zdaje się ma jakiś kompleks "pańszczyzny" z uwagi na to, że wszędzie "mój pan", "mojego pana". Wieć jak wejdzie na jakieś stanowisko musicie do niego mówić jak na dworze "Mój Panie"

Każdy ma własną wolę i poglądy. Jednakże p.Masny, wywlókł sporo ciekawy rzeczy, o których światy by nie wiedział, gdyby go nie było.
Nie popieram - Nie zwalczam, ale ciesz się, że jest ktoś kto nie boi się jasno przeciwstawić KWW Matołek.
_________________
 
     
grigorij 
Żupnik


Osiedle: św. Barbary
Wiek: 49
Dołączył: 13 Lis 2012
Posty: 78
Wysłany: 04-11-2014, 11:36   

To racja, że Pan Masny obnażył nietykalnych i nieomylnych, ale sam skorzystał po części z dobrodziejstwa stanowiska w ZGK :zly:
 
     
Joshua
Bałwan solny


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 228
Wysłany: 04-11-2014, 12:32   

grigorij napisał/a:
To racja, że Pan Masny obnażył nietykalnych i nieomylnych, ale sam skorzystał po części z dobrodziejstwa stanowiska w ZGK :zly:

No właśnie.
A co on takiego wielkiego odkrył? jedynie chyba tą nagrodę na prezesa PPR i tyle. Reszta to jego "kiełbasa wyborcza". Lata z lolkiem po Wieliczce robiąc zdjęcia rzeczy, które stoją krzywo, źle wyglądają lub mu nie pasują. Zastanawia mnie fakt czy byłby taki "wnikliwy" jak sam by rządził? Pewnie stałby się "nietykalny i nieomylny". Nie mówiąc o tym, że urząd zamieniłby we własny folwark znajomych. Wg niego tylko jedna osoba w powiecie jest kompetentna bo pochodzi z jego urzędu. Ale pamiętam sytuację jak wytknął chyba w projekcie budżetu błąd chyba zamiast miliona napisano tysiące i winnym był starostwa, a nie skarbnik bo jest kompetentna. Ja też mogę listę niedoróbek czy awarii wytknąć czy pisać do wszystkich "interpelacje" i chwalić się tym na fb tylko po co?
_________________
Joshua
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 04-11-2014, 13:58   

Cytat:
Lata z lolkiem po Wieliczce robiąc zdjęcia rzeczy, które stoją krzywo, źle wyglądają lub mu nie pasują.

Gdyby nie latał, to były by nadal takie jak piszesz :(
Cytat:
Zastanawia mnie fakt czy byłby taki "wnikliwy" jak sam by rządził?

Może dasz mu szansę ;)
Cytat:
Nie mówiąc o tym, że urząd zamieniłby we własny folwark znajomych.

A obecna władza tego nie robi ????? hahaha
Cytat:
Ale pamiętam sytuację jak wytknął chyba w projekcie budżetu błąd chyba zamiast miliona napisano tysiące i winnym był starostwa, a nie skarbnik bo jest kompetentna.

Mój drogi, ktoś pod tym podpis złożył, był to starosta !. Jeżeli nie czyta się co sie podpisuje, to bierze się za to odpowiedzialność :) Nie umiesz tak pracować czy po prostu za wszelką cenę kazali Ci to wypisywać o Masnym ?
Cytat:
Ja też mogę listę niedoróbek czy awarii wytknąć czy pisać do wszystkich "interpelacje" i chwalić się tym na fb tylko po co?

Po to, że bez takich działań w Wieliczce byłby totalny chlew :)
Powstały media społecznościowe, blogi i inne stosowne narzędzia, którymi można wytykać władzom błędy.
Skoro Ci się to nie podoba to zdradź na kogo to chcesz zagłosować i kto wzbudził Twoje wielkie zaufanie i czyni tak wspaniale na ziemi wielickiej ?
Może zapałamy tak wielkim optymizmem jak TY.

Skończ robić czarny PR bo tak jak w przypadku Pinokio zrobisz całkiem odwrotny efekt :)
_________________
 
     
Joshua
Bałwan solny


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 228
Wysłany: 04-11-2014, 14:27   

przemo napisał/a:
Cytat:
Lata z lolkiem po Wieliczce robiąc zdjęcia rzeczy, które stoją krzywo, źle wyglądają lub mu nie pasują.

Gdyby nie latał, to były by nadal takie jak piszesz :(
Cytat:
Zastanawia mnie fakt czy byłby taki "wnikliwy" jak sam by rządził?

Może dasz mu szansę ;)
Cytat:
Nie mówiąc o tym, że urząd zamieniłby we własny folwark znajomych.

A obecna władza tego nie robi ????? hahaha
Cytat:
Ale pamiętam sytuację jak wytknął chyba w projekcie budżetu błąd chyba zamiast miliona napisano tysiące i winnym był starostwa, a nie skarbnik bo jest kompetentna.

Mój drogi, ktoś pod tym podpis złożył, był to starosta !. Jeżeli nie czyta się co sie podpisuje, to bierze się za to odpowiedzialność :) Nie umiesz tak pracować czy po prostu za wszelką cenę kazali Ci to wypisywać o Masnym ?
Cytat:
Ja też mogę listę niedoróbek czy awarii wytknąć czy pisać do wszystkich "interpelacje" i chwalić się tym na fb tylko po co?

Po to, że bez takich działań w Wieliczce byłby totalny chlew :)
Powstały media społecznościowe, blogi i inne stosowne narzędzia, którymi można wytykać władzom błędy.
Skoro Ci się to nie podoba to zdradź na kogo to chcesz zagłosować i kto wzbudził Twoje wielkie zaufanie i czyni tak wspaniale na ziemi wielickiej ?
Może zapałamy tak wielkim optymizmem jak TY.

Skończ robić czarny PR bo tak jak w przypadku Pinokio zrobisz całkiem odwrotny efekt :)

Zmartwię Cie bo na nikogo nie głosuje, bo uważam, że nikt inteligentny nie pcha się do władzy tak nachalnie aby coś zrobić. Jak mają prawo wszyscy wyrażać swoje opinie to ja też. A czemu robię czarny PR wokół niego? Bo trochę go znam i wiem co sobą reprezentuje. A zresztą co będę z Tobą polemizował. JEŚLI zostanie kimś ważnym po wyborach i usłyszę, że coś nie pasuje ci we władzach to ciekawe czy będziesz pamiętał co piszesz teraz. Żadna władza nie spełni woli ludu nawet w 50% baa nawet 20%. Każdy znajdzie coś nie tak ... Mi obecna władza też nie leży bo skłaniam bo w ogóle nie Lubie mieć kogoś na sobą szczególnie jeśli za moje podatki ktoś robi sobie własny folwark.
_________________
Joshua
 
     
grigorij 
Żupnik


Osiedle: św. Barbary
Wiek: 49
Dołączył: 13 Lis 2012
Posty: 78
Wysłany: 04-11-2014, 14:39   

Joshua napisał/a:
grigorij napisał/a:
To racja, że Pan Masny obnażył nietykalnych i nieomylnych, ale sam skorzystał po części z dobrodziejstwa stanowiska w ZGK :zly:

No właśnie.
A co on takiego wielkiego odkrył? jedynie chyba tą nagrodę na prezesa PPR i tyle. Reszta to jego "kiełbasa wyborcza". Lata z lolkiem po Wieliczce robiąc zdjęcia rzeczy, które stoją krzywo, źle wyglądają lub mu nie pasują. Zastanawia mnie fakt czy byłby taki "wnikliwy" jak sam by rządził? Pewnie stałby się "nietykalny i nieomylny". Nie mówiąc o tym, że urząd zamieniłby we własny folwark znajomych. Wg niego tylko jedna osoba w powiecie jest kompetentna bo pochodzi z jego urzędu. Ale pamiętam sytuację jak wytknął chyba w projekcie budżetu błąd chyba zamiast miliona napisano tysiące i winnym był starostwa, a nie skarbnik bo jest kompetentna. Ja też mogę listę niedoróbek czy awarii wytknąć czy pisać do wszystkich "interpelacje" i chwalić się tym na fb tylko po co?


Skąd wiesz co by zmienił ? Folwark znajomych już jest :>
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 04-11-2014, 14:40   

Cytat:
Zmartwię Cie bo na nikogo nie głosuje, bo uważam, że nikt inteligentny nie pcha się do władzy tak nachalnie aby coś zrobić.

To po XXX zabierasz głoś ?
Cytat:
Jak mają prawo wszyscy wyrażać swoje opinie to ja też.

P.Masny również
Cytat:
Bo trochę go znam i wiem co sobą reprezentuje.

Ja też i nie jestem bezkrytyczny, ale nie można malować go tylko w czarnych barwach.
Cytat:
JEŚLI zostanie kimś ważnym po wyborach i usłyszę, że coś nie pasuje ci we władzach to ciekawe czy będziesz pamiętał co piszesz teraz.

Już nie raz tu jasno swoje opinie wystawiałem, niezależnie od ugrupowania.
Cytat:
Żadna władza nie spełni woli ludu nawet w 50% baa nawet 20%

Zakładając Twoją postawę - nie chodze bo po co - to na pewno ;)
Cytat:
Mi obecna władza też nie leży bo skłaniam bo w ogóle nie Lubie mieć kogoś na sobą szczególnie jeśli za moje podatki ktoś robi sobie własny folwark.

Masz okazje to zmienić, ale PO CO, nie warto, nie chodzę, nie widzę kandydatów.

Może sam wystartujesz ?
_________________
 
     
grigorij 
Żupnik


Osiedle: św. Barbary
Wiek: 49
Dołączył: 13 Lis 2012
Posty: 78
Wysłany: 04-11-2014, 14:41   

Joshua napisał/a:
Zmartwię Cie bo na nikogo nie głosuje, bo uważam, że nikt inteligentny nie pcha się do władzy tak nachalnie aby coś zrobić. Jak mają prawo wszyscy wyrażać swoje opinie to ja też. A czemu robię czarny PR wokół niego? Bo trochę go znam i wiem co sobą reprezentuje. A zresztą co będę z Tobą polemizował. JEŚLI zostanie kimś ważnym po wyborach i usłyszę, że coś nie pasuje ci we władzach to ciekawe czy będziesz pamiętał co piszesz teraz. Żadna władza nie spełni woli ludu nawet w 50% baa nawet 20%. Każdy znajdzie coś nie tak ... Mi obecna władza też nie leży bo skłaniam bo w ogóle nie Lubie mieć kogoś na sobą szczególnie jeśli za moje podatki ktoś robi sobie własny folwark.


Pozwól że dołożę dwa słowa obrażasz bez podstaw setki kandydatów :!!:
Pokazujesz jaki Ty jesteś inteligentny :?:
 
     
Joshua
Bałwan solny


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 228
Wysłany: 04-11-2014, 14:53   

Po tym co piszecie to znaczy, że idziecie głosować żeby zrobić komuś psikusa, a nie z czystego uwielbienia dla kogoś czy z uwagi na jego "program wyborczy". Podobnie było za czasów pierwszego wyboru jaśnie panującego "szefa" zewsząd było słychać: "zmieńmy coś" a jest dalej tak samo albo gorzej.
Nie obrażam nikogo, że nie jest inteligentny, ale skoro ktoś jest dobry w tym co robi to niech to robi dalej, a nie pcha się do władzy i niestety psuje swój wizerunek.
_________________
Joshua
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 04-11-2014, 15:11   

Cytat:
że idziecie głosować żeby zrobić komuś psikusa, a nie z czystego uwielbienia dla kogoś czy z uwagi na jego "program wyborczy"

Pogrążaj się dalej :)
Cytat:
a nie pcha się do władzy i niestety psuje swój wizerunek.

Bardziej mi to pasuje do innych kandydatów niż do Masnego.
_________________
 
     
Joshua
Bałwan solny


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 228
Wysłany: 04-11-2014, 15:22   

Pożyjemy zobaczymy. Za cztery lata wrócimy do tematu. A może wcześniej bo skoro tylu nas jest krytykujących czy tą władzę czy przyszłą to zobaczymy czy otaczający krajobraz zmieni się czy nie. Spokojnie ja tylko wyrażam swoją opinie czy pogląd i mogę się mylić jak każdy, ale to nie powód to nerwów.
_________________
Joshua
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 17