Poprzedni temat «» Następny temat
Wyprawa po meble
Autor Wiadomość
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 10-09-2008, 20:04   Wyprawa po meble

Wybrałam się dziś do Kalwarii w celu zakupienia mojej córeczce nowego spanka. Przeżyłam wielki szok w reklamowanych pawilonach meblowych. Obsługa hmm.. nawet to słowo tu nie pasuje gra w karty, pije kawę ba nawet wino. Nie wspomnę o ekspedientkach ( w dziwnych pozach) na łóżkach. Nie przypominających raczej ekspedientki lecz... sami wiecie.. panie z taniego... hmm.. nie będę dalej rozwijać :): ) W ani jednej części sklepu nie usłyszałam Dzień Dobry w czym mogę pomóc, Do widzenia itd. SZOK!!!
W końcu łóżko małej zakupiłam w Izdebniku w przydrożnym sklepie gdzie wybór był ogromny, ceny przyzwoite i ogromny wybór tapicerek. Polecam :): )
Dla wszystkich urządzających się nowo otwarty sklep 4 style przy wjeździe na autostradę. Duży wybór mebli i akcesoriów dla zróżnicowanych portfeli , obsługa ok, dobry dojazd, parking, 3 piętra mebli Polecam warto tam zaglądnąć.
_________________
Pozdrawiam
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 10-09-2008, 20:19   

Niedawno robiłem podobny zakup...łóżko sosnowe+wypasiony materac,drogą online w firmie "Magnat"...miła obsługa telefoniczna+tani koszt dostawy...solidne wykonanie...można polecić...

Magnat...
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 10-09-2008, 20:31   

Madafaker, ciekawe, ciekawe a jak się spisuje ?? już je masz?? ceny mnie powaliły :): ) i te półki na pościel też niezłe
_________________
Pozdrawiam
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 10-09-2008, 22:19   

mam z magnata materac 160x200.. jakies 1,5 roku intensywnego uzytkowania i gites ;)

a co do mebli to ja juz mam kolorowy zawrot glowy, bo bylem juz chyba wszedzie w okolicy (witek, max fliz, brw, vox, kalwaria, nowy targ, myslenice, bochnia, abra, ikea, nawet w wieliczce ;) ), a mimo to nie znalazlem nic specjalnie powalajacego, a szukam zwyklej sofy rozkladanej..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 10-09-2008, 23:33   

No popatrz jak się zgraliśmy ja dzisiaj zamówiłem nowe łóżko, ale pierwsze co to siadłem na internet i tuż pod nosem mamy kilka fajnych producentów.
Ja się wahałem między Magnatem a Migdałem, obie firmy mają salony w Skawinie, ale Migdał produkuje w Sygneczowie. Ceny mają takie same, wyroby i modele również, tak więc zdecydowałem się na Migdała gdyż oferują oni ciut lepsze modele materacy i najważniejsze transport gratis :diabel: Moje nowe łóżko będzie dostarczone w sobotę, gdyż niestety muszą wyprodukować kolejne sztuki, bo wybrałem popularny model i kolor.
Za łóżko i materac 90x200x17 zapłaciłem 460 zł

MIGDAŁ
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 11-09-2008, 05:59   

agga napisał/a:
a jak się spisuje ?? już je masz??

Jak narazie przez te kilkanaście dni bez zastrzeżeń... :)
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 11-09-2008, 08:07   

chyba synkowi do pokoju zamówię takie łóżko :): )
nietopesh, ta stronka ich nie działa ale chyba zrobię sobie wycieczkę do Skawiny ja jednak wolę zobaczyć co kupuję w przypadku łóżka tym bardziej :): )
_________________
Pozdrawiam
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 11-09-2008, 10:55   

Wiem wiem że nie działa, oni też wiedzą, bo im zwróciłem uwagę na ten fakt, ale w odpowiedzi stwierdzili że prowadzą prace modernizacyjne i proszą o korzystanie z allegro bo tam wystawili cały asortyment.
Heh no naocznie zobaczyć lepiej ja byłem w sygneczowie oglądnąć bo interesował mnie głównie materac, bo łożko jak łożko kilka desek i działa ;P Ale polecam ci salon w Skawinie, daleko też nie jest, jednak pamiętaj że nie ma zjazdu z autostrady i polecam ci jechać do węzła na zakopiance a następnie odbić na zakopane - i zaraz jak już będziesz na tej zakopiance skręcisz sobie w prawo będzie dodatkowy pas do skrętu w prawo - potem cały czas prosto i jestes w skawinie ;p
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 11-09-2008, 21:06   

hmm.. sorki.. nie Magnat tylko Migdal.. od nich mam materac.. zreszta bylem w SYgneczowie i widzialem "proces produkcji".. mysle ze kazdy z nas bylby w stanie sobie zrobic taki ;)
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
B.Czyżowska
Bałwan solny


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 258
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 14-09-2008, 10:10   Sygneczów.

Witam
Czy producent w Sygneczowie - sprzedaje na miejscu towar. np: wybiera się z tego co jest aktualnie na maqgazynie. Będę wdzięczna za odpowiedz.
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 14-09-2008, 12:52   

W zależności od wybranego modelu. Jeżeli jest coś wolnego to można brać od ręki. Jeżeli nie to trzeba czekać 3 dni na wykonanie modelu. Mi przywieziono wczoraj zamówione łóżko i jestem naprawdę zadowolony cena/jakość = 5 albo nawet 6
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 17