Poprzedni temat «» Następny temat
Dni św Kingi 2008
Autor Wiadomość
TheNaturat 
Żupnik



Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 70
Wysłany: 28-07-2008, 11:28   

Madafaker napisał/a:
Nie podobał mi się koncert A69...jak dla mnie to zdecydowanie za "ciężka" muzyka jak na imprezę typu festyn rodzinny...


Podczas A69 więcej było młodych ludzi i nieletnich po paru piwach niż rodzin z dziećmi. Ich muzyka ciężką nie była - ale ciężkostrawna i owszem.
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 28-07-2008, 13:38   

Z naszego ShoutBox'a

amadeusz napisał/a:
x e [Sob 10:26] amadeusz: WItam
x e [Sob 10:27] amadeusz: chciałem ogłowic wszystkim mieszkancom wieliczki!!! co sie wczoraj działo na otwarciu kopani soli za 1 zl
x e [Sob 10:28] amadeusz: to co tam sie działo to zupełne bydło !!!! lludzie klneli wyzywali a oni nic !! ci ochroniaze wpuszczali takich chłystków po znajomosci
x e [Sob 10:29] amadeusz: ja stałem 4 godziny i jakim cudem dopchałem sie tam


Rzeczywiście takie dantejskie sceny się tam działy :?:
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
burak
Gość
Wysłany: 28-07-2008, 15:04   

master7 napisał/a:
Rzeczywiście takie dantejskie sceny się tam działy :?:

Zachęcony ogłoszeniem:
20.00-24.00 NOCNE ZWIEDZANIE KOPALNI dla mieszkańców Miasta i Gminy Wieliczka
postanowiłem odwiedzić Kopalnię po wielu latach. To co ujrzałem nie wyglądało najlepiej. Wielka kolejka, przepychanki, były momenty w czasie mojego nie tak długiego oczekiwania że ludziom puszczały nerwy. Po około 20 minutach zrezygnowałem ze zwiedzania.
Nie trawię kolejek.
 
     
dzika79 
Kierat konny


Osiedle: centrum
Wiek: 45
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 377
Wysłany: 28-07-2008, 22:06   

burak napisał/a:
master7 napisał/a:
Rzeczywiście takie dantejskie sceny się tam działy :?:

Zachęcony ogłoszeniem:
20.00-24.00 NOCNE ZWIEDZANIE KOPALNI dla mieszkańców Miasta i Gminy Wieliczka
postanowiłem odwiedzić Kopalnię po wielu latach. To co ujrzałem nie wyglądało najlepiej. Wielka kolejka, przepychanki, były momenty w czasie mojego nie tak długiego oczekiwania że ludziom puszczały nerwy. Po około 20 minutach zrezygnowałem ze zwiedzania.
Nie trawię kolejek.



tak jest co roku i dlatego ja nie poszłam zeby nie oglądać nie słuchać, wole dać 48 zł niż stac w kolejce kulturalnych wieliczan
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 28-07-2008, 22:24   

ale i tak było fajne zwłaszcza jak ktoś z "młodych" nie lubi się bawic przy Golcach czy Jeżowskiej czy tam nawet przy tym Safer Fix mógł się fajnie pobawić w namiocie TYSKIEGO przy ul Dembowskiego :P

Ogólna ocena ~~> w miarę dobrze ale co roku to gorzej zamiast lepiej :((
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
Tardas 



Osiedle: Szymanowskiego
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 722
Skąd: Magnum Sal
Wysłany: 29-07-2008, 09:04   

master7 napisał/a:
Rzeczywiście takie dantejskie sceny się tam działy :?:

Faktycznie, ja zrezygnowałem bo wiedziałem co tam się będzie działo. Poza tym jaka to przyjemność zwiedzać kopalnię łokieć w łokieć :)
Ale generalnie na Dniach Kingi było spokojnie. Nie to co u sąsiadów:
Dziennik Polski: http://www.dziennik.krako...czka/03/03.html
Cytat:
W Podłężu na festynie

Totalną bijatyką zakończył się w nocy z soboty na niedzielę festyn rekreacyjno-sportowy w Podłężu, w gminie Niepołomice.

:P

Mada - może coś więcej zrelacjonujesz?
_________________
http://www.wieliczka24.info - niezależna strona miasta
 
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 29-07-2008, 10:45   

Tardas napisał/a:
Ale generalnie na Dniach Kingi było spokojnie.

Cytat:

Wieliczka
Policjanci uratowali życie czternastolatkowi

W nocy z niedzieli na poniedziałek policjanci z KPP w Wieliczce zatrzymali pięć młodych osób z usazadnionym podejrzeniem o: rozpijanie nieletniego, narażenie go na utratę zdrowia i życia i nieudzielenie mu pomocy. - Policjanci zainteresowali się podejrzanie wyglądającym samochodem i jego pasażerami. Okazało się, że w aucie jest nieprzytomny, pijany czternastoletni chłopak. W momencie gdy policjanci podjęli interwencję, ustawała akcja serca chłopca. Funkcjonariusze udzielili mu pierwszej pomocy i wezwali pogotowie. Można powiedzić, że to uratowało mu życie - opowiada mł. asp. Robert Tokarz z wielickiej komendy.



Zródło:
http://www.dziennik.krakow.pl

Tardas napisał/a:
W Podłężu na festynie

Totalną bijatyką zakończył się w nocy z soboty na niedzielę festyn rekreacyjno-sportowy w Podłężu, w gminie Niepołomice.
Mada - może coś więcej zrelacjonujesz?

Nie znam żadnych szczegółów tego zajścia.
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
anhelli 
Kierat konny



Osiedle: Kshyshcovice
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 373
Skąd: znienacka
Wysłany: 29-07-2008, 14:33   

Dla mnie największą pomyłką było tzw. wesołe miasteczko, na którym śmierdziło ludzkimi fekaliami, bo chyba zaplecze sanitarne nie wytrzymało tego upału. Od strony torów za wozami walały się ludzkie odchody. Masakra!

Kolejny minus: obsługa, olewająca wszystkich i wręcz chamska.

Moja 5. letnia córka poparzyła się na dmuchanej zjeżdżalni, bo jakis XXX wpuścil dzieciaki na rozpalony słońcem materiał. Słychac było jeden wielki jęk maluchów (córka ma strupy na udach). Do tego pan z obsługi nie chciał zwrócić kasy, więc z kilkoma rodzicami wytłumaczyliśmy mu, że jego postępowanie nie uchodzi... :D

Hitem był też Pałac Strachu: 20 sek=16 zł.

Poza tym organizacja ok. trochę za dużo alkoholu i jakieś niepoptrzebne kwasy pod starym dworcem z Romami, obok Turówki (nie wiem jak to się nazywa, na przeciw CPN). Facet zabraniał parkowania, bo twierdził, ze to jego teren i "Tiry się nie wyładują". Jakie Tiry, czyj to teren?

To tak okiem eks-krakusa. Miasto - ludzie super, piękne dziewczyny. Oby tylko mieszkańcy Wieliczki mieli większy pożytek z Kopalni Soli, a nie tylko 2 dni w roku :D

Dużym plusem była A69, choć publika zupełnie nie trafiona, no bo rozgrzewkę zrobiła Majka z piosenką o ka(ka)le - to tak w kontekście zapachu pod karuzelami :D
_________________
Dr Bernard Hazelhof twierdzi, że dobrze mieć cele...
 
 
     
dzika79 
Kierat konny


Osiedle: centrum
Wiek: 45
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 377
Wysłany: 29-07-2008, 18:26   

anhelli napisał/a:
Dla mnie największą pomyłką było tzw. wesołe miasteczko, na którym śmierdziło ludzkimi fekaliami, bo chyba zaplecze sanitarne nie wytrzymało tego upału. Od strony torów za wozami walały się ludzkie odchody. Masakra!

Kolejny minus: obsługa, olewająca wszystkich i wręcz chamska.

Moja 5. letnia córka poparzyła się na dmuchanej zjeżdżalni, bo jakis XXX wpuścil dzieciaki na rozpalony słońcem materiał. Słychac było jeden wielki jęk maluchów (córka ma strupy na udach). Do tego pan z obsługi nie chciał zwrócić kasy, więc z kilkoma rodzicami wytłumaczyliśmy mu, że jego postępowanie nie uchodzi... :D

Hitem był też Pałac Strachu: 20 sek=16 zł.

Poza tym organizacja ok. trochę za dużo alkoholu i jakieś niepoptrzebne kwasy pod starym dworcem z Romami, obok Turówki (nie wiem jak to się nazywa, na przeciw CPN). Facet zabraniał parkowania, bo twierdził, ze to jego teren i "Tiry się nie wyładują". Jakie Tiry, czyj to teren?

To tak okiem eks-krakusa. Miasto - ludzie super, piękne dziewczyny. Oby tylko mieszkańcy Wieliczki mieli większy pożytek z Kopalni Soli, a nie tylko 2 dni w roku :D

Dużym plusem była A69, choć publika zupełnie nie trafiona, no bo rozgrzewkę zrobiła Majka z piosenką o ka(ka)le - to tak w kontekście zapachu pod karuzelami :D



Anhelli tyle ze ta sama ekipa jest co roku, co roku zmieniaja sie tylko 2 3 karuzele i ceny....dramat a smród ludzkich fekali....nastepnym razem sanepid ich skontroluje jak przyjada za rok.
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 29-07-2008, 18:43   

dzika79 napisał/a:
nastepnym razem sanepid ich skontroluje jak przyjada za rok

Jesteś pewna ??
Bo Ja nie...jakoś opróżnianie toalet nie leży w gestii organizatorów,lub też tzw."wesołego miasteczka"...pewnie to reguluje odrębna umowa,która również przewiduje upały i związany z tym fetor.
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
miki 
Zawalisko


Wiek: 48
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 702
Skąd: gm. Wieliczka
Wysłany: 29-07-2008, 22:04   

Moim zdaniem w tym roku było w miarę spokojnie - jeśli chodzi oczywiście o zabezpieczenie z naszej strony. Dzięki za pomoc dla Straży Graniczej, Oddziałom Prewencji z Krakowa, Straży Miejskiej.
Nie zapominam również o Mada....., który dzielnie czuwał nad bezpieczeństwem.
 
     
dzika79 
Kierat konny


Osiedle: centrum
Wiek: 45
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 377
Wysłany: 29-07-2008, 22:09   

miki napisał/a:
Moim zdaniem w tym roku było w miarę spokojnie - jeśli chodzi oczywiście o zabezpieczenie z naszej strony. Dzięki za pomoc dla Straży Graniczej, Oddziałom Prewencji z Krakowa, Straży Miejskiej.
Nie zapominam również o Mada....., który dzielnie czuwał nad bezpieczeństwem.


A wolnotariusze z Krzyża maltanskiego?
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 30-07-2008, 00:32   

dzika79 napisał/a:
miki napisał/a:
Moim zdaniem w tym roku było w miarę spokojnie - jeśli chodzi oczywiście o zabezpieczenie z naszej strony. Dzięki za pomoc dla Straży Graniczej, Oddziałom Prewencji z Krakowa, Straży Miejskiej.
Nie zapominam również o Mada....., który dzielnie czuwał nad bezpieczeństwem.


A wolnotariusze z Krzyża maltanskiego?



to już bardziej chyba pierwsza pomoc niż obrona :P
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
miki 
Zawalisko


Wiek: 48
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 702
Skąd: gm. Wieliczka
Wysłany: 30-07-2008, 10:54   

dzika79 -wolontariuszki krzyża maltańskiego :) całkiem OK :) Swoją drogą miały troszkę roboty!
 
     
Cop
Sztolnia



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 153
Wysłany: 31-07-2008, 12:14   

Też tam byłem , niestety ..........nic nie piłem :) . Ale generalnie - fajnie było . Pogoda dopisała , poważnych ekscesów nie odnotowaliśmy , może za wyjątkiem tego o którym wspomniał Mada . Szkoda tylko , że patrzymy na takie imprezy z innej strony , że nie dane nam jest nam w nich uczestniczyć w czasie wolnym . Ale przynajmniej trzeżwym okiem popatrzylismy na wieliczanki i nie tylko :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 16