Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejny absurd? wg. mnie znów sa marnowane pieniądze.
Autor Wiadomość
anoskrk
Gwarek


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 11
  Wysłany: 20-03-2009, 08:07   Kolejny absurd? wg. mnie znów sa marnowane pieniądze.

Witam chciałem napisac na temat tego co stało sie na wsi Grabówki mianowicie jezeli dobrze pamietam w roku 2006 zostało wybudowane boisko sportowe dla młodzierzy,teren 2 poziomowy (2 boiska), teren został ogrodzony, postawili ławeczki, przed boiskiem nawet powstał mały parking, zostało zrobione oswietlenie. nie licząc boiska przy szkole na sierczy było to jedyne miejsce gdzie okoliczna młodziesz mogła pograc w piłke i posiedzie. w roku 2008 boisko zostało zlikwidowane usuneli ławki ,siatki ogólnie teren zniszczony został. do tej pory nie dzieje sie tam nic prucz tego ze zarasta i zaczeły tam smieci ladowac.
Czy moze ktos wie czemu zlikwidowano boisko, czemu władowano tyle kasay zeby po 2 latach to strocic?Gdzie mozna sie dowiedziec jaka jes przyczyna, czy to legalne??"boisko"
jest położone na dolnych grabówkach jadac ulica jedynaka po tem przejaz przez grabówki i na górze po prawej stronei.
 
     
olo9
Gość
Wysłany: 20-03-2009, 12:46   Re: Kolejny absurd? wg. mnie znów sa marnowane pieniądze.

anoskrk napisał/a:
Gdzie mozna sie dowiedziec jaka jes przyczyna, czy to legalne??"boisko"
jest położone na dolnych grabówkach jadac ulica jedynaka po tem przejaz przez grabówki i na górze po prawej stronei.


Najlepiej u osoby kompetentnej, czyli w tym wypadku:

Grabówki - sołtys: Paweł Kubowicz tel. 012 357-12-60
 
     
Sławek
Gość
Wysłany: 20-03-2009, 13:24   

pan Kapusta załatwił likwidacje u Burmistrza Kozioła bo mu dzieci przeszkadzały
 
     
anoskrk
Gwarek


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 11
Wysłany: 21-03-2009, 10:07   

moze jestem zacofany albo cos ale jak mozna tak to załatwiac? dla mnie to bez prawie, dzis zadzwonie do Pana sołtysa i moze cos sie dowiem
 
     
Władek
Gość
Wysłany: 21-03-2009, 11:09   

:?:
Sławek napisał/a:
załatwił likwidacje u Burmistrza Kozioła


Firma która likwidowała boiska dostała zlecenie z urzędu miasta więc lepiej zapytac u źródła czyli najlepiej zadzwonić do Kozła bo to burmistrz odpowiada za prace urzedu i co się w nim dzieje.

Dla zainteresowanych podaje nr. telefonu do Burmistrza Kozła xxx xxx xxx
 
     
Tereska
Gość
Wysłany: 21-03-2009, 12:00   

Jak to czytam to rzygać się chce dziad swoje baba swoje a na Grabówkach bida z nędzą. Inne sołectwa np. sąsiedni Sygeczów, Podstolice czy Siercza jakoś wyglądają a tu lipa odkąd Pan Lembas czegoś nie zrobił to nic się nie dzieje, on chociaż coś próbował z młodzieżą w świetlicy a i inwestycje jakieś były. A w ostatnich latach co ? Agronomówka się sypie świetlica lipa, boisko miało być wielkie halo a też lipa. Nie mamy ani szkoły, ani przedszkola ani sportu, ani straży poż., ani koła gospodyń, za to wieś jest rozerwana na dwie parafie. Szkoda mówić takiej nędzy to w gminie nie ma nigdzie ..... Sołtys rżnie wielkiego polityka a nic nie robi ...... Burmistrzowi się "nie dziwię" on wsiami się nie zajmuje !, zresztą powiedzmy szczerze Grabówki stały się sypialnią gdzie nikomu się nic nie chce to i po co tam inwestować. Nie ma tu żadnej organizacji społecznej.... czyżby to znak, że tu nie ma wspólnoty ... smutne i każdy jest tu coś winien ..
 
     
olo9
Gość
Wysłany: 21-03-2009, 13:37   

Tereska napisał/a:
Nie mamy ani szkoły, ani przedszkola ani sportu, ani straży poż., ani koła gospodyń [..] Sołtys rżnie wielkiego polityka a nic nie robi ......



Straż pożarną i koło gospodyń też ma sołtys zakładać ? :D
 
     
żywokost 
Skarbnik
żywokost


Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 89
Skąd: 49.90N 20.00E
Wysłany: 21-03-2009, 14:06   

Wydaje się, że jedyną szansą dla Grabówek jest zmiana Sołtysa. Obecny - Paweł Kubowicz nie robi nic dla swoich mieszkańców, od lat nie zwołuje zebrań wiejskich! mimo iż ma taki obowiązek, nie jest zainteresowany współpracą z urzędem - nawet ogłoszeń urzędowych nie rozwiesza. Jest jedynym sołtysem, który nie posiada telefonu, a w związku z tym nie ma z nim żadnego szybkiego kontaktu, i to mimo, że pobiera co miesiąc dietę sołtysowską z urzędu w wysokości ok. 550 zł - między innymi z tytułu zwrotu kosztów rozmów telefonicznych. Jemu zależy tylko na własnym interesie, a nie na mieszkańcach! Jest przecież także radnym. Ma ok 1000 diety radnego. Łącznie to ponad 1500 zł!!! Za co??? Poza paroma głupimi wystąpieniami i docinkami wobec innych nic do działań Rady Miejskiej nie wniósł. Może nie do końca. Ma jeden konkretny sukces. Udało mu się załatwić pracę dla żony w strefie płatnego parkowania!
Myślę, że dla mieszkańców Grabówek nadszedł czas, a nawet najwyższy czas, żeby zadać sobie pytanie: Czy taki Sołtys jak Kubowicz jest potrzebny mieszkańcom?!
Ostatnio zmieniony przez żywokost 21-03-2009, 21:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
sierot 
Kierat konny


Wiek: 40
Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 414
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 21-03-2009, 16:35   

Jest jedna rzecz, o której nikt nie wspomniał. Sołtys czyta to forum :)
 
 
     
fikus
Skrzat


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 31
Wysłany: 21-03-2009, 19:32   

To fajnie, ze czyta. To może jeszcze poinformuje mieszkańców, kiedy będzie kanalizacja i chodniki na Grabówkach? To mnie bardziej interesuje, niż Pan Kapusta latający po Urzędzie i wszędzie, gdzie się dało.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 21-03-2009, 19:58   

Zywokoscik jak zwykle siejesz PR kozlowego urzedu.
Sa jeszcze ludzie co nie maja telefonu ?
Z tego co juz Ci tu pisalem to wiem o tym ze "sołtys" ma kose z OPZZ i za to go tepicie gdzie popadnie.
Zywokost skad Ty wiesz co sie tam dzieje skoro mieszkasz w czarnochowicach ? ????
A moze i tu i tu ?
_________________
 
     
fikus
Skrzat


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 31
  Wysłany: 21-03-2009, 20:18   

przemo napisał/a:
Zywokoscik jak zwykle siejesz PR kozlowego urzedu.
Sa jeszcze ludzie co nie maja telefonu ?
Z tego co juz Ci tu pisalem to wiem o tym ze "sołtys" ma kose z OPZZ i za to go tepicie gdzie popadnie.
Zywokost skad Ty wiesz co sie tam dzieje skoro mieszkasz w czarnochowicach ? ????
A moze i tu i tu ?

Czyżbyć nie słyszał o zjawisku teleportacji? Zdolni to potrafią, szczególnie umiejący liczyć cudze pieniądze...
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 21-03-2009, 20:24   

:) No tak o tym zapomnialem :)
_________________
 
     
żywokost 
Skarbnik
żywokost


Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 89
Skąd: 49.90N 20.00E
Wysłany: 21-03-2009, 21:55   

Nie mam zamiaru nikomu wyliczać ile kto kasy zgarnia, ale jak się jest sołtysem i radnym tylko dla kasy to należy to wypomnieć. A o tym co wyprawia Kubowicz to już legendy krążą!!! Słyszałem, że nie odbiera telefonów z urzędu, bo ma telefon służbowy (z oświadczenia wynika, że ma własną firmę) i nie może wykorzystywać tego telefonu do innych celów jak służbowe.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 21-03-2009, 21:59   

A moze Ty gwiazdor powiesz jak Ty sie zachowujesz w sprawach urzedowych ?
Twoj przelozony tez ludzi olewa i przyjmuje raz na jakis czas a do reszty wysyla Gawora.
Sami dzialacie jak pospolite "wieśniaki" ale u innych widzicie problemy.

Przyjda wybory ludzie samo ocenia, ale obawiam sie ze kubowicz ostanie a cala "elita" PiSu wyleci w nie pamiec, bo poziom przez Was reprezentowany siegnal juz dawno dna.

PS powodzenia w doprowadzaniu kanalizacji do basenu :)
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16