Poprzedni temat «» Następny temat
Wieliczanki
Autor Wiadomość
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 06-08-2007, 19:56   

hmm.. a ile się można tutaj dowiedzieć o tutejszych mężczyznach :) :)
_________________
Pozdrawiam
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 06-08-2007, 20:01   

Nie ukrywam iż chętnie zabiorę głos w sprawach czysto "kobiecych" jak kulinaria...sprzątanie...zmywanie / o sorry mam zmywarkę / ...a nawet prasowanie...a tu nie cierpię prasować swoich koszul służbowych...zwłaszcza tych z długim rękawem...
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
dzaga 
Bałwan solny



Osiedle: Szymanowskiego
Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 233
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 06-08-2007, 20:02   

Każdego dnia uczymy się czegoś nowego... :)

Wracając do wątku kobiecego - do jakiego fryzjera chodzicie? Czy ktoś korzystał z usług tego nowego fryzjera na Szymanowskiego w nowych blokach? Ja nawet z usług Kluzy nie korzystałam - zawsze w mieście u Kamili Surówki oddaję się w ręce specjalistek :) A Wy kobitki?

Cytat:
a tu nie cierpię prasować swoich koszul służbowych...zwłaszcza tych z długim rękawem...


a ja jestem kobietą i też tego nienawidzę.... grrr ciary mnie przechodzą jak mam prasować koszule - na całe szczęście robię to rzadko.. ufff

a co takiego gotujesz Mada? Może polecisz jakiś przepis?
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 06-08-2007, 20:22   

Co gotuję...z reguły proste dania...typu "de volaille z kurczaka" plus frytki...niestety tylko weekend pozwala na rozwinięcie skrzydeł na tej płaszczyźnie...reasumując...nie ważne co...ważne z jaką otoczką podane...
Najprostsze danie w które włożymy "duszę",zawsze smakuje...
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
dzaga 
Bałwan solny



Osiedle: Szymanowskiego
Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 233
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 06-08-2007, 20:39   

Madafaker napisał/a:
Najprostsze danie w które włożymy "duszę",zawsze smakuje...


to akurat racja.. jak Ci się nie chce robić, to można nawet jajecznicę zepsuć...
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 06-08-2007, 20:42   

A ja jestem wyrodną żoną i koszul też nie lubię prasować ( Tych z długim rękawem ) mój mąż musi sobie radzić sam w tej kwestii ale chyba mi wybacza biorąc pod uwagę fact że robię wszystko inne z przyjemnością wkładając w to swoje wielkie serce:) . Co do gotowania to jestem w tym niezła mogę nawet powiedzieć że to moje hobby i jak powiedział Mada "...nie ważne co...ważne z jaką otoczką podane... " Mogę sypać przepisami z rękawa na życzenie zainteresowanych od tradycyjnych potraw po wyszukane. Mam też dobry przepis na przekąski imprezowe :P
_________________
Pozdrawiam
 
     
dzaga 
Bałwan solny



Osiedle: Szymanowskiego
Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 233
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 06-08-2007, 20:43   

ooo dobrze dobrze przydasz się :P jak na chrzcinach będę musiała gości czymś poczęstować :) ale to tak dopiero w grudniu :)
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 06-08-2007, 20:50   

Co do takiej "szerokiej" imprezy...naprawdę polecam "catering"...umawiasz się na daną godzinę i masz wszystko podane "jak na tacy"...a tak to co...z niczym się nie wyrobisz...plus opieka nad "maleństem"+goście spragnieni "jadła i picia"...nawet wbrew pozorom koszty ekonomiczne wyjdą na "plus"... :)
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
Ostatnio zmieniony przez Madafaker 07-08-2007, 08:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 06-08-2007, 21:00   

dzaga jeśli chodzi o fryzjera to ja miałam z tym problem. chodziłam tu i tam ale nie byłam zadowolona na szymanowskiego byłam ale nie w blokach tylko koło piekarni Złoty Kłos powiem dobrze ale ja chciałam bardzo dobrze. Trafiłam na przeciwko plusa na wspaniałą kobiete zmywała mi stopniowo baleage i wreście doczekałam się drobnego baleage bo wcześniejszym panią nie chciało się robić mam długie włosy> Byłam tak szczęśliwa że wreszcie znalazłam po 7 latach. Następnym razem już tej pani nie było robiła mi inna spaliła mi włosy makabrycznie mojej koleżance zresztą też ( a wizualnie fajna babka była). W ramach rekompensaty zażądałam tel do tamtej fryzjerki ( nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło) I od tamtej pory robie sobie prywatnie w domq( niestety ona nie pracuje w żadnym zakładzie) . Jestem bardzo zadowolona cenowo ok i mieszka chyba koło ciebie gdzieś. Wiec zaineresowanym mogę podać nr tej na PW ( zgode mam)
_________________
Pozdrawiam
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 06-08-2007, 21:04   

Mada a znasz jakieś firmy cateringowe w wieliczce specjalizujące się właśnie w takich dziedzinie??
_________________
Pozdrawiam
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 06-08-2007, 21:09   

Sorry...ale nie znam...jak korzystałem to zawsze z lokali w Krakowie...to wbrew pozorom nie ma znaczenia...zawsze jest "ciepłe" i super "podane"...kwestia dogadania się z daną firmą...
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
dzaga 
Bałwan solny



Osiedle: Szymanowskiego
Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 233
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 06-08-2007, 21:28   

no powiem Ci, że nad tym nie myślałam - już bardziej skłaniałam się ku rozwiązaniu, żeby gości przyjąć w lokalu - od razu z jedzonkiem rzecz jasna... Hmm a co wyjdzie taniej: catering do domq czy przyjęcie w lokalu (np.w Salinie, bo niedaleko, a mają pieknie lub gdzie indziej)?
 
     
Tardas 



Osiedle: Szymanowskiego
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 722
Skąd: Magnum Sal
Wysłany: 06-08-2007, 21:33   

dzaga napisał/a:
Skoro już tak się otworzyłeś, to musisz trzymać poziom i naprowadzać "zabłąkane owieczki" z rodu płci brzydkiej

Przyznam, że dzięki madzie przeżyłem katharsis i też mam aspirację do dołączenia do grona mniejszości ;) Mam nadzieję, że przynajmniej na tym forum to odnóże "płci brzydkiej" będzie w większości :D
A z punktu widzenia PR damsko-męskiego to Mada jest tutaj mistrzem :P
_________________
http://www.wieliczka24.info - niezależna strona miasta
 
 
     
dzaga 
Bałwan solny



Osiedle: Szymanowskiego
Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 233
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 06-08-2007, 21:35   

Tardas napisał/a:
Przyznam, że dzięki madzie przeżyłem katharsis i też mam aspirację do dołączenia do grona mniejszości


no proszę :) pierwszy nawrócony - gratuluję :588:

Tardas napisał/a:
Mam nadzieję, że przynajmniej na tym forum to odnóże "płci brzydkiej" będzie w większości :D


mam również taką nadzieję i póki co zaczyna to być realne :)

Tardas napisał/a:
A z punktu widzenia PR damsko-męskiego to Mada jest tutaj mistrzem :P


no nie da się ukryć - jest "miszczu" :diabel: :diabel:
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 06-08-2007, 23:56   

dzaga napisał/a:
hmm fajny ten aqua aerobik - dla mnie jak znalazł po ciąży, żeby dojśc do formy i wcisnąć się w ubrania sprzed tego stanu ;) i nawet niedrogi, no nie? W krk jest droższy... chociaż do Niepołomic też nie jest blisko, no ale cóż zrobić - na nasz basen trzeba będzie jeszcze poczekać.


zawsze na Basen do Niepołomic dlazwiekszenia kondycji na rowerze można pojechać :D :P zwłaszcza że w Niepołomicach są sławne rowerki :P zwłaszcza w niedziele :P gdy wiekszość ludzi nie jedzie busem czy tam autem do kocioła tylko własnie rowerem :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 17